Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Cena

Cena

  • 33 499,00 zł - 33 500,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
200 SERIES
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Brytyjska marka NAIM oferuje rozbudowaną gamę urządzeń audio dedykowanych dla najbardziej wymagających klientów. Dzięki nim możesz przenieść swoje muzyczne doświadczenia na całkowicie nowy poziom, aby osiągnąć nie tylko wyższą moc brzmienia, ale również poprawić jego jakość poprzez redukcję szumów. Poznaj zasilacze, końcówki mocy i przedwzmacniacze NAIM serii 200 dostępne w naszym asortymencie, aby wybrać dla siebie najlepsze modele, które będą dopasowane do Twoich potrzeb pod każdym względem!

Najwyższa jakość wynikająca z wieloletniej pasji

Marka NAIM została założona przez Juliana Verekera, który ze względu na swoją pasję do postanowił stworzyć zaawansowane urządzenia, by oferować najwyższa jakość muzyki, ponieważ wśród tych dostępnych na rynku nie mógł znaleźć takich, które będą całkowicie odpowiadały jego potrzebom. Swoje pierwsze urządzenia Vereker zaczął konstruować pod koniec lat 60. XX wieku, natomiast pierwsze z nich trafiły do sprzedaży w latach 70. XX wieku, między innymi były to wzmacniacze mocy, przedwzmacniacze, zintegrowane wzmacniacze i inne urządzenia dla melomanów poszukujących bezkompromisowej jakości muzyki. W 1993 roku powstało również wydawnictwo Naim Records, które zostało założone przez Juliana Verekera jako wyraz jego miłości do muzyki. Obecnie w jego ofercie znajduje się szeroka gama tytułów, a nagrania Naim Records wyróżniają się najwyższą jakością dźwięków.

Brzmienie dopracowane w najmniejszych szczegółach

Wszystkie produkty oferowane przez NAIM zostały zaprojektowane w taki sposób, aby prezentować możliwe najwyższą jakość brzmienia, która będzie pozwalała na doświadczenie muzyki w pełni. Dostępne w serii końcówki mocy, zasilacze oraz przedwzmacniacze NAIM serii 200 przyciągają uwagę swoją najwyższą jakością wykonania. Wszystkie wchodzące w ich skład komponenty posiadają odpowiednią przestrzeń dla siebie, a także charakteryzują się minimalnymi interferencjami między obwodami, by oferować najwyższą czystość reprodukowanych tonów. Stosowane przez NAIM materiały przeznaczone do produkcji urządzeń audio są świadomie wybierane tak, aby nie tylko efektownie się prezentowały, ale również spełniały wszystkie stawiane przed nimi wymagania, a nawet przewyższały je, aby odpowiadać szczególnym wymaganiom stawianym im przez miłośników muzyki na najwyższym poziomie.

Sprawdzone technologie

Końcówki mocy, przedwzmacniacze oraz zasilacze NAIM 200 Series wykorzystują zaawansowane technologie, by uzyskać maksymalną jakość brzmienia, wygodę obsługi oraz wyjątkową żywotność, która przewyższa produkty konkurencyjnych marek. Wybrane modele NAIM są również wyposażone w kolorowe ekrany, które pozwalają na łatwe kontrolowanie ich parametrów oraz granych utworów. Wykorzystują one także inteligentne piloty zdalnego sterowania ZigBee i pozwalają na obsługę z użyciem aplikacji mobilnej Focal & Naim App. Dzięki obsłudze zaawansowanych technologii słuchawkowych, wykorzystanych także w urządzeniach Uniti Atom Headphone Edition, pozwalają na uzyskanie znakomitej jakości brzmienia podczas odsłuchu solo.

Maksymalnie odporna konstrukcja

Stworzony przez NAIM sprzęt audio gwarantuje wyjątkową moc i jakość brzmienia, ale również wyróżnia się wykorzystaniem komponentów pozwalających na uzyskanie wyjątkowo długiej żywotności, nawet wtedy, gdy używany jest on w trakcie imprez. Zastosowane w urządzeniach NAIM radiatory reagują na rosnącą głośność, aby zapewnić optymalne chłodzenie, a wytrzymałe materiały sprawiają, że mogą one posłużyć na wiele lat.

Szeroka gama wyjść i wejść

Stworzone przez NAIM sprzęty audio w linii 200 pozwalają na współpracę z szeroką gamą urządzeń poprzez wykorzystanie rozbudowanej palety wejść oraz wyjść audio, między innymi wykorzystają one wyjścia analogowe, XLR, RCA, gniazda słuchawkowe, a także pozwalają na podłączenie gramofonów, odtwarzaczy CD i innego typu sprzętu. Współpracują one również z siecią Ethernet oraz Wi-Fi, co umożliwia łączność przewodową i bezprzewodową z wieloma urządzeniami oraz popularnymi serwisami streamingowymi Spotify, TIDAL, Qobuz, Apple Music oraz radiami internetowymi.

Współpraca z Focal & Naim App

Aplikacja Focal & Naim przeznaczona jest do wygodniejszego sterowania urządzeniami oferowanymi przez markę NAIM. Może służyć jako pilot przeznaczony do sterowania domowym system hi-fi, a także daje łatwy i szybki dostęp do utworów online. Poprzez Focal & Naim App możliwe jest natychmiastowe odtwarzanie muzyki z internetu – do dyspozycji są miliony utworów na wyciągnięcie ręki, które można wyszukać za pośrednictwem aplikacji. Jeśli chcesz uzupełnić swój domowy zestaw audio o zasilacze, końcówki mocy albo przedwzmacniacze NAIM serii 200, poznaj już teraz wszystkie dostępne modele w naszych salonach stacjonarnych Audio Forum – Denon Store albo skorzystaj z naszego sklepu internetowego, by zamówić je z szybką dostawą pod swój adres!

Zwiń Rozwiń