Zestaw termostatów Netatmo 3X VALVES
   Zestaw termostatów Netatmo 3X VALVES
   Zestaw termostatów Netatmo 3X VALVES

   Zestaw termostatów Netatmo 3X VALVES

   1 199,00 zł
   Brutto
   Ilość

   Dostępny

   Netatmo - Oszczędzam Energię

   Dzięki Inteligentnym Głowicom Termostatycznym możesz wreszcie panować nad temperaturą w mieszkaniu ze zbiorczym systemem ogrzewania

   Dostosuj ogrzewanie do swoich nawyków.

   Inteligentnym Głowicom Termostatycznym wystarczy pięć pytań do określenia programu dopasowanego do Twojego stylu życia: Twój dom będzie ogrzewany tylko wtedy, gdy będzie to potrzebne. Inteligentne ogrzewanie może obejmować do 20 Głowic Termostatycznych, dzięki czemu dostosuje temperaturę w każdym pomieszczeniu do Twoich potrzeb.

   Ustaw temperaturę w każdym pomieszczeniu w dowolnej chwili, nawet gdy przebywasz daleko od domu

   Twoje Dodatkowe Głowice Termostatyczne są inteligentne i sterowane zdalnie dzięki aplikacji Energy lub Home + Control. Możesz również sterować nimi ręcznie lub głosem przebywając w domu.

   Przestań marnować energię.

   Ciesz się wygodnym i oszczędnym mieszkaniem dzięki inteligentnym funkcjom, które można łatwo konfigurować za pomocą. Funkcja Wykrywania Otwartego Okna pozwala na przykład na automatyczne wyłączenie grzejników w pomieszczeniu w razie otwarcia okna.

   Twoje ogrzewanie dostosowuje się do pogody.

   Funkcja Auto-Adapt proponowana przez Głowice Termostatyczne optymalizuje ogrzewanie w zależności od temperatury zewnętrznej i właściwości termicznych mieszkania. Temperatura w domu pozostaje zawsze przyjemna.

   Po prostu steruj ogrzewaniem domowym za pomocą poleceń głosowych.

   Łatwa i szybka instalacja.

   Samodzielnie zainstaluj Inteligentne Głowice Termostatyczne w niecałe 20 minut dzięki instrukcjom i filmom wideo nawet przy włączonym grzejniku.

   3x VALVE

   • Oszczędzaj nawet do 37% na zużyciu energii oraz zredukuj emisję dwutlenku węgla z inteligentnym termostatem NETATMO Valves
   • Zarządzaj centralnym ogrzewaniem swojego mieszkania ze smartfona. Zmieniaj oraz reguluj temperaturę w pomieszczeniach z domu, podróży i każdego innego miejsca na świecie. Wróć z wakacji i zastań ustawioną wcześniej temperaturę
   • Stwórz plan w oparciu o codzienne czynności dla każdego pomieszczenia. Zapewniaj komfort cieplny tylko w tych pomieszczeniach w których potrzebujesz - w danej chwili w ciągu dnia oraz w nocy podczas snu. Oszczędzaj energię w nieużywanych pomieszczeniach oraz gdy jesteś poza domem – możesz wtedy zmniejszyć w nich temperaturę
   • Stwórz i wykorzystaj tygodniowy harmonogram ogrzewania, możesz stworzyć wiele harmonogramów
   • Masz także możliwość ręcznej regulacji temperatury bezpośrednio na termostacie
   • Urządzenie analizuje warunki cieplne pomieszczenia w czasie rzeczywistym, wykrywa otwarte okno po czym wyłącza ogrzewanie, aby uniknąć dodatkowych strat energii. Dostosowuje ogrzewanie również w zależności od poziomu nasłonecznienia
   • Możesz uruchomić funkcję BOOST, która umożliwi szybki, tymczasowy wzrost temperatury w ciągu 3 godzin
   • Dostosuj zawór poprzez wybór jednej z czterech kolorowych taśm samoprzylepnych, które w połączeniu z minimalistycznym designem urządzenia pasują do każdego wnętrza. Zainstalowany na wyświetlaczu termostat pokazuje rzeczywistą temperaturę w pomieszczeniu
   • Nawet 2 lata pracy na jednym komplecie baterii
   • Maksymalna liczba Valves w jednej instalacji: 20 szt.
   • Działa tylko w połączeniu z VALVES SET lub THERMOSTAT

   Satysfakcja lub zwrot pieniędzy.
   Przetestuj swój produkt w ciągu 100 dni.

   W uznaniu za zaufanie, jakim nas obdarzyłeś, stworzyliśmy program o nazwie "Gwarantowana Satysfakcja". Dzięki niemu masz możliwość aktywacji i testowania naszych produktów przez aż 100 dni. Jeżeli po tym okresie nie będziesz w pełni zadowolony z naszego produktu, możesz nie tylko skontaktować się z naszym działem pomocy technicznej, ale również zwrócić produkt i otrzymać pełny zwrot pieniędzy.

   Program „Gwarantowana satysfakcja” firmy Netatmo

   Rejestracja do programu

   Aby zarejestrować się do programu „Gwarantowana satysfakcja”, wypełnij formularz. Konieczne jest wcześniejsze zakupienie i używanie produktu przez co najmniej 100 dni. Po przetestowaniu możesz go zatrzymać lub zwrócić w ciągu 180 dni, licząc od daty aktywacji.

   Odesłanie produktu

   Jeśli produkt Netatmo nie przynosi Ci pełnej satysfakcji, możesz poprosić o zwrot pieniędzy. Po uzyskaniu potwierdzenia ze strony naszego zespołu możesz wysłać produkt w nieuszkodzonym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami na swój koszt.

   Weryfikacja i zwrot produktu

   Po otrzymaniu wysłanego przez Ciebie produktu dział posprzedażowy sprawdzi jego zgodność. Jeżeli wszystko będzie w porządku, otrzymasz zwrot pieniędzy w ciągu 4 tygodni od zatwierdzenia Twojej prośby.

   NETATMO
   NBU-NAV-EU
   6 Przedmioty

   Data dostępności

   Gwarancja rozszerzona
   24 miesięcy

   Kod produktu

   Nowy
   Rozwiń

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   10 innych produktów w tej samej kategorii: