Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 449,00 zł - 2 699,00 zł

Kolor

Kolor

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
MONITORING
Pokazano 1-7 z 7 pozycji
819,00 zł 849,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 849.00 zł

Systemy monitoringu marki EUFY znakomicie sprawdzają się nie tylko w domu, ale również firmach, biurach czy obiektach użyteczności publicznej. To wysokiej klasy urządzenia, które wyróżniają się nieprzeciętną funkcjonalnością .Posiadają one znakomite parametry techniczne, dzięki czemu spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Funkcjonalne kamery bezpieczeństwa mogą stanowić dopełnienie inteligentnego domu. Dzięki nim łatwiej jest monitorować budynek, a tym samym uniknąć wielu niebezpiecznych zdarzeń. Trudno wyobrazić sobie lepszą propozycję dla tych, którzy często wyjeżdżają, ale nie tylko. Zdalna opieka nad domem wcale nie musi być trudna!
  

Niska awaryjność

Systemy bezpieczeństwa od marki EUFY powstają w oparciu o wysokiej klasy podzespoły spełniające restrykcyjne normy i standardy. Zadowoli to tych, którzy oczekują maksymalnej niezawodności! Nie trzeba obawiać się kłopotliwych usterek lub awarii, które mogłyby zakłócić swobodę korzystania z wyposażenia. Prezentowane urządzenia bazują na certyfikowanych komponentach najwyższej jakości. Zostały one zaprojektowane przez światowej klasy ekspertów. Redukuje to prawdopodobieństwo wystąpienia niespodziewanych problemów.
   

Łatwy montaż

Monitoring od EUFY jest niezwykle prosty i bezproblemowy w montażu. Wystarczy jedynie postępować zgodnie z zaleceniami producenta, które można znaleźć w instrukcji. Należy podkreślić, że urządzenia nie wymagają czasochłonnej konfiguracji. Z pewnością usatysfakcjonuje to tych, którzy chcą uniknąć skomplikowanych zadań. Wystarczy zaledwie kilka minut, aby nowe wyposażenie domu było gotowe do pracy! Użytkownik nie musi tracić cennego czasu. W przypadku urządzeń przewodowych do zestawu dołączone są niezbędne przewody montażowe, więc nie ma konieczności ich osobnego zakupu.
   

Łączność bezprzewodowa

W kategorii monitoring EUFY można znaleźć kamery bezprzewodowe, które nie wymagają stałego dostępu do źródła zasilania. To szczególnie korzystne rozwiązanie w przypadku urządzeń montowanych na zewnątrz, ale nie tylko. Łączność bezprzewodowa zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania. Sporym plusem jest brak konieczności przeprowadzania przewodów. Należy jedynie pamiętać o systematycznym ładowaniu akumulatora, który jest niezbędny do poprawnego działania systemu bezpieczeństwa. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zachęcamy do nawiązania kontaktu z naszą doświadczoną obsługą! Umożliwiamy zarówno kontakt mailowy, jak i telefoniczny. Zapraszamy także do wizyty w jednym z naszym salonów stacjonarnych.
   

Odporność na czynniki zewnętrzne

Monitoring EUFY to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy jakość stawiają na pierwszym miejscu. Wszystkie urządzenia znajdujące się w tej kategorii zostały wykonane z wytrzymałych tworzyw. Solidne konstrukcje przetrwają w nienagannym stanie nawet najcięższe warunki otoczenia. Warto wspomnieć, że zostały one kompleksowo przystosowane do intensywnej eksploatacji. Urządzenia do montażu na zewnątrz posiadają szczelne obudowy, które skutecznie chronią przed przenikaniem wilgoci i zanieczyszczeń. Niweluje to prawdopodobieństwo wystąpienia przedwczesnych awarii.
   

Komfortowa obsługa

Systemy monitoringu marki EUFY zapewniają komfortową i bezproblemową obsługę, z którą każdy sobie poradzi. Sterowanie przebiega w pełni intuicyjnie. Ustalenie optymalnych parametrów pracy nie będzie stanowić żadnego wyzwania. Należy podkreślić, że sprzęty z wbudowanym Wi-Fi umożliwiają sterowanie z dowolnego miejsca. Wszystko za sprawą aplikacji mobilnej.
    

Staranne wykonanie

Monitoring marki EUFY to minimalistyczne urządzenia, które pasują do niemal każdego otoczenia. Zostały one wykończone z najwyższą precyzją, co pozwala uniknąć wszelkich niedociągnięć. Proponowane sprzęty są na tyle subtelne, że z łatwością można wkomponować je w wybraną aranżację. Nierzucające się w oczy kamery zapewniają wyższy stopień ochrony. Wszystko zależy jednak od tego, gdzie zostaną zamontowane. Potrzebujesz fachowego doradztwa? Skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefoniczną. Odpowiedź zostanie udzielona w możliwie najkrótszym czasie!

Zwiń Rozwiń