Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Cena

Cena

  • 5 499,00 zł - 12 499,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
JL AUDIO
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

JL Audio to amerykańska marka, która specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy sprzętu audio dedykowanego dla wymagających użytkowników, którym zależy na bogatym i dynamicznym brzmieniu każdego tonu. W swoim asortymencie posiada rozbudowaną gamę głośników przeznaczonych do samochodów, jachtów, łodzi sportowych, a także oferuje sprzęt domowy, w tym popularne subwoofery, dzięki którym można uzyskać wyjątkową jakość basów. Poznaj razem z nami pełen asortyment JL Audio dostępny w naszym salonie Audio Forum – Denon Store!
   

Studyjna jakość dźwięku

Głównym celem, jaki stawia przed sobą JL Audio, jest tworzenie sprzętu audio charakteryzującego się jak najwyższą jakością brzmienia, które będzie mogło zadowolić każdego melomana.
Wieloletnie doświadczenie marki w połączeniu z wykorzystaniem starannie dobranych materiałów oraz nowoczesnych technologii pozwoliło jej na stworzenie głośników, które nie mają sobie równych w swojej klasie.
Dzisiaj sprzęt JL Audio jest znany w wielu krajach na całym świecie i został wielokrotnie uhonorowany ze względu na wyjątkową jakość oferowanego brzmienia. To potwierdzenie, że projektowane przez markę głośniki są trafnym wyborem dla każdego, kto poszukuje sprawdzonych rozwiązań do swojego domu, mieszkania, firmy, samochodu albo jachtu.
  

Subwoofery dla melomanów

Na szczególną uwagę wśród oferowanych przez JL Audio głośników zasługują subwoofery, czyli głośniki niskotonowe. Ich podstawowym zadaniem jest emisja basów – tonów niskich, które powodują, że muzyka uzyskuje bogate, dynamiczne brzmienie.
Subwoofery JL Audio to rozbudowana paleta produktów, między innymi są to subwoofery wolnostojące, które można umieścić w dowolnym miejscu w pomieszczeniu, subwoofery przeznaczone do zabudowy w ścianach i w sufitach, a także subwoofery zewnętrzne, które pozwalają na stworzenie systemu nagłośnienia na tarasie albo balkonie.
Zaprojektowane przez JL Audio głośniki niskotonowe zaliczane są do czterech głównych linii – Gotham v2, Fathom v2, Dominion oraz E-Sub. Każda z nich oferuje gamę produktów, które pozwalają na uzyskanie nieprzeciętnej jakości dźwięku całego systemu audio, by rozkoszować się każdym tonem. Są to subwoofery dynamiczne, dzięki czemu nie wymagają one dodatkowego podłączania ich do wzmacniaczy, by korzystanie z nich było jeszcze łatwiejsze.
  

Doskonałe dopełnienie wielu systemów

Wszystkie subwoofery JL Audio budowane są z myślą o uzyskaniu rozbudowanej palety niskich tonów, aby osiągnąć wyjątkową jakość odsłuchu. W każdym modelu znajduje się specjalnie zaprojektowany przetwornik i zoptymalizowany zestaw elektroniki z unikalnymi technologiami JL Audio, aby oferować niesamowite doznania dźwiękowe.
Stworzone przez JL Audio subwoofery mogą być wykorzystane jako element wielu systemów audio, aby uzyskać wyjątkową jakość brzmienia zarówno podczas słuchania muzyki, jak i innych rozrywek, na przykład oglądania filmów i seriali, spotkań sportowych czy grania w gry na konsoli.
Wykorzystane w subwooferach JL Audio technologie pozwalają również na ich bezprzewodowe połączenie z użyciem systemu JLINK™ TRX oraz wbudowanego portu Wireless Link. Dzięki temu można ustawić je w odległości nawet do 30 metrów od jednostki źródłowej.
   

Technologia DMA (Dynamic Motor Analysis)

Subwoofery JL Audio bazują na technologii DMA (Dynamic Motor Analysis), dzięki której możliwe jest uzyskanie jeszcze lepszej siły silnika przetworników, aby osiągnąć liniowe zachowanie w wydłużonym zakresie wychylenia.
W porównaniu do standardowych systemów technologia DMA uwzględnia dynamiczne zmiany, które wytwarzane są przez przepływ prądu oraz wsteczne pole elektromagnetyczne. W wyniku dokładnie śledzi ona sygnały wejściowe na każdym poziomie odsłuchu, co pozwala na uzyskanie lepszej dynamiki basu bez zauważalnych zniekształceń, które mogłyby spowodować obniżenie jakości odsłuchu.
  

Zaawansowana konstrukcja obudowy

Na uwagę zasługuje również konstrukcja subwooferów JL Audio. Została ona zaprojektowana tak, aby wydobyć z głośników jak najlepsze brzmienie, które będzie w charakteryzowało się szeroką rozpiętością tonalną oraz redukcją wibracji.
Dla uzyskania jeszcze bogatszych basów głośniki mają głęboko zamontowany przetwornik, który tworzy szczeliny pomiędzy pająkami i otoczką, co przekłada się na ich większą stabilność mechaniczną, liniowość i niezawodność.
  

Kompaktowe i rozbudowane

W asortymencie marki JL Audio znajdują się zarówno kompaktowe subwoofery, które zapewniają jednocześnie maksymalną lekkość i wydajność, jak i większe modele, które idealnie sprawdzą się dla osób poszukujących nieprzeciętnej mocy.
Wybrane subwoofery JL Audio wyposażone są również w praktyczne panele sterowania umieszczone na górnym panelu, co pozwala na łatwe ustawienie ich parametrów dla uzyskania optymalnego dźwięku.
Poznaj wszystkie głośniki JL Audio dostępne w naszym asortymencie w salonach Denon Store – Audio Forum, aby stworzyć swój własny, unikatowy system audio!

Zwiń Rozwiń