Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Cena

Cena

  • 399 990,00 zł - 449 999,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
STATEMENT
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Wybierz wyjątkowe wzmacniacze i przedwzmacniacze Naim Statement! W Denon Store – Audio Forum przygotowaliśmy dla naszych klientów rozbudowaną gamę produktów sygnowanych marką Naim, które dedykowane są dla wymagających audiofilów poszukujących jakości bez kompromisów. Zobacz wszystkie modele wchodzące w skład tej serii i dobierz je dla siebie!
  

Zupełnie nowy typ wzmacniacza

Dobrej jakości wzmacniacz jest niezbędny do rozkoszowania się mocnymi i bogatymi dźwiękami – właśnie dlatego Naim opracowało zupełnie nowy typ wzmacniacza Naim Statement, który skoncentrowany jest na oferowaniu muzyki na najwyższym, hi-endowym poziomie.
Seria Statement oferowana przez Naim jest efektem ponad 10-letniej pracy zespołu inżynierów Naim, który postawili sobie za cel stworzenie innowacyjnego sprzętu o całkowicie nowej strukturze, aby zredukować zakłócenia mechaniczne i elektromagnetyczne oraz poprawić wydajność cieplną dla najlepszej jakości dźwięku.
Wzmacniacze oraz przedwzmacniacze Naim Statement charakteryzują się monolityczną budową i wykorzystują specjalnie dobrane materiały oraz zaawansowane technologie, co spowodowało, że znalazły one tak wielu fanów na całym świecie.
  

Dopasowane do potrzeb wymagających użytkowników

W serii Naim Statement znajduje się gama urządzeń audio dedykowanych dla użytkowników, dla których kluczowa jest jakość brzmienia, wysoka moc oraz wydajność systemów audio.
System zbudowany jest z przedwzmacniacza Statement NAC S1 oraz z dwóch monofonicznych
końcówek mocy Statement NAP S1, które przeznaczone są do stworzenia hi-endowego systemu audio o najlepszym możliwym dźwięku.
Opracowany przez Naim system Statement doskonale reprezentuje filozofię marki, która skoncentrowana jest na osiągnięciu najlepszej jakości zasilania systemów audio bazujących na systemach muzycznych opracowanych przez siebie oraz systemach innych producentów.
Niezależnie od tego, czy chcesz skoncentrować się na słuchaniu muzyki w najwyższej jakości, czy poszukujesz elementu kina domowego, rozwiązania oferowane przez Naim stanowią doskonały wybór.
   

Optymalna izolacja dla redukcji zakłóceń

Tym, co wyróżnia serię Naim Statement, jest budowa wzmacniaczy i przedwzmacniaczy, która została skoncentrowana na uzyskaniu jak największej izolacji w celu redukcji niechcianych zakłóceń.
Zasilacz umieszczony jest w podstawie i oddzielony jest on od wrażliwej elektroniki, dzięki czemu uzyskano skuteczną redukcję szumów. Sekcje te rozdzielone są od siebie za pomocą przegrody wykonanej z akrylu, która dodatkowo redukuje drgania. Sekcja z elektroniką znajdująca się na górze wyposażona jest również w dodatkowe komory wewnętrzne izolujące konkretne poziomy od siebie.
  

Podwójna moc dzięki konstrukcji mostkowej

Kolejnym atutem serii Naim Statement jest również podwójna moc wybranych modeli, jaka została uzyskana poprzez konstrukcję mostkową z zerowym globalnym sprzężeniem zwrotnym.
Dwa oddzielne poziomy w urządzeniach Naim Statement pozwalają na skuteczną izolację układu znajdującego się na górze z delikatnym stopniem wzmocnienia napięciowego od układu położonego na dole, który charakteryzuje się dużym stopniem prądowym.
  

Majestatyczny wygląd

Tym, co dodatkowo wyróżnia urządzenia w serii Naim Statement, jest nie tylko ich dopracowanie pod kątem technicznym, ale również nieprzeciętny wygląd, ponieważ dzięki niemu natychmiast przyciągają one uwagę.
Precyzyjne wykończenie i starannie wyselekcjonowane materiały przekładają się na najwyższą jakość, która jest sztandarową cechą marki Naim docenianą przez jej klientów na całym świecie.
Seria Naim Statement wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem i ponadczasowym kolorem czarnym, który nadaje jej efektowne i luksusowe wykończenie. Przyciągające uwagę wycięcia o asymetrycznym przebiegu znajdujące się na bocznych ściankach oraz srebrne detale powodują, że całość prezentuje się spektakularnie.
   

Najwyższa jakość wykonania

Wzmacniacze i przedwzmacniacze Naim Statement produkowane są z naciskiem na uzyskanie maksymalnej precyzji, dlatego wykorzystane do ich produkcji materiały są starannie dobrane, a także wykończone tak, aby tworzyły idealnie dopasowaną konstrukcję.
Do ich produkcji wykorzystywane jest przede wszystkim wysokogatunkowe aluminium, które cięte jest na wymiar i obrabiane z użyciem narzędzi CNC tak, aby uzyskać optymalny profil. Każdy element jest następnie ręcznie polerowany i poddawany precyzyjnej kontroli jakości. Następnie aluminiowe elementy są kąpane w kwasie i płynie elektrolitycznym z czarnym barwnikiem, co pozwala na uzyskanie klasycznego dla marki Naim wykończenia.
Poznaj wszystkie dostępne w naszej ofercie wzmacniacze oraz przedwzmacniacze Naim Statement, aby sprawdzić ich dokładne parametry i wybrać idealny model dla siebie. Nasi specjaliści są zawsze gotowi do pomocy, by dobrać najlepszy sprzęt audio hi-end odpowiadający Twoim potrzebom!

Zwiń Rozwiń