Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 139,00 zł - 1 199,00 zł

Kolor

Kolor

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
WEATHER
Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Świeże i czyste powietrze to podstawa dobrego samopoczucia, dlatego marka Netatmo opracowała innowacyjny system Netatmo Weather, który służy do monitorowania jego parametrów we wnętrzach i na zewnątrz, a także do prognozowania pogody w najbliższych dniach. W naszym sklepie Audio Forum – Salony Denon możesz zamówić kompletny system Netatmo Weather!

 
Zadbaj o zdrowe otoczenie

Netatmo to jeden z liderów w dostawie nowoczesnych systemów smart home – inteligentnego domu, które zapewniają jeszcze większy komfort, bezpieczeństwo i pozwalają na oszczędność czasu i pieniędzy.

Netatmo Weather to stacje pogodowe opracowane specjalnie z myślą o kontrolowaniu parametrów powietrza, które wyróżniają się nowoczesnym i niebanalnym wzornictwem, wysoką precyzją pomiarów i wygodą obsługi. Można korzystać z nich bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.

W serii Netatmo Weather można znaleźć szeroką gamę produktów, które pozwalają na stworzenie kompletnego systemu przeznaczonego do monitorowania i prognozowania pogody, do których zaliczane są stacja pogodowa składająca się z modułu wewnętrznego i zewnętrznego, wiatromierz i deszczomierz wraz z akcesoriami montażowymi. Możliwość łączenia ze sobą różnych modułów pozwala na przygotowanie dopasowanego do własnych potrzeb systemu.Pomiary wewnątrz domu…

Stacje pogodowe Netatmo umożliwiają błyskawiczne kontrolowanie parametrów powietrza wewnątrz domu, aby dzięki temu zadbać o jego odpowiednią jakość, a ponadto na podstawie otrzymanych informacji można sterować ogrzewaniem, klimatyzacją, wentylacją, aby stworzyć idealne warunki dla siebie i swoich bliskich.

Urządzenia Netatmo Weather pozwalają między innymi na dokonanie pomiarów temperatury, wilgotności powietrza, stężenia poziomu CO2, a ponadto poziomu hałasu oraz można wykorzystać je w wielu pomieszczeniach, między innymi w salonie, kuchni, pokoju dziecięcym albo w łazience. 

Oferowana przez Netatmo inteligentna stacja pogodowa dostarcza precyzyjne informacje, które można sprawdzić za pośrednictwem aplikacji mobilnej zainstalowanej na smartfonie albo na tablecie, a także na komputerze stacjonarnym albo laptopie.

 

… i na zewnątrz domu

Stacje pogody Netatmo mogą być wykorzystane również na zewnątrz domu, aby monitorować tam aktualne parametry pogodowe. 

Inteligentna stacja pogodowa Netatmo Weather może odczytać temperaturę, poziom wilgotności, a także inne informacje z bardzo dużą dokładnością, a ponadto na podstawie pobranych pomiarów może ona przygotowywać prognozy pogody na najbliższe 7 dni.

Z użyciem dodatkowym deszczomierzom i wiatromierzom można również prowadzić precyzyjne pomiary opadów deszczu oraz wiatru, dzięki czemu można otrzymać kompleksowe informacje dotyczące warunków atmosferycznych.Nowoczesny wygląd

Stacje pogodowe Netatmo Weather wykonane są z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, które przekładają się nie tylko na ich trwałość i odporność, ale również na ich efektowny wygląd.

Urządzenia wykończone są pojedynczym kawałkiem aluminium w srebrzystym kolorze, co wpływa na ich stylowy design, a przy tym są one odporne na codzienne użytkowanie, dlatego ustawione w pomieszczeniach albo zamontowane na dworze przyciągają uwagę swoim niebanalnym wyglądem i mogą posłużyć na długi czas.

Stacje pogody Netatmo Weather działają bezprzewodowo z zasięgiem do 100 metrów z wykorzystaniem sieci Wi-Fi i zasilane są za pomocą baterii, dzięki czemu można ustawić je w każdym miejscu.Szybki dostęp do dokładnych informacji

Z wykorzystaniem stacji pogodowych Netatmo Weather można uzyskać błyskawiczny dostęp do najważniejszych informacji dotyczących pogody i warunków panujących wewnątrz pomieszczeń.

Pomiary przeprowadzane są co 5 minut z najwyższą dokładnością z wykorzystaniem zaawansowanych czujników, a także przechowywane są w chmurze bez limitów danych. Dzięki temu monitorowanie jakości powietrza staje się jeszcze łatwiejsze.Wygodna w obsłudze aplikacja

Stacje pogodowe Netatmo Weather mogą być obsługiwane z wykorzystaniem dedykowanej do tego celu aplikacji mobilnej. Jest to darmowa aplikacja dostępna dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemami Google Play oraz App Store.

Korzystanie z aplikacji odbywa się bez żadnych opłat dodatkowych, dlatego nie trzeba opłacać żadnych abonamentów, by monitorować jakość powietrza w swoim domu i na zewnątrz niego.

Aplikacja w czytelny sposób prezentuje wszystkie dane i pozwala na sprawdzanie ich wartości w przeszłości, a przy tym prognozuje przyszłe warunki pogodowe na podstawie pobranych danych. Pobrane przez stacje pogody Netatmo Weather dane można również udostępniać za pośrednictwem sieci społecznościowych.

Oprócz aplikacji Netatmo Weather można również korzystać z dostępu do danych za pośrednictwem komputera stacjonarnego oraz laptopa. Zadbaj o jakość powietrza razem z inteligentnymi stacjami pogodowymi Netatmo Weather, które kupisz w sklepach Audio Forum – Salony Denon!

Zwiń Rozwiń