Zestaw WEATHER STATION + INDOOR MODUL

10 osób ogląda ten produkt
1 199,00 zł
Ilość
Dostępny

Pospiesz się! Zostało 1 szt. na stanie.

  Do 5 lat gwarancji
  14 dni na zwrot
  Darmowa dostawa od 149 pln
  Negocjuj cenę
Opis

Netatmo Weather Station to prywatna, inteligentna stacja pogodowa wyposażona w czujniki jakości powietrza. Niezwykle zaawansowane pod względem technologicznym urządzenie charakteryzuje się bardzo nowoczesnym standardem wzornictwa.

Stacja pogodowa Netatmo może być obsługiwana za pomocą darmowej aplikacji mobilnej, dostępnej w Google Play oraz App Store. Użytkownik zyskuje dożywotnie wsparcie techniczne, bez naliczania żadnych opłat dodatkowych. Urządzenie Netatmo Weather Station jest w pełni kompatybilne z wieloma urządzeniami mobilnymi i stacjonarnymi.

Prywatna stacja pogodowa z czujnikami jakości powietrza nowy standard wzornictwa i technologii dla stacji monitorującej jakość powietrza zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz pomiar stężenia CO2, temperaturę, poziom hałasu i wilgotności w domu umożliwia uzyskanie lokalnego wskaźnika jakości powietrza w czasie rzeczywistym stacja pogodowa doradzi Ci, kiedy jest optymalny moment żeby przewietrzyć w domu lub kiedy podejmować aktywności poza domem powiadomienia o wybranych parametrach w czasie rzeczywistym pozwala odkrywać lokalne wzory i cykle pogodowe dzięki czemu jest kompleksowym narzędziem do zrozumienia swojego otoczenia wszystkie dane przechowywane są online z dostępem przez aplikacje lub stronę internetową udostępniaj pomiary w sieciach społecznościowych szczegółowe prognozy pogody na 7 dni powłoka stacji wykonana z jednego kawałka trwałego aluminium.

Zastosowanie Netatmo Weather Station Stacja marki Netatmo pozwala na swobodne monitorowanie jakości powietrza. Pomiar może się odbywać zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Do standardowych funkcji urządzenia należy kompleksową weryfikację różnego rodzaju parametrów, takich jak stężenie CO2, wilgotność powietrza, temperatura wewnętrzna i zewnętrzna, a także ogólny poziom hałasu w mieszkaniu. 

Uzyskiwanie powiadomień dotyczących konkretnych danych odbywa się w czasie rzeczywistym, dzięki czemu użytkownik otrzymuje pełny oraz natychmiastowy dostęp do wszystkich niezbędnych informacji. Możliwości stacji pogodowej Netatmo Netatmo Weather Station jest w stanie zakomunikować użytkownikowi, kiedy jest najlepszy moment na podejmowanie określonych aktywności poza domem czy też przewietrzenie mieszkania. System może zostać rozbudowany także o elementy dodatkowe. 

Pozwala to na odkrywanie lokalnych cyklów i wzorów pogodowych, a tym samym stanowi kompleksowe narzędzie do lepszego zrozumienia charakterystyki otoczenia domowego. Wszystkie informacje przechowywane są online, a dostęp do nich uzyskać można za pomocą aplikacji mobilnej lub sieciowej. Urządzenie pozwala na otrzymywanie szczegółowej prognozy pogody nawet na 7 dni. Poszczególne pomiary udostępniać można w sieciach społecznościowych.

Parametry techniczne Moduł dodatkowy do stacji pogodowej Netatmo jest w stanie zapewnić dokładne monitorowanie jakości powietrza w dowolnym miejscu mieszkania. Zakres pomiarowy temperatury wynosi od od 0°C do 50°C, z dokładnością już od 0,3°C. Wilgotność mierzona jest od 0 do 100%, z trzyprocentową dokładnością. Czujnik CO2 jest w stanie zapewnić precyzję 50 str./min lub 5% przy pomiarach w przedziale od 0 do 5000 ppm, a jego precyzyjność to 50 str./min lub 5%.

 Do komunikacji urządzenia ze stacją pogodową wykorzystywane jest połączenie bezprzewodowe, z zasięgiem do ok. 100 metrów. Wymagany jest router Wi-Fi z dostępem do internetu, ponieważ moduł nie obsługuje publicznych aktywnych punktów. Aplikacja mobilna i dostęp zdalny Do danych ze stacji pogodowej Netatmo uzyskać można dostęp zdalny, na przykład za pomocą tabletu lub smartfona. Wszystkie informacje mogą być wyświetlane i sprawdzane poprzez bezpłatną aplikacją mobilną, dostępną w Google Play oraz App Store. Alternatywę może stanowić aplikacja sieciowa, obsługiwana na przykład za pomocą komputera stacjonarnego lub laptopa. W obu przypadkach użytkownik zyskuje pełen dostęp do osobistego panelu sterowania online. Jest on bardzo intuicyjny, prosty w obsłudze i rozbudowany, dzięki czemu pozwala na korzystanie z wielu przydatnych opcji podczas użytkowania urządzeń Netatmo.

