Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Kolor

Kolor

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
VALVES
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Poznaj kultowe wzmacniacze lampowe z serii Valves od Unison Research – jednego z liderów w produkcji klasycznych wzmacniaczy przeznaczonych dla najbardziej wymagających klientów, by uzyskać nie tylko wyjątkową moc, ale również bogate, ciepłe „włoskie brzmienie” muzyki. Wzmacniacze Unison Research Valves czekają na Ciebie w szerokiej gamie wariantów w naszych sklepach Audio Forum – Salony Denon!

Wieloletnie doświadczenie w branży audio Unison Research to włoska marka, która została założona w 1987 roku przez Giovanniego Marię Sacchettiego, który postanowił stworzyć urządzenia hi-fi najwyższej klasy, aby dzięki nim wyrażać piękno muzyki. Każdy produkt Unison Research jest wynikiem rozległych badań oraz wieloletniego doświadczenia w projektowaniu elektroniki i wykorzystaniu lamp próżniowych, aby tworzyć jedyne w swoim rodzaju produkty, dzięki czemu wyrażają one pasję do tworzenia unikalnych i wartościowych elementów sprzętu audio, w którym harmonijnie łączą się ze sobą tradycyjne rzemiosło i zaawansowane technologie. Wszystkie produkty z serii Unison Research Valves są zbudowane z najlepszych komponentów i materiałów, a każdy z nich jest dokładnie sprawdzany na różnych etapach produkcji oraz testowany, aby spełnić najwyższe standardy jakości i zapewnić niezawodne działanie.

Ponadczasowa klasyka Pierwszym zintegrowanym wzmacniaczem, który został skonstruowany przez Giovanniego Marię Sacchettiego, był wzmacniacz TRIODE20, natomiast następnie dołączył do niego drugi popularny model SIMPLY TWO – od tego momentu marka Unison Research zyskała dużą popularność, a jej produkty zaczęło wybierać coraz więcej klientów poszukujących klasycznych wzmacniaczy lampowych. Oferowane przez markę Unison Research zintegrowane wzmacniacze lampowe z serii Valves zostały opracowane po to, aby oferować wyjątkowe brzmienie – nie tylko poprzez jego wzmocnienie, ale również wzbogacenie dźwięków, dzięki czemu mogą one zagwarantować wyjątkową przyjemność ze słuchania muzyki. Wśród dostępnych modeli wzmacniaczy lampowych Unison Research Valves znajdują się trzy główne serie – zintegrowane wzmacniacze, wzmacniacze w serii Reference, a także wzmacniacze Phono – zaliczane do tych kategorii urządzenia umożliwiają podłączenie ich do różnych źródeł dźwięku, między innymi do gramofonów, odtwarzaczy płyt CD, ale również komputerów, pozwalając na rozkoszowanie się różnorodnymi utworami.

Zaawansowane technologicznie rozwiązania Wzmacniacze Unison Research Valves to seria produktów bazujących na zaawansowanych technologiach, które umożliwiają uzyskanie niesamowitej jakości brzmienia – pozwalają na jego wzmocnienie, dokładne oczyszczenie, a także wzbogacenie, dzięki czemu gwarantują niedoścignione wrażenia odsłuchowe. Unison Research wykorzystuje w swoich wzmacniaczach z serii Valves najwyższej jakości komponenty, w tym kondensatory elektrolityczne firm Lelond i Itelcond, transformatory toroidalne, podwójne terminale głośnikowe oraz lampy sterujące i lampy mocy, dzięki czemu umożliwiają stworzenie zaawansowanych urządzeń pracujących w czystej klasie A, które obsługują układy single-ended paralel oraz układy ultralinearne. Wzmacniacze zintegrowane Valves są wyposażone w wejścia liniowe RCA oraz pętle magnetofonowe, wybrane modele w wyjścia dla aktywnego subwoofera oraz w wejścia XLR, a dodatkowo niektóre z nich pozwalają na łatwe i szybkie podłączenie do nich urządzeń z wykorzystaniem portów USB, dając dostęp do różnych źródeł dźwięku, na przykład z wykorzystaniem komputerów i urządzeń mobilnych.

Ciepłe brzmienie dzięki drewnianym obudowom Tym, co wyróżnia wzmacniacze lampowe Unison Research Valves, jest ich „włoskie brzmienie” uzyskane dzięki wykorzystaniu tradycyjnych lamp oraz drewnianych obudów, które produkowane są we Włoszech przez specjalistów marki Unison Research, aby dzięki temu stworzyć zarówno efektowne, jak i dopracowane w najmniejszych detalach urządzenia oferujące niesamowite wrażenia dźwiękowe. Wzmacniacze Unison Research Valves reprezentują klasyczną lampową szkołę grania i umożliwiają uzyskanie ciepłego, aksamitnie gładkiego dźwięku o zróżnicowanym bogactwie tekstur z eliptyczną – wieloplanową sceną, dzięki czemu dźwięk jest harmoniczny, rozbudowany i angażujący.

Najlepszej klasy materiały Tworzone przez Unison Research zintegrowane wzmacniacze zaliczane do serii Valves nie tylko oferują klasyczne, lampowe brzmienie, ale również wyróżniają się efektownym wyglądem, który został osiągnięty poprzez wykorzystanie starannie dobranych materiałów – naturalnego drewna litego, anodowanego aluminium oraz klasycznych lamp, które dopracowane są w najmniejszych detalach, by zachwycać swoim wyglądem. Sprawdź wszystkie zintegrowane wzmacniacze lampowe pochodzące z serii Unison Research Valves dostępne w naszych sklepach Audio Forum – Denon Store, aby wybrać dla siebie idealny model, z którym słuchanie muzyki wejdzie na całkowicie nowy poziom!

Zwiń Rozwiń