Strona główna

Strona główna

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
PRO
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Linia iFi Audio Pro powstała z myślą najbardziej wymagających użytkownikach, którym zależy na uzyskaniu wyjątkowej jakości dźwięków. Razem z iFi Audio Pro można efektywnie przekształcać sygnały audio i wzmacniać je tak, aby cieszyć się z wyjątkowego bogactwa brzmienia. Zobacz pełną kolekcję produktów iFi Audio Pro dostępnych w naszym sklepie Denon Store – Audio Forum, aby dobrać rozwiązania odpowiadające Twoim wymaganiom w pełni!

Flagowe produkty iFi Audio Pro

Marka iFi Audio specjalizuje się w dostarczaniu urządzeń dedykowanych do poprawy jakości brzmienia. W jej ofercie znajduje się szeroka gama urządzeń, które mogą być wykorzystane między innymi z komputerami, laptopami, słuchawkami czy smartfonami, by osiągnąć jeszcze pełniejsze i bogatsze tony. Flagową linią iFi Audio jest iFi Audio Pro, która obejmuje urządzenia przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników. To sprzęt, który powstaje na bazie starannie wyselekcjonowanych części i materiałów, jest dopracowany w najmniejszych detalach i wykorzystuje zaawansowane, firmowe technologie opracowane przez iFi Audio.
    

DAC iFi Audio Pro – flagowe przetworniki od iFi Audio

W kolekcji iFi Audio Pro znaleźć można wysokiej jakości DAC – przetworniki analogowo-cyfrowe, które powstały po to, aby osiągnąć wysoką klasę dźwięku. Wchodzący w skład serii iFi Audio Pro DAC jest urządzeniem samodzielnym, które łączy w sobie cechy charakterystyczne dla przetwornika cyfrowo-analogowego, przedwzmacniacza stereo, streamera i dla wzmacniacza słuchawkowego. Wspomaga on bezprzewodowe strumieniowanie z dostępnych serwisów streamingowych, między innymi Spotify oraz Tidal, dzięki czemu można razem z nim uzyskać dostęp do szerokie gamy utworów. Również wykorzystuje on technologie DLNA oraz Airplay, dlatego będzie doskonałym zakupem również dla użytkowników sprzętu marki Apple. Bogate wyposażenie przetworników DAC z serii iFi Audio Pro powoduje, że są one doskonałym rozwiązaniem dla każdego audiofila. Sprzęt wyposażony jest w szeroką gamę łącz, które dodatkowo są izolowane galwanicznie, dzięki czemu zapewniają jeszcze lepszą jakość połączenia. Możliwość przetwarzania sygnałów w różnych formatach, między innymi DSD, w tym 32-bit/768kHz PCM, DSD512, 2xDXD, MQA, powoduje, że można korzystać z niego w różnych celach, przy czym zawsze gwarantuje on bogactwo dźwięków.
   

Wzmacniacze iFi Audio Pro – profesjonalne wzmacniacze audiofilskie

Dostępne w serii iFi Audio Pro wzmacniacze to najwyższej klasy urządzenia tego typu dostępne w ofercie iFi Audio. Jakość wzmacniacza ma bardzo duże znaczenie, dlatego też specjaliści iFi Audio opracowali sprzęt, który dedykowany jest dla najbardziej wymagających użytkowników. Dostępne w serii iFi Audio Pro wzmacniacze słuchawkowe są przeznaczone do użytku z różnego rodzaju słuchawkami, nawet modelem AKG K-1000. Pozwalają one na regulowanie wzmocnienia, dzięki czemu można dostosować je do używanego sprzętu, a także zapewniają bardzo dużą moc na wyjściu słuchawkowym. Zastosowane w nich zbalansowane obwody audio pozwalają na osiągnięcie jeszcze lepszej jakości sygnału. Wzmacniacze te wykorzystują technologię Solid-State i Tubes, umożliwiając przełączanie się pomiędzy tymi parametrami w czasie rzeczywistym. Bogatszy dźwięk możliwy jest do uzyskania za pomocą systemu korekcji basów XBass, który pozwala na skorygowania braków w pasmach przenoszenia dolnych rejestrów. Na szczególną uwagę zasługuje również zastosowana we wzmacniaczu technologia 3D Holographic, dzięki której można osiągnąć wrażenie dźwięku przestrzennego. Profesjonalne wzmazniaczne iFi Audio Pro przeznaczone są dla osób, tkorym zależy na uzyskaniu jeszcze lepszej jakości odsłuchu.
     

Dodatkowe wyposażenie iFi Audio Pro dla profesjonalistów

Seria iFi Audio Pro obejmuje również dedykowany dla profesjonalistów stojak typu rack przeznaczony na urządzenia audio. Stojak iFi Audio Pro pozwala na stworzenie zaawansowanej stacji odsłuchowej. Wyposażony jest on w półki o właściwościach tłumiących, które pozwalają na zminimalizowanie wszelkich wibracji oraz zakłóceń, do jakich może dojść w trakcie ich użytkowania. Stosuje on także dokładnie wykonane kolce z dopasowanymi kubkami oraz możliwością regulacji dla idealnej stabilności. Stojak iFi Audio Pro jest również odpowiednio zabezpieczony przed czynnikami zewnętrznymi oraz przyciąga uwagę swoim estetycznym wyglądem poprzez wykorzystanie solidnej stali nierdzewnej wraz z elementami wykonanymi z naturalnej gumy, co dodatkowo przekłada się na jeszcze lepsze tłumienie wibracji. Poznaj już teraz całą serię produktów iFi Audio Pro dostępną w sklepie Denon Store – Audio Forum. Dla naszych klientów przygotowaliśmy rozbudowaną gamę produktów, które doskonale sprawdzają się wtedy, gdy jakość brzmienia jest priorytetem. Skontaktuj się z nami online albo odwiedź nas w jednym z naszych salonów sprzedaży, aby dowiedzieć się więcej o produktach iFi Audio Pro oraz skorzystać z pomocy naszych ekspertów!

Zwiń Rozwiń