Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Kolor

Kolor

Cena

Cena

  • 2 899,00 zł - 7 199,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
ON WALL 300
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Poznaj nową serię naściennych kolumn głośnikowych Focal On Wall 300! To kolumny instalacyjne oferujące wyjątkową jakość brzmienia. Kolumny głośnikowe Focal 300 zostały zaprojektowane po to, aby były jednocześnie niewidoczne, ale także nadawały muzyce całkowicie nowy wymiar. Seria obejmuje szeroką gamę różnych kolumn oraz akcesoriów, które pozwalają na przygotowanie własnego zestawu audio w różnych pomieszczeniach. Sprawdź je teraz w ofercie sklepu Audio Forum – Salony Denon!

Kolumny głośnikowe do montażu naściennego

Francuska marka Focal specjalizuje się w dostawie wysokiej klasy sprzętu audio. W jej ofercie dostępne są również kolumny głośnikowe dedykowane do montażu naściennego, które stanowią idealne uzupełnienie wielu przestrzeni – salonów, sypialni, gabinetów. Każdy głośnik naścienny Focal On Wall zaliczany do serii 300 jest wykonany z naciskiem na najmniejsze detale, aby oferować nieprzeciętne wrażenia odsłuchowe, ale jednocześnie był łatwy i prosty w montażu oraz dyskretnie uzupełniał wnętrze.

Stwórz doskonały zestaw audio

Focal On Wall 300 to seria głośników instalacyjnych przeznaczonych do montażu naściennego, które dedykowane są do przygotowania własnego systemu audio do słuchania muzyki i kina domowego. W skład serii Focal On Wall 300 wchodzą dwudrożna, naścienna kolumna głośnikowa z On Wall 301 z obudową typu Bass-Reflex wyposażona w przetworniki 2x 4" (100 mm) Flax MidBass i 1x 1" (25 mm) Tweeter TNF oraz dwudrożna naścienna kolumna głośnikowa On Wall 302 z obudową typu Bass-Reflex (1/2) wyposażona w przetworniki 4x 4" (100 mm) Flax MidBass, 1x 1" (25 mm) Tweeter TNF. Kolumny Focal On Wall 300 mogą być również połączone z innymi sprzętami oferowanymi przez markę Focal – kolumnami Dôme Flax, a także z urządzeniami wchodzącymi w skład serii Chora, Aria lub Kanta, dzięki czemu można przygotować kompletny zestaw audio, który zapewnia niezrównane brzmienie.

Dogłębna immersja podczas oglądania filmów i słuchania muzyki

Głośniki Focal On Wall 300 zostały opracowane po to, aby oferować niesamowite doznania dźwiękowe w trakcie słuchania muzyki oraz oglądania kina domowego. Dzięki współpracy z różnymi źródłami dźwięku znakomicie nadają się zarówno dla melomanów, jak i amatorów filmów i seriali, dla których liczy się wierne, dokładne i dynamiczne brzmienie.

Precyzyjne i naturalne brzmienie

Kolumny głośniki Focal On Wall 300 oferują dźwięki dopracowane w najmniejszych szczegółach. Za jego nieprzeciętną jakość odpowiadają unikatowe stożki Flax produkowane z wykorzystaniem lnu, a także inne starannie dobrane materiały, które razem pozwalają na emitowanie czystych i bogatych tonów wysokich i średnich. Wykorzystują one również wykonany ze stopu aluminium i magnezu głośniki wysokotonowy TNF, który emituje zachwycający dźwięk o wysokich częstotliwościach. Potężne, wyraziste basy zapewnia obudowa Bass-Reflex, która dzięki swojej specjalnej konstrukcji pozwalają na uzyskanie głębokich tonów niskich.

Stożki typu Flax z lnianymi membranami

Focal to marka znana z wykorzystania w swoich głośnikach najlepszej jakości materiałów oraz zaawansowanych technologii. Doskonałym przykładem jest wykorzystanie w nich stożków typu Flax, które zostały opracowane we Francji i oferowane są jedynie przez firmę Focal. Bazują one na włóknach lnu, które łączone są z cienką warstwą włókna szklanego. Dzięki takiej konstrukcji głośniki Focal zapewniają wytrzymałość, lekkość oraz skuteczne tłumienie zniekształceń.

Nowoczesny, smukły design

Tym, co przyciąga uwagę w kolumnach Focal On Wall 300, jest ich nieprzeciętne wzornictwo, dzięki czemu znakomicie sprawdzają się one jako uzupełnienie wielu wnętrz, zarówno o nowoczesnym, jak i klasycznym wyglądzie. Ich charakterystycznymi cechami są efektowne, ścięte krawędzie oraz kompaktowe wymiary, dzięki czemu znakomicie nadają się do montażu obok telewizora. Kolumny oferowane są w dwóch wariantach kolorystycznych – białym White High Gloss oraz czarnym Black Satin, dzięki czemu można dopasować je bez problemów do swojego pomysłu na wnętrze.

Dedykowane statywy

Nie masz możliwości zamontowania głośników Focal On Wall 300 na ścianie? W takim przypadku rozwiązaniem są dedykowane do nich statywy głośnikowe! Każdy głośnik naścienny Focal On Wall 300 może być uzupełniony o dedykowaną podstawę, która pozwala na korzystanie z niego bez konieczności mocowania do ściany. Statywy są stabilne i łatwe w dopasowaniu do głośników, pozwalając na umieszczenie ich na wysokości do 101 cm. Podstawy wyposażone są również w dyskretne przepusty kablowe, dzięki czemu można zapomnieć o plączących się i nieestetycznych kablach. Podstawy do głośników Focal On Wall 300 oferowane są w dwóch kolorach – czarnym i białym, dzięki czemu mogą uzupełnić różne aranżacje. Wybierz głośniki naścienne Focal On Wall 300 dostępne w sklepie Audio Forum i rozkoszuj się wyjątkowym brzmieniem!

Zwiń Rozwiń