Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Kolor

Kolor

Cena

Cena

  • 399,00 zł - 799,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
SŁUCHAWKI
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Dobre słuchawki to podstawa, by rozkoszować się muzyką sam na sam – właśnie dlatego duńska marka Argon Audio wprowadziła do swojej oferty szeroką gamę słuchawek dla melomanów. Zapewniają wyjątkowo czysty dźwięk, pozwalają na redukcję szumów, a także wyposażone są w niezwykle pojemne baterie, by rozkoszować się muzyką bez przejmowania się plączącymi kablami. Poznaj wszystkie modele przygotowane przez Argon Audio dostępne w naszym sklepie, aby wybrać najlepszy sprzęt audio dla siebie!
  

Słuchawki dla każdego

Argon Audio oferuje rozbudowaną paletę słuchawek dedykowanych dla najbardziej wymagających użytkowników – wśród nich czekają zarówno modele przewodowe, jak i bezprzewodowe, które znakomicie sprawdzają się podczas słuchania muzyki, podcastów, grania w gry komputerowe oraz do prowadzenia rozmów telefonicznych.

Specjalnością Argon Audio są słuchawki bezprzewodowe, które oferują maksymalny komfort podczas różnych aktywności – wypoczynku w domu czy uprawiania sportów. W ofercie marki dostępne są między innymi słuchawki douszne IE20 z praktyczny etui ładującym, a także słuchawki nauszne SOUL3 i Quiet Storm, które przeznaczone są dla osób poszukujących słuchawek okalających całe uszy.

Na uwagę zasługują również słuchawki Genesis Argon, które zostały opracowane specjalnie z myślą o graczach korzystających z komputerów PC i konsoli. Zapewniają wysoką jakość dźwięku i pełną kontrolę nad ustawieniami, by korzystać z nich jeszcze wygodniej.
   

Imponujący dźwięk z mocnym basem

Celem Argon Audio jest oferowanie sprzętu zachwycającego swoją jakością – dotyczy to również słuchawek sygnowanych logo tej marki, które zapewniają wiele godzin wyjątkowych doświadczeń słuchowych.

Słuchawki Argon bazują na dynamicznych przetwornikach, które umożliwiają uzyskanie dźwięku Hi-Fi o wyjątkowej szczegółowości wszystkich tonów – niskich, średnich i wysokich, konkurując z wieloma droższym modelami obecnymi na rynku.

Dzięki temu pozwalają na one na wydobycie nawet najmniejszych detali ze słuchanych utworów, zarówno w trakcie relaksu w domowym zaciszu, jak i podczas podróżowania komunikacją publiczną do pracy lub porannego joggingu.
   

Wygodna łączność Bluetooth i kompresja AAC

Słuchaj ulubionych utworów bez ograniczeń! Wybierz słuchawki Argon Audio, które wyposażone są we wbudowane akumulatory oraz łączność Bluetooth, aby szybko i wygodnie podłączyć je do źródła dźwięku – swojego smartfona, tabletu albo komputera.

Słuchawki oferowane przez Argon Audio wykorzystują technologię łączności Bluetooth 5.0 z AAC, dzięki czemu pozwalają na osiągnięcie jeszcze lepszej jakości brzmienia oraz większego zasięgu. Wystarczy prosto i szybko sparować je ze źródłem, by od razu zatopić się bogactwie muzyki.

Kompresja AAC – Advanced Audio Coding zastosowana w słuchawkach Argon Audio pozwala na osiągnięcie większej dynamiki i rozpiętości tonów, niezależnie od rodzaju słuchanych utworów.
   

Aktywna redukcja szumów – ANC

Aby zaoferować jeszcze lepszą jakość dźwięku, słuchawki Argon wykorzystują technologię ANC – Active Noise Cancellaction umożliwiającą aktywną redukcję hałasów, by dzięki temu wyciszać niepożądane dźwięki dochodzące z otoczenia.

Dzięki technologii ANC słuchawki tworzą dodatkowy, dedykowany sygnał, który jest odwrotnością hałasu, aby poprawić komfort słuchania muzyki. Dzięki temu można cieszyć się nieprzeciętną jakością dźwięku niezależnie od tego, gdzie się przebywa i co się robi.

Wybrane modele słuchawek bezprzewodowych Argon Audio wykorzystują również redukcję szumów ANC funkcją HearThrough, która pozwala na jednoczesne słuchanie otoczenia, ponieważ otaczające dźwięki są przekazywane wtedy bezpośrednio do głośników, bez konieczności wyciągania słuchawek z uszu. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby usłyszeć, co dzieje się dookoła.
   

Krystalicznie czysta jakość połączeń

Słuchawki oferowane przez Argon Audio nie tylko oferują znakomitą jakość dźwięków w trakcie słuchania muzyki, ale również sprawdzają się podczas prowadzenia połączeń telefonicznych.

Zostały one wyposażone we wbudowane mikrofony oraz sensory kostne, dzięki czemu pozwalają na osiągnięcie krystalicznej czystości połączeń nawet w trakcie przebywania w bardzo hałaśliwym otoczeniu.

Dodatkowo umożliwiają one proste sterowanie funkcjami z użyciem przycisków dotykowych, bez potrzeby każdorazowego sięgania po telefon.
  

Nawet do 30 godzin pracy na jednym ładowaniu

Z użyciem bezprzewodowych słuchawek Argon możesz cieszyć się z muzyki nawet do 30 godzin – zależnie od wybranego modelu.

Jeżeli bateria w słuchawkach wyczerpie się, wystarczy podłączyć je przewodem do gniazdka Mini-Jack, aby nadal z nich korzystać. To bardzo praktyczna funkcja, która sprawdzi się w wielu sytuacjach.

Zobacz już teraz wszystkie słuchawki Argon Audio, aby wybrać dla siebie idealną parę, która sprawdzi się podczas słuchania muzyki w każdym miejscu – złóż swoje zamówienie w naszym sklepie online lub odwiedź jeden z naszych stacjonarnych salonów sprzedaży!

Zwiń Rozwiń