Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 49,00 zł - 2 199,00 zł

Kolor

Kolor

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
QED
Pokazano 1-30 z 38 pozycji

Marka QED z Wielkiej Brytanii od lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości przewodów dedykowanych między innymi dla urządzeń audio, a obecnie jest ona jednym z utytułowanych liderów w ich dostawie na terenie całej Europy. W jej ofercie znajdują się między innymi kable HDMI, kable XLR, kable optyczne, kable cyfrowe koaksjalne, kable przeznaczone do przesyłu danych, w tym kable USB, dlatego jeśli poszukujesz wysokiej jakości przewodów audio, sprawdź już teraz wszystkie dostępne modele opracowane przez QED dostępne w naszych salonach Audio Forum – Salony Denon!

Najwyższa jakość od 1973 roku

Początki firmy QED to rok 1973 – już wtedy zajmowała się ona tworzeniem wysokiej klasy okablowania dedykowanego dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy doceniają nieprzeciętną jakość i niezawodność.

Jeden z najpopularniejszych przewodów audio marki QED trafił do sprzedaży w 1976 roku – był on w ówczesnych czasach uznawany za pierwszy specjalistyczny kabel głośnikowy, który w zauważalny sposób pokazał, że dobór odpowiedniego okablowania może zmienić jakość dźwięku.

Od tego momentu firma QED specjalizuje się w projektowaniu i produkowaniu różnego rodzaju przewodów przeznaczonych dla wielbicieli wysokiej klasy muzyki, wykorzystując w tym celu zaawansowane technologie projektowania komputerowego, starannie dobrane materiały, a także dopracowanie w najmniejszych detalach, by uzyskać brzmienie najwyższej jakości.

Rozbudowana gama przewodów

Obecnie marka QED ma w swoim asortymencie szeroką gamę kabli przeznaczonych dla branży audio i nie tylko, dzięki którym można uzyskać idealne połączenie między komponentami – bez pojawiających się zakłóceń i zniekształceń, do jakich może dochodzić w przypadku nieodpowiedniego wyposażenia.

W ofercie firmy znajdują się między innymi przewody audio QED dedykowane do subwooferów, przewody koaksjalne, przewody stereo 3,5 mm, kable Toslink, kable XLR, kable optyczne, przewody zasilające, kable HDMI, aby wspomnieć tylko o wybranych modelach, dzięki czemu można wykorzystać je zarówno jako przewody głośnikowe, jak i przewody do innego rodzaju urządzeń, między innymi telewizorów, konsoli do gier, odtwarzaczy muzycznych, tabletów, smartfonów, słuchawek oraz odtwarzaczy Blu-Ray.

Szeroka gama kabli wchodzących w skład serii QED powoduje, że można dopasować je indywidualnie w zależności od własnych potrzeb oraz miejsca ich zastosowania, między innymi podczas podłączania zestawu głośnikowego z subwooferem czy podczas łączenia ze sobą zestawu kina domowego.

Najlepsza wydajność w przystępnych cenach

Tym, co charakteryzuje przewody audio QED, jest ich wysoka wydajność w połączeniu z przystępnymi cenami, dzięki temu tego typu wyposażenie nie jest związane z wysokimi kosztami zakupu i doskonale nadaje się dla wszystkich użytkowników systemów audio, zarówno budżetowych, jak i hi-res.

Producent oferuje swoje kable w kilku seriach, dzięki czemu można dopasować je do własnych potrzeb pod względem ich właściwości i zastosowania, ale jednocześnie nie nadwyrężać swojego budżetu, zatem niezależnie od tego, do jakiego urządzenia chce się podłączyć kable QED, w domu czy w podroży, są one w stanie zapewniać optymalne parametry łączności audio-wideo.

Starannie dobrane materiały

Do wytwarzania kabli QED wykorzystywane są zaawansowane materiały, starannie dobrane przez konstruktorów marki, aby uzyskać zarówno najwyższą wydajność i niezawodność połączenia, jak i estetyczny wygląd.

Przewody QED wyróżniają się między innymi wykorzystaniem elastycznych płaszczy wykonanych z PCV, które jednocześnie charakteryzują się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne, dlatego mogą posłużyć na długi czas, a także zastosowaniem starannie dobranych wiązek, które pozwalają na uzyskanie maksymalnej płynności przepływu sygnałów oraz zapobiegają pojawianiu się błędów w synchronizacji i gwarantują niski poziom jittera, czyli drgania, które może powodować zakłócenia.

Wybrane rodzaje przewodów marki QED wyposażone są również w złącza i wtyczki pokryte 24-karatowym złotem, dzięki czemu umożliwiają one uzyskanie długotrwałego, bezszumowego połączenia, a także wykorzystują one przewodniki wykonane z beztlenowej miedzi 99,99%, które umożliwiają uzyskanie niezawodnego transferu sygnałów pomiędzy urządzeniami.

Różne długości kabli do wyboru

Aby odpowiadać potrzebom różnych użytkowników, marka QED oferuje kable w różnych długościach do wyboru, dzięki czemu można dostosować je zarówno do urządzeń położonych blisko siebie, jak i wymagających dłuższego połączenia.

Jeżeli chcesz zamówić przewody audio QED, już teraz sprawdź wszystkie dostępne modele w naszym asortymencie, aby wybrać takie, które będą odpowiadały Twoim wymaganiom całkowicie, a jeżeli masz problemy z dopasowaniem ich do własnych potrzeb, jesteśmy zawsze gotowi do pomocy w ich doborze w Salonach Denon – Audio Forum!

Zwiń Rozwiń