Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Cena

Cena

  • 38 000,00 zł - 139 999,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
500 SERIES
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Zanurz się w wyjątkowej jakości dźwięku razem z urządzeniami audio wchodzącymi w skład serii Naim 500! Stworzone przez uznanego producenta sprzętu audio Naim zasilacze, wzmacniacze, odtwarzacze z serii 500 skoncentrowane są na uzyskaniu najlepszej jakości dźwięku. Teraz wszystkie elementy z tej kolekcji możesz kupić również w naszym sklepie Audio Forum – Denon Store przez internet lub w jednym z naszych salonów stacjonarnych!
  

Ekskluzywna linia urządzeń audio

Seria 500 od Naim to ekskluzywna linia sprzętów audio, spośród których możesz wybrać te optymalne dla siebie i stworzyć z nich swój własny, unikatowy zestaw wyróżniający się bezkompromisową jakością brzmienia.
Odtwarzacze, zasilacze oraz wzmacniacze Naim serii 500 zostały opracowane jako efekt determinacji w dążeniu do najwyższej jakości dźwięku, aby osiągnąć jego optymalne parametry, między innymi pod względem zakresu tonalnego, rytmu, tempa oraz timigu.
Eksperci Naim spędzili tysiące godzin nad rozwojem produktów wchodzących w skład serii 500, tworząc w tym procesie setki prototypów. Były one poddawane wielogodzinnym regulacjom i testowaniu, aż do momentu, w którym udało się uzyskać optymalne parametry ich pracy.
  

Sprzęt audio idealny dla melomanów

W skład serii 500 wchodzi gama urządzeń, które pozwalają na opracowanie własnego, hi-endowego systemu audio.
Jako pierwsze w skład serii weszły wzmacniacze Naim serii 500 sygnowane symbolem NAP 500. Wyposażone są w oddzielny zasilacz, który został opracowany właśnie do tego modelu. Ich podzespoły zostały zamknięte wytrzymałej obudowie wykonanej z anodowanego aluminium, która gwarantuje optymalną ochronę, skuteczne odprowadzanie ciepła oraz efektowny wygląd.
Następnie do serii dołączyły przedwzmacniacze NAC 552 oraz odtwarzacze Naim serii 500, w tym jeden z kultowych modeli CD555. W kolekcji znalazły się również zasilacze Naim serii 500, co pozwoliło na opracowanie kompletnego systemu, który na nowo zdefiniował jakość brzmienia.
  

Imponująca budowa i zaawansowane technologie

Seria 500 stworzona przez Naim jest przykładem wyjątkowej jakości wykonania zarówno pod względem wykorzystanych materiałów i ich dopracowania, jak i zastosowanych technologii.
Zaprojektowane przez Naim urządzenia wyróżniają się optymalnym wykonaniem, między innymi w celu uzyskania większej mocy, lepszej wydajności oraz ochrony sygnału muzycznego przed zakłóceniami. Na szczególną uwagę zasługują także wykorzystane w tych modelach materiały, między innymi aluminium, które skutecznie odprowadza nadmiar ciepła, a także optymalne poprowadzenie przewodów.
Wzmacniacze Naim serii 500 wykorzystują między innymi technologię zasilaczy DR (Discrete Regulator), która zastosowana została również we wzmacniaczach Naim Statement dla osiągnięcia maksymalnie stabilnego, płynnego zasilania. Na uwagę zasługuje również zmostkowany układ wzmacniacza mocy oraz wykorzystany w nim transformator toroidalny dla uzyskania skutecznego i niezakłóconego działania.
  

Optymalne tłumienie zakłóceń

Jednym z wyróżników serii 500 Naim jest uzyskanie optymalnego stopnia tłumienia zakłóceń, które negatywnie wpływają na jakość odsłuchu. Właśnie dlatego inżynierowie Naim postawili sobie za cel stworzenie urządzeń, które pozwalają na osiągnięcie najczystszego dźwięku.
Na szczególną uwagę zasługuje dwumodułowa budowa wzmacniaczy w serii 500, dzięki czemu możliwe jest zredukowanie zakłóceń elektromagnetycznych, a także zmostkowany układ wzmacniacza mocy, który umożliwia osiągnięcie uzyskanie wysokich prądów przy jednoczesnej redukcji deformacji.
Podzespoły w urządzeniach serii 500 są również umieszczone na specjalnych ramach podwieszonych na sprężynach, co przy optymalnie dobranych częstotliwościach rezonansowych redukuje ich wpływ na dźwięk poprzez zredukowanie wibracji czułych elementów elektronicznych.
  

Odtwarzanie z najwyższą jakością

Sieciowe odtwarzacze Naim serii 500 zostały opracowane tak, aby stanowić jak najlepsze komponenty źródłowe, niezależnie od rodzaju słuchanej muzyki. Po podłączeniu ich do wzmacniaczy z serii 500 albo Statement od Naim oferują jakość, która porównywalna jest ze słuchaniem muzyki na żywo.
Odtwarzacze wchodzące w skład serii 500 wyróżniają się połączeniem w innowacyjnej platformy przeznaczonej to transmisji strumieniowej wraz z ponadczasową technologią analogową. Umożliwiają one dzięki temu dostęp do zróżnicowanych źródeł dźwięku, także z wykorzystaniem wejść optycznych i koncentrycznych.
  

Trwałość zrodzona w ogniu

Wyjątkowym wyróżnikiem serii 500 jest również wykorzystanie komponentów wykańczanych ręcznie z wykorzystaniem sprawdzonych technik produkcyjnych, między innymi w specjalistycznych odlewniach, w których elementy te wypalane są w temperaturze powyżej 1000 stopni Celsjusza.
Te wszystkie zalety powodują, że wzmacniacze, odtwarzacze oraz zasilacze Naim serii 500 doskonale nadają się dla każdego wymagającego użytkownika, aby stworzyć idealne połączenie pomiędzy nim a artystą. Poznaj wszystkie elementy wchodzące w skład serii 500 Naim i wybierz wśród nich te, które spełnią Twoje audiofilskie oczekiwania!

Zwiń Rozwiń