Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 1 399,00 zł - 5 999,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
BP SERIES
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Poznaj wyjątkową serię produktów audio od Definitive Technology – BP Series to seria głośników, która od wielu lat zachwyca swoim niezrównanym dźwiękiem i dzięki temu stała się ona jednym z globalnych bestsellerów tego producenta. Często wybierane są one jako element kina domowego stanowią również doskonały wybór dla wszystkich wielbicieli muzyki czy graczy, którzy chcą stworzyć hi-endowy system audio. Zobacz, co potrafią produkty marki Definitive Technology BP Series!
    

Idealnie dopasowane elementy

Seria BP Series obejmuje współpracujące ze sobą kolumny głośnikowe – kolumny podłogowe, kolumny centralne oraz głośniki Dolby Atmos dla uzyskania przestrzennego dźwięku. Dzięki wbudowanym w nim subwooferom możliwe jest uzyskanie potężnej głębi niskich tonów, które emanują na całe pomieszczenie.
Współpracujące ze sobą elementy pozwalają na idealne dopasowanie systemu audio do własnych potrzeb pod względem liczby jego elementów. Wszystkie z nich są jednocześnie bardzo łatwe do podłączenia i rozłączenia, co powoduje, że budowa systemu jest niezwykle prosta i szybka.
Dobór kolumn może bazować na pomieszczeniu oraz na oczekiwanych efektach dźwiękowych, co pozwala na uzyskanie idealnie dopasowanego do potrzeb systemu, który wypełni całe wnętrze bogatym brzmieniem.
    

Potężny, bipolarny dźwięk

Seria głośników BP Series od Definitive Technology została opracowana w celu stworzenia systemu, który będzie idealnie prezentował szeroką rozpiętość tonalną dźwięków oraz dawał efekt przestrzenny dla wyjątkowo realistycznych, autentycznych dźwięków.
Najnowsze kolumny Definitive Technology BP Series BP9000 wykorzystuje przełomowe technologie i najwyższej jakości materiały, aby w ten sposób uzyskać niezwykle realistyczny, wciągający dźwięk.
Na szczególną uwagę zasługuje technologia Patented Forward-Focused Bipolar Array (FFBP) – technologia bipolarnego układu głośników. Dzięki niej system jednocześnie emituje dźwięk zarówno do przodu, jak i do tyłu. Najpierw wyjątkowo precyzyjne dźwięki docierają do odbiorcy od przodu. Milisekundy później dźwięk kierowany jest od tyłu, dodając naturalne opóźnienie, podobne do tego w sali koncertowej lub w kinie. Dzięki temu można uzyskać unikatowe wrażenie głębi nawet w niewielkim pomieszczeniu.
   

Technologie dźwięku przestrzennego

Kolumny BP Series pozwalają na uzyskanie wrażenia realistycznego dźwięku przestrzennego dzięki wykorzystaniu szeregu zaawansowanych technologii. Wykorzystują one moduły Dolby Atmos DTS:X oraz technologie Linear Response Waveguide i Balanced Dual Surround System (BDSS), aby uzyskać w ten sposób realistyczną, trójwymiarową scenę dźwiękową. Zbalansowany system podwójnego dźwięku przestrzennego – Balanced Double Surround System (BDSS) to innowacyjny system, który poprzez wykorzystanie wychylenia przetwornika zapewnia równomierne rozproszenie dźwięku w całym pomieszczeniu.
Dzięki technologiom dźwięku przestrzennego słuchacze mogą poczuć się tak, jakby znajdowali się w samym centrum akcji, co daje jeszcze lepsze wrażenia z rozrywki. W ten sposób oglądanie filmów lub słuchanie muzyki może wejść na całkowicie nowy poziom, który nie jest możliwy do uzyskania z wykorzystaniem standardowych głośników.
    

Elastyczność w budowie idealnego systemu audio

Produkty marki Definitive Technology umożliwiają samodzielne stworzenie doskonałego systemu audio poprzez współpracę z wieloma różnymi elementami.
Nawet najprostsza konfiguracja głośników BP Series może znacznie poprawić jakość dźwięku. Modułowa konstrukcja systemu umożliwia jego rozbudowę i stworzenie systemu dowolnej wielkości dopasowanego specjalnie do danego pomieszczenia oraz do własnych preferencji.
    

Nie tylko do kina domowego

Kolumny Definitive Technology BP Series stanowią doskonały element kina domowego, ale również mogą być one wykorzystane jako część innych systemów audio.
Wyjątkowa jakość muzyki głośników BP Series powoduje, że są one również trafną odpowiedzią na potrzeby miłośników muzyki, gier komputerowych oraz innych form rozrywki, gdzie wysoka jakość dźwięku ma kluczowe znaczenie.
   

Najwyższej jakości wykończenie

Tym, co wyróżnia produkty marki Definitive Technology, jest również ich wyjątkowy design. Zachwycają one swoim eleganckim, minimalistycznym stylem, który świetnie wpisuje się w różne przestrzenie, zarówno o tradycyjnym, jak i nowoczesnym.
Głośniki wchodzące w skład serii BP9000 są osłonięte maskownicą z czarnej tkaniny, która nie wpływa na ich dźwięk. Ze względu na swój prosty wygląd i ciemną kolorystykę idealnie wtapiają się w pomieszczenie, gdy tylko przyciemni się światła, aby rozpocząć wieczór filmowy.
Poznaj wszystkie produkty marki Definitive Technology z serii BP Series w Denon Store – Audio Forum, aby przygotować swój własny system audio razem z naszymi ekspertami. Zapraszamy do naszych salonów oraz do złożenia zamówienia online!

Zwiń Rozwiń