Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 99,00 zł - 5 399,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
SIB & CO
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Seria SIB & CO marki FOCAL składa się z funkcjonalnych, bezawaryjnych i wytrzymałych urządzeń audio, które zapewniają wyśmienitą jakość brzmienia. W tej kategorii znajdują się także przydatne akcesoria (m.in. stojaki podłogowe). Inwestując w wyposażenie renomowanej marki można mieć pewność, że pozostanie ono w nienaruszonym stanie długi czas. Taka inwestycja opłaca się najbardziej! Nawet najbardziej wymagające osoby będą usatysfakcjonowane. Proponowane głośniki można wykorzystać do wielu różnych celów, a wszystko zależy od indywidualnych preferencji użytkownika. Nie bez powodu są one chętnie wybierane przez osoby poszukujące profesjonalnego sprzętu (do np. obróbki muzyki, organizacji imprez i eventów).
   

Najwyższa jakość wykonania

Urządzenia audio z kolekcji SIB & CO od marki FOCAL zachwycają najwyższą jakością wykonania. Sprzęty zostały wyprodukowane z certyfikowanych materiałów, które spełniają szereg restrykcyjnych norm i standardów. Trzeba podkreślić, że są one wolne od szkodliwych związków, które mogłyby negatywnie wpłynąć na otoczenie. Konstrukcje prezentują się niezwykle elegancko. Odznaczają się nieprzeciętną wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia, co minimalizuje ryzyko wystąpienia przedwczesnych usterek i śladów użytkowania. Prezentowany sprzęt niezawodnie posłuży przez długie lata.
   

Niezawodne działanie

Sprzęty audio SIB & CO marki FOCAL powstały w oparciu o sprawdzone podzespoły o znakomitych parametrach fizycznych. To właśnie dzięki temu uchodzą one za niezawodne i niepodatne na negatywne działanie czynników zewnętrznych. Przetrwają nawet najintensywniejsze użytkowanie! Ma to znaczenie dla tych, którzy planują częste korzystanie z urządzeń. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla osób niewyobrażających sobie codziennego funkcjonowania bez ulubionej muzyki! Nie trzeba obawiać się wystąpienia kłopotliwych i kosztownych awarii. To zakup na lata, który się opłaca!
    

Brzmienie bez defektów

Głośniki i inne sprzęty z kolekcji SIB & CO od FOCAL oferują najwyższą jakość brzmienia. Z pewnością spełnią one wymagania tych, którzy chcą napawać się najmniejszymi detalami dźwięku bez szmerów, trzasków i innych defektów. Na uwagę zasługuje fakt, że prezentowane urządzenia obsługują wiele różnych źródeł dźwięku. W każdym zestawie znajdują się potrzebne akcesoria montażowe, które są niezbędne do tego, aby podłączyć nabyte wyposażenie. W ofercie nie brakuje także modeli bezprzewodowych, które zapewniają płynny i stabilny przekaz sygnału. Dzięki nim można zapomnieć o plączących się przewodach!
   

Błyskawiczna konfiguracja

Urządzenia audio z kolekcji SIB & CO od FOCAL gwarantują szybką i niekłopotliwą konfigurację. Nawet osoby bez doświadczenia poradzą sobie z tym zadaniem! Wystarczy jedynie postępować zgodnie ze wskazówkami producenta. Trzeba dodać, że prezentowane sprzęty mogą pracować w trybie automatycznym. Optymalne parametry pracy są dopasowywane samoczynnie, co z pewnością zadowoli tych, którzy chcą uniknąć ręcznego dostrajania wyposażenia muzycznego. Oczywiście istnieje możliwość modyfikacji poszczególnych wartości. Wszystko po to, aby osiągnąć pożądaną wydajność działania.
   

Stylowe wzornictwo

Sprzęty audio z serii SIB & CO od FOCAL zachwycają stylowym designem, obok którego nie można przejść obojętnie. To prawdziwa gratka dla osób zwracających uwagę na szczegóły. Nie ma tutaj miejsca na niedociągnięcia. Neutralna kolorystyka stanowi niepodważalny atut. Wkomponowanie urządzeń w otoczenie nie stanowi problemu. Pasują one do większości aranżacji wnętrz. Są gustowne, a jednocześnie uniwersalne!
   

Szczelne obudowy

Głośniki i inne urządzenia z kolekcji SIB & CO od FOCAL posiadają szczelne i mocne obudowy. To właśnie dzięki temu nie przepuszczają wilgoci, ani zanieczyszczeń. Minimalizuje to ryzyko uszkodzenia delikatnych podzespołów. Warto wspomnieć, że prezentowane urządzenia nie wymagają specjalistycznej konserwacji, a utrzymanie ich w dobrym stanie jest niezwykle proste. Wystarczy jedynie pamiętać o regularnym odkurzaniu konstrukcji.

Zwiń Rozwiń