Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Cena

Cena

  • 269,00 zł - 24 999,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
Wkładki i igły gramofonowe
Pokazano 1-21 z 21 pozycji
1 345,00 zł 1 449,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1449.00 zł
499,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł

Wkładki i igły gramofonowe to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy pragną utrzymać sprawność posiadanego sprzętu na najwyższym poziomie. Proponujemy wyłącznie akcesoria najwyższej klasy, które pochodzą od renomowanych producentów. Trzeba zaznaczyć, ze starannie selekcjonujemy nasz asortyment, tak aby usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających. Opisywane produkty wyróżniają się wysoką wytrzymałością, a więc z pewnością posłużą przez długie lata. Nie bez znaczenia są również ich ponadprzeciętne parametry użytkowe.

     

TUTAJ DOWIESZ SIĘ W JAKI SPOSÓB SKONFIGUROWAĆ WKŁADKĘ

    
Niski poziom zakłóceń

Prezentowane wkładki i igły gramofonowe powstały z myślą o tych, którzy cenią sobie perfekcyjnie oczyszczone brzmienie. Są to produkty wyróżniające się innowacyjną budową. Nowatorskie rozwiązania sprawiają, że poziom zakłóceń jest bardzo niski. To sprawdzony sposób, aby pozbyć się drgań, czy też innych niedoskonałości. Dźwięk będzie mocny oraz wyrazisty, co zachwyci tych, którzy zwracają uwagę nawet na najmniejsze szczegóły. To również gwarancja wyjątkowych doznań i emocji.

Szerokie pasmo przenoszenia

Oferowane wkładki oraz igły gramofonowe zapewniają szerokie pasmo przenoszenia, co bezpośrednio przekłada się na wydajność sprzętu. Efektywna praca urządzenia jest podstawą do tego, aby cieszyć się idealnym brzmieniem. Nie trzeba obawiać się pulsacji, czy też drgań, które mogłyby osłabić jakość odtwarzanych dźwięków. Nie ma znaczenia częstotliwość utworów. Warto również wspomnieć, że brzmienie będzie równolegle się rozchodzić. Szczelnie wypełni całe pomieszczenie.

Certyfikowane tworzywa

W naszej ofercie znajdują się zarówno wkładki MC, jak i MM. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tutaj produkt odpowiedni dla siebie oraz kompatybilny z posiadanym urządzeniem. Przed dokonaniem zakupu należy dokonać analizy parametrów technicznych. Wszystko po to, aby mieć pewność, że dany element będzie współgrać z posiadanym gramofonem. Warto dodać, że oferowane przez nas produkty zostały wykonane z certyfikowanych tworzyw, które spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Usatysfakcjonuje to tych, którzy jakość stawiają na pierwszym miejscu.

Wysoka dynamika dźwięku

Prezentowane wkładki oraz igły gramofonowe zapewniają wysoką dynamikę dźwięku. Dzięki niemu w pomieszczeniu zapanuje magiczny klimat. Jest to prawdziwa gratka dla tych, którzy pragną zainwestować gotówkę raz, a dobrze. Stawiając na akcesoria uznanych marek można mieć sto procent pewności, że jest to zakup na długie lata. Nie można również zapomnieć o tym, że każdy sprzęt objęty jest pełnym okresem gwarancyjnym. Zmniejsza to prawdopodobieństwo nieudanych zakupów.

Bogaty wokal

Opisywane wkładki oraz igły gramofonowe to również bogaty wokal, co pozytywnie wpływa na doznania podczas słuchania ulubionej muzyki. Możemy delektować się nawet najmniejszymi detalami, a perfekcyjne brzmienie będzie wywoływać przyjemne dreszcze. Produkty znajdujące się w naszej ofercie są nie tylko funkcjonalne, ale również żywotnie. Nie trzeba obawiać się przedwczesnych uszkodzeń. Igły gramofonowe sklep to wyśmienita opcja dla tych, którzy rozsądnie inwestują gotówkę.

Zwiń Rozwiń