Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Kolor

Kolor

Cena

Cena

  • 1 299,00 zł - 1 449,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
Oświetlenie
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Inteligentne oświetlenie domu to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy komfort życia stawiają na pierwszym miejscu. W tej kategorii znajdują się zarówno zestawy startowe, jak i żarówki LED, czy też kamery zewnętrzne. Proponujemy wyłącznie produkty znanych oraz cenionych producentów, dzięki czemu zakup nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Sterowanie oświetleniem w domu odbywa się zdalnie - wystarczy jedynie dostęp do internetu. Nie jest to trudne lub czasochłonne, a więc każdy poradzi sobie z tym zadaniem. Skonfigurowanie sieci trwa zaledwie krótką chwilę - wystarczy jedynie postępować zgodnie ze specyfikacją producenta. Ryzyko wystąpienia nieprawidłowości znajduje się na bardzo niskim poziomie.

   

Brak dodatkowego oprogramowania

Inteligentne sterowanie oświetleniem wymaga jedynie pobrania bezpłatnej aplikacji, która jest udostępniana na urządzenia mobilne. Oznacza to, że za pomocą smartfona, tabletu, czy też innego sprzętu możemy włączyć/wyłączyć światło, czy też zmienić jego natężenie. Należy zaznaczyć, że nie musimy znajdować się w bliskiej odległości od oświetlenia, ponieważ jego działanie wymaga jedynie dostępu do sieci. Zapomniałeś wyłączyć światła w łazience, a jesteś już w drodze do pracy? To żaden problem! Inteligentny dom gwarantuje Ci maksimum wygody, a jednocześnie bezpieczeństwa. Warto podkreślić, że nie jest tutaj wymagane dodatkowe oprogramowanie, które mogłoby narażać na dodatkowe koszty.

 

Czasowe włączanie/wyłączanie oświetlenia

Sterowanie oświetleniem z telefonu nie jest kłopotliwe. Dedykowane aplikacje zapewniają w pełni intuicyjną obsługę. Na specjalną uwagę zasługuje możliwość zaprogramowania oświetlenia - dzięki temu włączy oraz wyłączy się ono o ustalonej godzinie. Niektóre żarówki umożliwiają swobodny dobór koloru, który zapewni magiczny klimat oraz wyjątkową atmosferę w mieszkaniu. Warto zwrócić na to uwagę w momencie zakupu. Trzeba podkreślić, że funkcje smart otrzymujemy dopiero po pobraniu aplikacji na telefon lub inne urządzenie, a więc nie można z niej zrezygnować. Z poziomu jednego oprogramowania można sterować również innymi inteligentnymi sprzętami, które należą do systemu. Jest to znaczne udogodnienie pozwalające zaoszczędzić sporą ilość czasu.

 

Sterowanie głosowe

W naszej ofercie znajdują się inteligentne żarówki kompatybilne z Amazon Alexa, czy też Asystentem Google. Z pewnością usatysfakcjonuje to tych, którzy stawiają na sterowanie głosowe. Komunikaty mogą być wydawane bez użycia dłoni. W naszej ofercie znajdują się również kamery zewnętrzne, które jednocześnie umożliwiają zdalne starowanie oświetleniem w ogrodzie. Pełnią one podwójną rolę, co przypadnie do gustu tym, którzy doceniają nieprzeciętną funkcjonalność. Nowoczesny design sprawia, że na pierwszy rzut oka kamery wyglądają zupełnie tak, jak klasyczne reflektory świetlne. Warto dodać, że można je elastycznie dopasować do indywidualnych potrzeb. W momencie wykrycia nieprawidłowości może zostać wysłany komunikat na urządzenie mobilne lub aktywowany alarm.

Zwiń Rozwiń