Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 1 448,00 zł - 5 699,00 zł

Kolor

Kolor

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
RESERVE
Pokazano 1-10 z 10 pozycji
2 700,00 zł 3 299,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 3299.00 zł
1 999,00 zł 2 399,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2399.00 zł
3 798,00 zł/para 6 198,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 6198.00 zł

Polk Audio Reserve to seria kolumn, które umożliwiają uzyskanie wysokiej jakości brzmienia muzyki, a także efektownego wyglądu, który powoduje, że doskonale nadają się one jako uzupełnienie wielu wnętrz, nadając im niebanalny wygląd. Poznaj pełną gamę głośników Polk Audio Reserve dostępnych w naszym sklepie internetowym Audio Forum – Salony Denon i złóż swoje zamówienie!
   

Czyste tony o szerokiej rozpiętości

Głośniki Reserve Polk Audio zostały opracowane w celu prezentowania szerokiej gamy dźwięków dla uzyskania bogatego i czystego brzmienia – jest to możliwe dzięki połączeniu ze sobą elementów wchodzących w skład serii Reserve, a dokładnie kolumn głośnikowych podstawkowych, kolumn głośnikowych centralnych oraz kolumn głośnikowych podłogowych. 
Połączenie ze sobą głośników Polk Audio Reserve w jeden zestaw powoduje, że uzyskanie maksymalnej jakości dźwięków, między innymi w trakcie korzystania z kina domowego, słuchania muzyki z różnych źródeł, na przykład muzyki streamowanej z internetu, czy też w trakcie grania w gry na konsoli, gdy wysoka jakość dźwięku również ma duże znaczenie.
   

Perfekcyjna scena frontowa i bogate basy

Wchodzące w skład serii Polk Audio Reserve kolumny głośnikowe umożliwiają uzyskanie bardzo dużej rozpiętości tonalnej i mogą być one wykorzystane do przygotowania systemu dopasowanego do konkretnych oczekiwań, między innymi pod względem liczby kanałów oraz mocy. Atutem tego systemu jest możliwość osiągnięcia doskonałej sceny frontowej, ponieważ kolumny Reserve znakomicie sprawdzają się do użycia jako kanały centralne, a także w razie konieczności można stosować je jako kanały prawe albo kanały lewe, niezależnie od tego, czy zostaną one ustawione na podłodze czy też wykorzysta się je do montażu naściennego. W głośnikach niskotonowych w serii Reserve wykorzystane są z kolei zaawansowane porty X-Port wykorzystujące filtr Eigentone (ETF), które pozwalają na osiągnięcie czystych, niewymuszonych basów wolnych od zniekształceń, co możliwe jest dzięki wykorzystaniu absorberów w konstrukcji zamkniętej głośnika. Taka budowa powoduje, że można skutecznie eliminować zniekształcenia, które często pojawiają się w głośnikach niskotonowych, aby basy były płynne, bogate oraz szczegółowe.

Tweeter Pinnacle o wysokiej rozdzielczości

Tym, co wyróżnia kolumny Reserve, jest również wykorzystanie tweeterów Pinnacle wyróżniających się wysoką rozdzielczością, które są efektem ponad 40-letniego doświadczenia firmy Polk Audio w zakresie projektowania i testowania głośników wysokotonowych. Tweeter Pinnacle charakteryzuje się wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych, między innymi radiatora stożkowego oraz dostrojonego precyzyjnie falowodu, co powoduje, że reprodukcja wysokich tonów jest tak czysta i nie zawiera ona żadnych niepożądanych zniekształceń pojawiających się w trakcie odsłuchu muzyki. Tweetery te mogą być wykorzystane zarówno w przypadku systemów dźwięku dwukanałowego, jak i w systemach wielokanałowych, w tym także systemach dźwięku 3D – przestrzennego, między innymi podczas oglądania filmów, spotkań sportowych czy też w trakcie grania w gry wideo na konsolach.
    

Nowoczesne membrany Turbine

Głośniki Reserve wykorzystują specjalnie opracowane przez markę Polk Audio membrany Turbine, których celem jest uzyskanie optymalnego zakresu częstotliwości, aby osiągnąć jeszcze lepsze brzmienie podczas odsłuchu. W membranach tych wykorzystany został specjalny materiał piankowy tworzący rdzeń, a także zastosowano zaawansowaną geometrię turbiny, co pozwala na zredukowanie zniekształceń, między innymi przez poprawienie sztywności całego głośnika, a przez to umożliwia osiągnięcie jeszcze większego bogactwa oraz płynności tonów.
    

Dedykowane obudowy dla większej wydajności

Stworzone przez Polk Audio kolumny Reserve wykorzystują nie tylko zaawansowane podzespoły, ale również bazują na wysokiej klasie obudowach, które umożliwiają osiągnięcie doskonałej jakości brzmienia. Wykorzystują one zaawansowane materiały, a także specjalne wzmocnienia oraz usztywnienia wewnętrzne, a dzięki czemu pozwalają one na zminimalizowanie zniekształceń wywołanych przez fale stojące, co powoduje, że przytrzymują sztywno matryce przetwornika i zapobiegają pojawianiu się niepożądanych rezonansów.
    

Efektowne wykończenie każdej kolumny

Wszystkie kolumny Reserve od Polk Audio wyróżniają się efektownym wyglądem, który powoduje, że idealnie wpisują się w różne przestrzenie, zarówno w aranżacjach o stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym, między innymi oferowane są one w kolorach czarnym i białym, a także dostępne są w wykończeniu drewna, co powoduje, że mają one uniwersalne zastosowanie. Jeśli chcesz zdecydować się na kolumny Polk Audio Reserve, możesz już teraz sprawdzić je w naszych salonach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym Salony Denon – Audio Forum, dlatego zobacz wszystkie dostępne u nas modele, aby poznać kolumny Reserve jeszcze bliżej i dobrać najlepszy zestaw dopasowany do swoich potrzeb!

Zwiń Rozwiń