Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Kolor

Kolor

Cena

Cena

  • 699,00 zł - 19 999,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
EQUI - KOMPONENTY
Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Komponenty z serii EQUI marki Dali zwiększają komfort codziennego użytkowania sprzętów. W tej kategorii można znaleźć m.in. moduły multiroom, moduły HDMI, urządzenia do bezprzewodowego transferu audio (HUB), aktywne kolumny głośnikowe, a także wiele innych. Doskonale rozumiemy, że każdy klient posiada zupełnie inne potrzeby i oczekiwania. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, aby asortyment był maksymalnie zróżnicowany. Warto podkreślić, że wszystkie towary znajdujące się w ofercie naszego sklepu Salony Denon są w pełni oryginalne i pochodzą z legalnej dystrybucji. Oznacza to, że zakup nie wiąże się z żadnym ryzykiem! Komponenty z kolekcji EQUI Dali objęte są gwarancją producenta. Więcej informacji możesz znaleźć w specyfikacji wybranego artykułu. Zachęcamy również do nawiązania kontaktu z naszą doświadczoną obsługą, która z chęcią udzieli niezbędnej pomocy!

Zwiększona funkcjonalność

Komponenty z kolekcji EQUI od Dali to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy chcą podnieść funkcjonalność posiadanych sprzętów. Dzięki opisywanym produktom możliwa jest poprawa parametrów użytkowych systemu muzycznego lub zestawu kina domowego. Proponowane artykuły umożliwiają rozbudowanie istniejącej sieci urządzeń. Dzięki nim możliwe jest m.in. zaprojektowanie wydajnego systemu multiroom. Wszystko po to, aby ulubiona muzyka rozbrzmiała w całym domu! Należy wspomnieć, że oferowane komponenty z kolekcji EQUI od Dali są proste w montażu oraz obsłudze, więc każdy poradzi sobie z tym zadaniem. Wystarczy zajrzeć do instrukcji producenta, gdzie znajdują się niezbędne wskazówki. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zachęcamy do nawiązania kontaktu mailowego lub telefonicznego. Ponadto, umożliwiamy konsultację w jednym z naszych salonów stacjonarnych. To idealna okazja do tego, aby przetestować wymarzony sprzęt, a także wymienić się spostrzeżeniami z ekspertem.

Niezawodne działanie

Komponenty z serii EQUI od Dali produkowane są z najwyższej klasy materiałów, które spełniają restrykcyjne normy i standardy. Przekłada się to na niezawodną oraz długotrwałą pracę, a taka inwestycja opłaca się najbardziej! Nie bez znaczenia jest również wysoki stopień ergonomii. To bezpieczne urządzenia, które zostały kompleksowo przystosowane do intensywnej eksploatacji. Zmniejsza to ryzyko wystąpienia kłopotliwych usterek lub przedwczesnych awarii. Oferowane komponenty z kolekcji EQUI od Dali mogą zostać wykorzystane do celów profesjonalnych, a jedynym ograniczeniem są osobiste wymagania użytkownika. Masz problem z wyborem odpowiedniego wariantu? Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą obsługą, a otrzymasz niezbędne wsparcie. Nasi konsultanci posiadają niezbędne kompetencje, co z pewnością ułatwi podjęcie ostatecznej decyzji.

Znakomita wydajność

Komponenty z serii EQUI od Dali zostały stworzone z myślą o wysokojakościowym brzmieniu pozbawionym wad. Zapewniają one znakomitą wydajność działania. Jest to szczególnie ważne w przypadku urządzeń, które odpowiadają za przewodowy lub bezprzewodowy przekaz sygnału. Inwestując w produkty wysokiej jakości nie trzeba obawiać się problematycznych strat jakości. Można mieć pewność, że brzmienie pozostanie klarowne, dynamiczne i realistyczne. Proponowane komponenty z serii EQUI od Dali zyskały uznanie nawet bardzo wymagających użytkowników. Trzeba zaznaczyć, że zostały one zaprojektowane przez najlepszych inżynierów dźwięku.

Intuicyjny montaż

Komponenty z kolekcji EQUI od Dali mogą zostać błyskawicznie przygotowane do pracy. Nie trzeba posiadać specjalistycznej wiedzy, ani doświadczenia, aby poradzić sobie z tym zadaniem! Podłączenie urządzeń przebiega w pełni intuicyjnie. Wystarczy krótka chwila, aby nabyte akcesoria audio były gotowe do działania. W instrukcji producenta znajdują się wszystkie przydatne wskazówki. Obsługa komponentów z serii EQUI Dali jest prosta i przyjemna. Bez trudu można ustalić optymalne parametry pracy, aby uniknąć zakłóceń lub strat jakości brzmienia. Zapewniamy dogodne warunki zakupu oraz błyskawiczną realizację zamówienia.

Zwiń Rozwiń