Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Cena

Cena

  • 3 099,00 zł - 42 999,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
CLASSIC SERIES
Pokazano 1-13 z 13 pozycji
19 999,00 zł 21 499,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 21499.00 zł

Podstawowa seria Naim Classic Series stanowi odzwierciedlenie najwyższej jakości brzmienia będącego główną ambicją ekspertów firmy Naim. Wchodzące w jej skład urządzenia przeznaczone do stworzenia hi-endowego systemu audio zachwycają od pierwszego tonu i spojrzenia, aby spełniać wymagania każdego audiofila. Zasilacze, odtwarzacze i wzmacniacze Naim Classic pozwalają na stworzenie niezawodnego i wydajnego zestawu, który oferuje wyjątkową czystość i rozbudowane brzmienie muzyki. Zobacz wszystkie elementy wchodzące w skład klasycznej serii Naim w Denon Store – Audio Forum!
  

Stwórz swój idealny system audio

Marka Naim od lat specjalizuje się w tworzeniu wysokiej klasy wyposażenia audio dla wymagających użytkowników. Szeroka gama produktów, jakie dostępne są w jej asortymencie, umożliwia stworzenie systemu audio odpowiadającego wymogom każdego melomana.
Naim Classic Series to kolekcja produktów, dzięki której można samodzielnie zbudować swój własny system audio, który dopasowany jest do indywidualnych potrzeb i preferencji. Zawiera ona między innymi odtwarzacze, zasilacze Naim Classic, przedwzmacniacze gramofonowe oraz wzmacniacze Naim Classic, które współpracują ze sobą, by opracowanie perfekcyjnego systemu było jeszcze prostsze.
Wybierając produkty Naim Classic Series, otrzymujesz dostęp do niezawodnego, sprawdzonego i dopracowanego w najmniejszych szczegółach wyposażenia, które pozwoli Ci poznać prawdziwą jakość brzmienia bogatego w dynamiczne tony o szerokiej rozpiętości bez przeszkadzających zakłóceń.
 

Najwyższy poziom odtwarzanej muzyki

Tym, co przyświeca marce Naim podczas tworzenia sprzętów audio, jest uzyskanie jak najwyższego poziomu odtwarzanej muzyki. Jest to możliwe dzięki jej wieloletniemu doświadczeniu, dążeniu do doskonałości oraz ciągłemu eksplorowaniu nowych technologii, które w połączeniu z ponadczasowymi rozwiązaniami pozwalają na uzyskanie znakomitych efektów.
Wszystkie elementy wchodzące w skład Naim Classic Series dopracowane są tak, aby oferowały jak najlepszą muzykalność. Doskonała wydajność, korekcja i redukcja szumów pozwalają na znaczną poprawę jakości dźwięku, dzięki czemu można poczuć się tak, jak podczas słuchania muzyki na żywo.
W rezultacie bezkompromisowe konstrukcje opracowane przez inżynierów Naim, które jednocześnie kładą nacisk na prostotę oraz na efektywność, pozwalają na osiągnięcie najwyższej jakości brzmienia podczas odsłuchu muzyki.
  

Współpraca z wieloma źródłami

Oferowane przez Naim zasilacze, przedwzmacniacze oraz wzmacniacze Naim Classic mogą współpracować z wieloma źródłami muzycznymi, co pozwala na rozkoszowanie się bogatym brzmieniem na różne sposoby.
Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja przedwzmacniaczy gramofonowych, które przyniosły marce Naim światową popularność. Oferowane są one w dwóch wariantach – przeznaczonych dla wkładek typu MM oraz wkładek typu MC.
Chcesz wypełnić pomieszczenie dźwiękami, a może preferujesz kontemplację muzyki tylko we własnym zakresie? Seria Classic od Naim doskonale współpracuje zarówno z głośnikami, jak i ze słuchawkami, dając możliwość rozkoszowania się muzyką na wiele sposobów.
W kolekcji znalazły się również odtwarzacze Classic, w tym odtwarzacze sieciowe oraz multimedialne, dzięki którym można uzyskać dostęp do zróżnicowanej muzyki. Pozwalają one między innymi na przekaz strumieniowy w najwyższej rozdzielczości z serwisów takich jak Spotify, Tidal, wykorzystują wbudowany Chromecast, AirPlay oraz Bluetooth, a także radio internetowe vTuner, gniazda USB i wejścia cyfrowe.
  

Skuteczna izolacja zakłóceń

Tym, co wyróżnia oferowane przez Naim wyposażenie audio, jest także wykorzystanie rozwiązań pozwalających na skuteczną izolację zakłóceń, które negatywnie wpływają na parametry odsłuchu.
Dwumodułowa budowa, która pozwala na oddzielenie od siebie sekcji zasilania od delikatnej elektroniki, pozwala na wyeliminowanie zakłóceń elektromagnetycznych oraz powoduje, że każdy z obwodów zasilany jest stabilnie z użyciem niezależnego napięcia. Dodatkowo przedwzmacniacze i wzmacniacze Naim Classic wykorzystują oddzielne zasilanie dla sekcji cyfrowej oraz układy przełączania wejść, co sprawia, że obwody są jeszcze lepiej zabezpieczone przed powstawaniem zakłóceń.
  

Ekskluzywne wykończenie

Wysokiej klasy podzespoły to nie wszystko, co wyróżnia odtwarzacze, wzmacniacze, przedwzmacniacze oraz zasilacze Naim Classic, ponieważ marka Naim kładzie również duży nacisk na wzornictwo swojego wyposażenia.
Wszystkie produkty wchodzące w skład Naim Classic Series przyciągają uwagę swoim ponadczasowym stylem – czarnymi obudowami wykonanymi ze szczotkowanego metalu, które idealnie wpasowują się w różnorodne przestrzenie.
Poznaj bliżej produkty wchodzące w skład linii Naim Classic Series – zasilacze, przedwzmacniacze, wzmacniacze oraz odtwarzacze Classic od Naim, aby przygotować własny zestaw, który będzie odpowiadał Twoim wymaganiom w pełni. Nasi specjaliści w Audio Forum – Salony Denon są zawsze gotowi do pomocy, by opracować razem z Tobą hi-endowy zestaw audio!

Zwiń Rozwiń