Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Kolor

Kolor

Cena

Cena

  • 1 899,00 zł - 8 999,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
ARIA 900
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Urządzenia audio z serii ARIA 900 od FOCAL to prawdziwa gratka dla osób, które chcą delektować się najmniejszymi detalami dźwięku. Głośniki bazują na nowoczesnych, a zarazem przetestowanych technologiach. Warto zaznaczyć, że zostały one zaprojektowane przez najlepszych ekspertów. Wszystko po to, aby usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagające osoby. Prezentowane sprzęty są nie tylko funkcjonalne, ale także niezawodne i niepodatne na uszkodzenia. Ryzyko wystąpienia problematycznej awarii znajduje się na bardzo niskim poziomie, a taka inwestycja opłaca się najbardziej! Zróżnicowana oferta ułatwia znalezienie wariantu odpowiedniego dla siebie.
   

Najwyższa jakość wykonania

Sprzęty audio z kolekcji ARIA 900 od FOCAL wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Na uwagę zasługuje fakt, że powstały one w oparciu o certyfikowane materiały. Zastosowane do produkcji tworzywa posiadają znakomite parametry użytkowe. Ponadto, zostały one kompleksowo przygotowane do intensywnej eksploatacji. Minimalizuje to ryzyko wystąpienia irytujących i kosztownych awarii. Prezentowane głośniki zachwycą osoby zwracające uwagę na szczegóły. Tutaj nie ma miejsca na niedociągnięcia! Potwierdzają to liczne pozytywne opinie usatysfakcjonowanych użytkowników.
   

Znakomite parametry użytkowe

Urządzenia audio z serii ARIA 900 marki FOCAL oferują nieprzeciętne parametry użytkowe, co przekłada się na wyjątkowy komfort użytkowania. Jest to rewelacyjna opcja dla tych, którzy wygodę eksploatacji stawiają na pierwszym miejscu. Urządzenia można z łatwością przystosować do indywidualnych potrzeb. Głośniki znajdujące się w tej kategorii gwarantują szeroki zakres zastosowań. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać je do celów profesjonalnych. Jest to wszechstronny sprzęt, który elastycznie dopasowuje się do użytkownika!
     

Wytrzymałe konstrukcje

Głośniki z kolekcji ARIA 900 od FOCAL spełnią wymagania tych, którzy oczekują wysokiej trwałości i odporności na usterki. Mocne konstrukcje nie wykazują podatności na pęknięcia, zarysowania czy inne uszkodzenia mechaniczne. Trzeba zaznaczyć, że zostały one wykonane z materiałów spełniających szereg restrykcyjnych norm jakości i bezpieczeństwa. Ergonomiczne sprzęty nie stanowią żadnego zagrożenia dla otoczenia. Nie emitują one związków, które można uznać za toksyczne dla ludzi lub środowiska naturalnego.
    

Prosty montaż

Sprzęty audio z serii ARIA 900 od FOCAL oferują prosty i bezproblemowy montaż, z którym każdy sobie poradzi. Do każdego zestawu dołączone są potrzebne akcesoria montażowe, więc nie ma konieczności ich osobnego zakupu. Wystarczy jedynie rozpakować sprzęt, a następnie podłączyć go zgodnie z zaleceniami producenta, które można znaleźć w instrukcji. Nie jest to trudne, ani czasochłonne zadanie! Wystarczy kilka minut, aby głośniki były gotowe do pracy. Trzeba wspomnieć, że obsługują one wiele różnych źródeł dźwięku. Jedynym ograniczeniem są więc preferencje użytkownika. Sprzęty audio znajdujące się w tej kategorii mogą stanowić dopełnienie systemu Hi-Fi czy kina domowego. Cieszą się one również sporym uznaniem graczów.
    

Szybka konfiguracja

Urządzenia audio z kolekcji ARIA 900 od FOCAL nie wymagają skomplikowanej konfiguracji, co ma szczególne znaczenie dla osób bez doświadczenia lub specjalistycznej wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii. Głośniki mogą w sposób automatyczny dopasować wartości poszczególnych parametrów odtwarzania. Oczywiście urządzenia mogą także zostać dostrojone ręcznie, tak aby uzyskać efekt w stu procentach zgodny z oczekiwaniami. W przypadku wątpliwości wystarczy zajrzeć do instrukcji, gdzie można znaleźć przydatne informacje dotyczące konfiguracji.
   

Dźwięk pozbawiony wad

Sprzęty audio z kolekcji ARIA 900 od FOCAL są chętnie wybierane przez osoby, które doceniają dynamiczny, klarowny i realistyczny dźwięk. Głośniki oferują brzmienie pozbawione najmniejszych wad. Zaawansowane przetworniki skutecznie eliminują trzaski, szmery i inne niedoskonałości, które mogłyby pojawić się podczas słuchania muzyki. Przedstawiane sprzęty sprawdzają się także podczas oglądania filmów czy gier. Użytkownik może poczuć się zupełnie tak, jakby znajdował się w samym centrum akcji.
   

Stylowe wzornictwo

Głośniki z kolekcji ARIA 900 od FOCAL zachwycają precyzyjnym wykończeniem najdrobniejszych elementów. Sprzęty utrzymane są w minimalistycznym stylu, co zwiększa zakres możliwości aranżacyjnych. Bez problemu można wpasować je w istniejący wystrój. Prezentują się niezwykle elegancko, a jednocześnie luksusowo. Nikt nie przejdzie obok obojętnie! Zapewniamy szeroki wybór urządzeń, tak aby każdy mógł znaleźć wariant dla siebie.
    

Przydatne akcesoria

W serii ARIA 900 od FOCAL znajdują się także przydatne akcesoria głośnikowe, które znacząco podnoszą wygodę eksploatacji sprzętów. Na specjalną uwagę zasługują podstawki - dzięki nim możliwe jest umiejscowienie głośników na optymalnej wysokości. Brzmienie będzie równomiernie rozprzestrzeniać się w pomieszczeniu, co ma wpływ na odczucia słuchacza. Masz problem ze znalezieniem produktu lub podjęciem decyzji zakupowej? Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą wyspecjalizowaną obsługą, a otrzymasz niezbędne wsparcie

Zwiń Rozwiń