ARCHITEKCI DOBREGO DŹWIĘKU

Skorzystaj z kompleksowej usługi instalacyjnej

Kim jesteśmy?

Mamy ponad 30 lat doświadczenia w branży audio, wykonaliśmy setki projektów w Polsce i za granicą. Nasza sieć sprzedaży to ponad 30 salonów stacjonarnych Denon Store, Audio Forum, Bang & Olufsen oraz sklepy internetowe. Znajdziesz u nas ofertę produktów audio-video oraz smart home najwyższej klasy renomowanych marek.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Twoje wymarzone audio w 3 krokach

KONSULTACJA

Razem zaplanujemy system audio do odtwarzania muzyki, oglądania filmów lub przeznaczony dla graczy. Nasz doświadczony zespół doradzi Tobie jakie rozwiązanie będzie najlepiej dobrane do Twoich potrzeb oraz specyfiki wnętrza. Podczas wizji lokalnej wybierzemy sprzęt, który zapewni najwyższy poziom dźwięku oraz rozrywki w Twoim domu.

PROJEKT

Nasi specjaliści zaprojektują system nagłośnieniowy, który spełni Twoje oczekiwania jakości oraz funkcjonalności multimediów. Wybrany sprzęt będzie dostosowany do charakterystyki wnętrza, fazy inwestycji i zakładanego budżetu. Ten etap jest kluczowy dla sprawnej instalacji systemu, aby dobrze działał przez wiele lat.

MONTAŻ

Zapewniamy pełną obsługę w zakresie instalacji sprzętu, która pozwoli, aby system audio został odpowiednio zamontowany i skalibrowany. W zależności od wybranego systemu nagłośnienia przeprowadzimy odpowiednie okablowanie lub skonfigurujemy system bezprzewodowy. W ramach gwarancji i także po jej zakończeniu, służymy pomocą tak, abyś cieszył się idealnym dźwiękiem przez długi czas.

 

Poznaj naszą szeroką ofertę

KINO DOMOWE

Oferujemy zestawy kina domowego, które zapewnią najwyższy poziom przestrzennego dźwięku i rozrywki w Twoim domu. Odtwarzając filmy, koncerty czy gry możesz teraz przenieść emocje kinowej jakości wprost do swojego pomieszczenia.

 

SYSTEM MULTIROOM

Bezprzewodowe zestawy multiroom to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz nagłośnić cały dom, a nie masz możliwości umieszczenia kabli głośnikowych wewnątrz ścian. Łatwość montażu i obsługi sprawia, że jest to bardzo wygodna forma systemu audio. Wystarczy domowa sieć Wi‑Fi.

 

ZESTAWY STEREO

Dobrze skomponowany zestaw stereo potrafi zachwycić doskonałą jakością dźwięku i klasycznym, designerskim wyglądem. Jest to najlepszy wybór dla audiofilów. Jeśli lubisz zanurzyć się w idealnych dźwiękach ulubionej muzyki, to zdecydowanie propozycja dla Ciebie.

 

Marki najczęściej wybierane przez naszych Klientów

Skorzystaj z porad naszych specjalistów

Jaki system audio wybrać do swojego domu?

Wszystko zależy od tego, do czego będziesz go używać. Jeśli większość wolnego czasu spędzasz na oglądaniu filmów czy seriali, zdecydowanie wybierz zestaw kina domowego, który dostarczy Ci dodatkowych, niesamowitych emocji, takich, które znajdziesz w prawdziwej sali kinowej. Jeśli przede wszystkim słuchasz muzyki, która towarzyszy Ci podczas codziennych czynności masz dwa wybory. Zestaw multiroom z łatwością wypełni cały Twój dom najlepszej jakości dźwiękiem. Zestaw stereo będzie dobry dla osób, które chcą doskonałej jakości dźwięku w wypoczynkowej części swojego domu czy mieszkania.

 

Czym jest instalacja audio?

Najczęściej instalacje audio to przygotowane na etapie remontu, budowy domu czy mieszkania połączenia kablowe poprowadzone i „schowane” w ścianach czy suficie. W ten sposób zachowujemy estetykę pomieszczenia, nie tracąc na funkcjonalności. W czasie przygotowywania instalacji audio ważny jest również wybór głośników. Warto odpowiedzieć sobie na pytanie, czy chcemy, aby głośniki były widoczne (klasyczne kolumny głośnikowe) czy zależy nam na tym, aby nie zajmowały miejsca na podłodze. W drugim przypadku warto zdecydować się na głośniki instalacyjne (schowane w ścianie lub suficie), które zapewniają nieskazitelną jakość dźwięku, nie absorbując w żaden sposób przestrzeni pomieszczenia.

 

Czym są głośniki instalacyjne, czyli głośniki CI?

Do głośników instalacyjnych należą wszystkie głośniki, które wbudowuje się w ścianę czy sufit. Producenci, dostarczają obecnie rozwiązania, dzięki którym wypełnisz pomieszczenie nieskazitelnej jakości dźwiękiem, nie zabierając żadnej przestrzeni z całej jego powierzchni. Nowoczesne kina domowe to kombinacja ściennych i sufitowych głośników, które nie odbiegają niczym od standardowych kolumn głośnikowych. Wśród najlepszych producentów głośników są takie marki, jak: Focal, Dali, Canton, Sonus Faber oraz Polk Audio, których jesteśmy jedynym dystrybutorem w Polsce.

 

Jak zbudować system audio?

Aby zbudować system audio potrzebujesz przede wszystkim odpowiedzieć sobie na pytanie, do czego będzie Ci on potrzebny oraz co od niego oczekujesz? Czy skupiasz się na muzyce, czy będziesz oglądać głównie filmy lub seriale? Znając odpowiedzi na te pytania skontaktuj się z nami, podpowiemy Ci z jakich komponentów powinien składać się Twój zestaw audio oraz na co zwrócić uwagę.Wszystko zależy od tego, do czego będziesz go używać. Jeśli większość wolnego czasu spędzasz na oglądaniu filmów kina domowego, który dostarczy Ci dodatkowych, niesamowitych emocji, takich, które znajdziesz w prawdziwej sali kinowej. Jeśli przede wszystkim słuchasz muzyki, która towarzyszy Ci podczas codziennych czynności masz dwa wybory. Zestaw multiroom z łatwością wypełni cały Twój dom najlepszej jakości dźwiękiem. Zestaw stereo będzie dobry dla osób, które chcą genialnego dźwięku w wypoczynkowej części swojego domu czy mieszkania.

 

Bezprzewodowe kino domowe

Do takich sytuacji stworzony został system multiroom. Marki takie jak Sonos, czy Denon stworzyły dedykowane linie produktów, które potrzebują jedynie zasilania, aby stworzyć w dowolnym pomieszczeniu kino domowe. Poszczególne elementy całego systemu łączą się ze sobą bezprzewodowo.