Strona główna

Strona główna

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
SOLSTICE SERIES

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Poszukujesz gramofonu odpowiadającego swoim oczekiwaniom w pełni? Przedstawiamy serię Solstice Series stworzoną przez Naim! Ekskluzywne gramofony zaprojektowane przez Naim stanowią ukoronowanie wieloletniej wiedzy firmy. Wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, wykorzystujące sprawdzone technologie, dopracowane ręcznie w najmniejszych detalach, a także przyciągające uwagę swoim stylem – gramofony Naim Solstice Series to doskonały wybór dla najbardziej wymagających audiofilów. Teraz można zakupić je również w Audio Forum – Denon Store!
  

Nowa jakość muzyki

Marka Naim specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości urządzeń audio już od prawie 50 lat. Zlokalizowana w historycznym mieście Salisbury w Anglii jest jednym z najpopularniejszych dostawców hi-endowego sprzętu dla klientów nieuznających kompromisów.
Opracowane przez Naim gramofony Solstice Series wyróżniają się dopracowaniem w najmniejszych szczegółach, aby dzięki temu tworzyć nową jakość muzyki.
Chociaż Naim tworzy urządzenia audio już od końca lat 60., Naim Solstice Series stała się pierwszą serią obejmującą gramofony w ofercie marki. Została ona ograniczona zaledwie do 500 sztuk, stanowiąc ekskluzywną, limitowaną propozycję przeznaczoną dla wymagających użytkowników.
  

Ekskluzywny pakiet produktów

Solstice Series to seria obejmująca nie tylko gramofon Naim Solstice NVS TT wyposażony w duży, polerowany talerz aluminiowy o podwyższonej masie i z systemem samodzielnej kalibracji, ale również dodatkowe komponenty, w tym ramię gramofonowe Naim ARO oraz wkładkę gramofonową Naim Equinox MC z niezwykle precyzyjną igłą.
Zawiera ona też przedwzmacniacz gramofonowy Naim Solstice NVC TT wykorzystujący technologię DR, która została zastosowana w ekskluzywnej serii Naim Statement, a także zasilacz Naim Solstice NPX TT, który przeznaczony jest zarówno do zasilania gramofonu, jak i do przedwzmacniacza gramofonowego. Dwumodułowa konstrukcja pozwala na uzyskanie całkowitej izolacji dwóch sekcji zasilacza i przedwzmacniacza, co przekłada się na zredukowanie zakłóceń.
Dodatkiem do zestawu są winyl Naim Records True Stereo zawierający zremasterowane do winylowej wersji nagrania oraz książka Solstice Special Edition, która prezentuje dziedzictwo marki Naim.
Ponadto seria Naim Solstice Series zawiera zestaw akcesoriów przeznaczonych do gramofonu, w tym poziomicę, cyfrowy miernik igły, klucze, narzędzie do regulacji, a także akcesoria czyszczące.
  

Luksusowy dźwięk dzięki wysokiej jakości materiałom

Tym, co wyróżnia gramofony Naim, jest wykorzystanie zaawansowanego technologicznie ramienia gramofonowego ARO znajdującego się w ofercie marki już od lat 80. To właśnie ono odpowiada za niesamowitą jakość dźwięku, który jest wyjątkowo płynny i pobawiony zniekształceń, aby brzmienie było jeszcze bardziej realistyczne.
Ramię ARO zostało zmodernizowane specjalnie z myślą o limitowanej serii Solstice Series, przy czym zachowano podstawowe zasady projektowania oryginału, dobierając lepszej klasy materiały – włókno węglowe i wolfram. Na uwagę w tym przypadku zasługuje również możliwość regulacji kąta nachylenia ramienia, jego wysokości położenia oraz azymutu.
  

Precyzja szwajcarskiego zegarka

Gramofony Naim Solstice Series wykorzystują wkładki Equinox, które znane są ze swojej wyjątkowej precyzji.
Wewnętrzne komponenty ruchomej cewki we wkładce Equinox umieszczono w aluminiowej, blokowej obudowie. Diamentowa igła wyróżniająca się kształtem microline pozwala na uzyskanie wyjątkowej dokładności w szerokiej gamie częstotliwości.
Dla osiągnięcia optymalnej stabilności oraz przenoszenia energii komponenty igły, wspornika oraz silnika zostały zamocowane do korpusu wkładki, a następnie do główki z wykorzystaniem mocowania trzypunktowego.
   

Dopasowany przedwzmacniacz i zasilacz

Wchodzące w skład serii Naim Solstice Series przedwzmacniacz i zasilacz są idealnie dopasowane do gramofonu, co przekłada się na uzyskanie jeszcze lepszej jakości brzmienia każdego utworu muzycznego.
Układy zasilania w serii Solstice tworzone są na zamówienie, aby zaoferować maksymalną wydajność, ale jednocześnie brak ryzyka interferencji poprzez ich skuteczne odizolowanie. Dla dodatkowej redukcji szumów zarówno zasilacz, jak i przedwzmacniacz Naim Solstice Series wyposażone są w technologię Naim DR, która pozwala na dodatkowe zredukowanie szumów poprzez zapewnienie stabilnego i płynnego zasilania.
   

Ponadczasowe wzornictwo

Produkty oferowane przez firmę Naim wyróżniają się wyjątkowym wzornictwem, które można określić zarówno jako współczesne, jak i ponadczasowe.
Brak przyciągających uwagę ozdobników powoduje, że urządzenia wchodzące w skład serii Solstice Series wyróżniają się tak efektownym wyglądem i idealnie wpasowują się w różne przestrzenie.
Jeśli chcesz stać się właścicielem jednego z limitowanych gramofonów wchodzących w skład ekskluzywnej serii Naim Solstice Series, możesz już teraz zamówić go w jednym z naszych salonów stacjonarnych albo w naszym sklepie internetowym Audio Forum – Denon Store!

Zwiń Rozwiń