Konstrukcja urządzenia Powłoka stacji pogodowej Netatmo wyprodukowana została z pojedynczego, trwałego kawałka aluminium. Urządzenie charakteryzuje się optymalnymi rozmiarami modułu zewnętrznego i wewnętrznego, a także posiada szeroki zakres pomiaru temperatury, wilgotności, stężenia CO2 oraz poziomu hałasu.

Stacja wyświetla jednostki w systemie metrycznym oraz Amerykańskim. Dane w chmurze przechowywane są bez limitów danych, a częstotliwość wykonywania pomiarów wynosi aż 5 minut. Netatmo Weather Station zapewnia bezprzewodowe połączenie między poszczególnymi modułami, z zasięgiem nawet do 100 metrów. Moduł wewnętrzny zasilany jest za pomocą zasilacza sieciowego USB, a moduł wewnętrzny bateriami AAA.

Weather Station Module do dodatkowy moduł wewnętrzny dla inteligentnej stacji pogodowej marki Netatmo. Możliwość oddzielnego dokupienia modułów uzupełniających do urządzenia pozwala przede wszystkim na lepsze spersonalizowanie stacji. Dzięki temu użytkownik sam decyduje o tym, które rozwiązania są niezbędne oraz jakich informacji potrzebuje. Kompletny zestaw może funkcjonować jako domowy informator pogodowy, powiadamiający o wybranych parametrach w całym mieszkaniu. 

Zastosowanie Weather Station Module Moduł dodatkowy stacji Weather Station pozwala na inteligentne monitorowanie jakości powietrza w całym domu. System wyposażony w tego rodzaju usprawnienie może doskonale sprawdzić się w każdym pomieszczeniu, sprawdzając wilgotność, temperaturę i poziom CO2 w salonie, kuchni lub pokoju dziecięcym. Urządzenie posiada wykonaną z jednego kawałka aluminium powłokę, która zapewnia trwałość, wytrzymałość oraz możliwość wieloletniego użytkowania tego modelu. Weather Station Module działa wyłącznie w połączeniu ze sprzedawaną osobno stacją meteorologiczną Netatmo. Pozwala ona na podłączenie do trzech tego typu komponentów. Każdy moduł zasilany jest za pomocą 4 baterii AAA.

SPECYFIKACJA (w skrócie)

 • rozmiar modułu wewnętrznego: 45x45x155mm
 • rozmiar modułu zewnętrznego: 45x45x105mm
 • zakres temperatur jednostki wewnętrznej: 0°C do 50°C, dokładność: +- 0.3°C
 • zakres temperatur jednostki wewnętrznej: -40°C do 65°C, dokładność: +- 0.3°C
 • wilgotność: pomiar od 0 do 100%, dokładność +-3%
 • barometr: pomiar od 260 do 1160 mbar z dokładnością +-1mbar
 • pomiar stężenia CO2 od 0 do 5000 ppm i dokładnością +-50ppm (lub 5%)
 • pomiar poziomu hałasu od 35dB do 110dB
 • jednostki: system Amerykański (° F i inHg) oraz metryczny (° C i mbar)
 • przechowywanie danych w chmurze bez limitów danych
 • częstotliwość wykonywania pomiarów: 5 minut
 • darmowa aplikacja z dożywotnim wsparciem, bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat aplikacja dostępna w App Store i Google Play
 • specyfikacja dostępu bezprzewodowego: Wi-Fi 802.11 b / g / n kompatybilny ( 2,4 GHz )
 • bezprzewodowe połączenie między modułami, zasięg do 100 metrów
 • moduł wewnętrzny zasilany przez sieciowy zasilacz USB
 • moduł zewnętrzny zasilany przez 2 baterie AAA (rok pracy na komplecie baterii)
 • możliwość rozbudowy systemu o dodatkowe elementy
 • Kompatybilne z urządzeniami Apple: 5s iPhone , iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4 , iPad mini, iPad (od 4. generacji ), iPad (od 3. generacji ), iPad 2, iPod touch (od 5. generacji )
 • kompatybilne z urządzeniami z systemem Android 4.0 i dostępem do Google Play

Szczegóły produktu
NETATMO
NBU-NWS-NIM-EU
1 Przedmiot

Opis

 • 24 miesięcy

16 innych produktów w tej samej kategorii: