Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 139,00 zł - 2 248,00 zł

Kolor

Kolor

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
Netatmo Smart Home
Pokazano 1-30 z 31 pozycji

Stwórz bezpieczny, wygodny i spokojny dom wraz z Netatmo! Netatmo to francuska marka specjalizująca się w tworzeniu smart sprzętów, dzięki którym każdy dom może stać się inteligentny. Oferowane przez Netatmo urządzenia wyróżniają się połączeniem zaawansowanych technologii, intuicyjnej obsługi oraz stylowego wyglądu. Teraz można kupić je w sklepie internetowym Audio Forum!

Kompletne systemy smart home

Systemy typu inteligentny dom, czyli smart home wpływają na jeszcze łatwiejsze życie wszystkich domowników. Netatmo jako jeden z czołowych dostawców tego typu systemów projektuje rozbudowane rozwiązania, dzięki którym każdy dom może stać się smart.

Oferowane przez Netatmo urządzenia podzielone są na cztery główne kategorie, czyli na Security (Bezpieczeństwo), Weather (Pogoda), Energy (Energia) i Air Care (Czystość powietrza). Urządzenia te nie tylko mogą działać osobno, ale również razem ze sobą, aby tworzyć kompletne systemy inteligentnego domu.

Inteligentne alarmy i monitoring Netatmo

Właściwa ochrona domu jest kluczowa, by każdy z domowników mógł czuć się w nim bezpiecznie. Właśnie dlatego marka Netatmo opracowała paletę inteligentnych urządzeń dedykowanych do monitoringu i alarmowania o zdarzeniach.

Inteligentne kamery Netatmo mogą śledzić zarówno wnętrze, jak i otoczenie budynku, aby w razie wykrycia jakichkolwiek zdarzeń natychmiast powiadomić o nich domowników. Wysoka rozdzielczość, system podczerwony dla nocnej wizji oraz wbudowane syreny alarmowe powodują, że urządzenia bezpieczeństwa Netatmo idealnie nadają się dla wymagających użytkowników, którym zależy na najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

Stacje pogodowe Netatmo

Uzyskaj natychmiastowy dostęp do informacji o pogodzie dzięki Netatmo. Staje pogodowe Netatmo zostały opracowane po to, aby błyskawicznie sprawdzać parametry pogodowe zarówno na zewnątrz, jak i w domu.

Pozwalają one między innymi na kontrolowanie temperatury powietrza, ciśnienia atmosferycznego, jakości powietrza oraz hałasu. Na podstawie pobranych danych natychmiast informują użytkownika o aurze, a także mogą prezentować spersonalizowane ostrzeżenia.

W ofercie Netatmo znalazły się również osobne czujniki powietrza oraz wiatromierze, dzięki którym można dokładnie mierzyć poziom zanieczyszczeń powietrza oraz prędkość wiatru.

Termostaty Netatmo

 W ofercie Netatmo dostępne są również inteligentne termostaty, które przeznaczone są do zarządzania systemem grzewczym w budynku. Za pomocą termostatów Netatmo można kontrolować ogrzewanie w domu całkowicie zdalnie z każdego miejsca na świecie. Pozwala ono na zredukowanie zużycia energii poprzez dopasowanie optymalnej temperatury do własnych aktywności. Termostaty Netatmo uczą się nawyków użytkowników, by automatycznie dobierać najlepszą temperaturę w pomieszczeniu.

Oszczędzaj czas, pieniądze i środowisko

Razem z wyposażeniem oferowanym przez Netatmo można osiągnąć szereg korzyści.

System smart home tej marki umożliwia zredukowanie kosztów związanych z utrzymaniem domu, oszczędza dużo czasu potrzebnego do obsługi znajdujących się w nim urządzeń, a także pomaga w ochronie środowiska naturalnego. Dodatkowym atutem urządzeń oferowanych przez Netatmo jest brak abonamentu, dlatego nie wymagają one ponoszenia kolejnych kosztów w trakcie użytkowania.

Prosta i intuicyjna obsługa

Aby wykorzystać inteligentne kamery Netatmo lub stacje pogodowe Netatmo, nie trzeba posiadać specjalistycznej wiedzy. Marka tworzy swoje produkty z naciskiem na prostotę obsługi, dlatego są one wygodne w użytkowaniu przez każdego.

Sterowanie urządzeniami Netatmo możliwe jest z łatwością za pomocą aplikacji Home + Control dedykowanej na smartfony i tablety oraz przez komputery, dzięki czemu można natychmiast uzyskać dostęp do wszystkich urządzeń wchodzących w skład systemu.

Sterowanie systemem smart home Netatmo jest wyjątkowo łatwe, ponieważ wykorzystuje on intuicyjny w obsłudze interfejs, za pomocą którego można sprawdzać aktualne parametry urządzeń i sterować nimi przez internet. Możliwe jest również tworzenie harmonogramów pracy urządzeń wchodzących w skład systemu smart home, dzięki czemu nie ma potrzeby zarządzania nimi ręcznie.

Nowoczesne wzornictwo

Stworzone przez Netatmo systemy inteligentnego domu nie tylko są wysoce efektywne, ale również wyróżniają się atrakcyjnym wzornictwem, co w porównaniu do innych urządzeń wielu marek jest bardzo dużym atutem.

Niebanalny design, wykorzystanie najwyższej klasy materiałów oraz ponadczasowa kolorystyka powodują, że systemy smart home Netatmo wspaniale nadają się do wielu przestrzeni zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz.

Zamów inteligentne kamery Netatmo, stacje pogodowe oraz inne urządzenia sygnowane marką Netatmo w naszym sklepie online Audio Forum – Salony Denon, aby wykorzystać je również w swoim domu i poznać korzyści płynące z technologii smart home!

Zwiń Rozwiń