Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Kolor

Kolor

Cena

Cena

  • 464,00 zł - 949,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
iFi Audio Zen Air
Pokazano 1-4 z 4 pozycji
464,00 zł 499,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 499.00 zł

Czy muzyka może być jeszcze bogatsza w brzmienia? Z urządzeniami należącymi do serii iFi Audio Zen Air osiągniesz taki efekt! Marka iFi Audio od lat zajmuje się tworzeniem sprzętu dedykowanego dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzisiaj w jej ofercie dostępna jest zróżnicowana gama urządzeń, które pozwalają na zwiększenie wydajności i bogactwa tonalnego słuchanej muzyki. Poznaj urządzenia wchodzące w skład serii iFi Audio Zen Air i dobierz najlepsze modele dla siebie!

Zaawansowane urządzenia audio dla koneserów

Marka iFi Audio specjalizuje się w tworzeniu sprzętów dedykowanych dla osób, które doceniają nieprzeciętną jakość muzyki. Właśnie dlatego w jej ofercie znalazły się również urządzenia iFi Audio Zen Air, które dedykowane są zarówno do użytku domowego, jak i mogą być używane jako sprzęt przenośny razem ze słuchawkami w każdym miejscu. W kolekcji znajdują się DAC – przetworniki analogowo-cyfrowe, wzmacniacze analogowe, przedwzmacniacze, a także odbiorniki audio na Bluetooth umożliwiające skorzystanie z łączności bezprzewodowej. Wszystkie urządzenia znajdujące się w serii iFi Audio Zen Air przyciągają jednocześnie uwagę swoim kompaktowym i nowoczesnym wyglądem. Zen Air to seria sprzętów, które powstały jako odpowiedź na zapotrzebowanie osób poszukujących hi-resowego wyposażenia do odsłuchu muzyki, ale nie tylko, ponieważ można wykorzystać je również podczas oglądania telewizji, korzystania z kina domowego czy grania w gry. Wyposażenie w zróżnicowane złącza, w tym 6.3 mm single-ended oraz 4.4 mm S-Balanced, pozwala na podłączenie do nich różnych rodzajów słuchawek, w tym popularnych i zaawansowanych modeli.

Specjalne technologie wspierające jakość dźwięku

Marka iFi Audio słynie z wykorzystania nowoczesnych technologii poprawiających odsłuch muzyki w swoich urządzeniach. Nie inaczej jest w przypadku sprzętu iFi Audio Zen Air, który także bazuje na autorskich rozwiązaniach opracowanych przez ekspertów tej marki. Wykorzystane w sprzętach serii iFi Audio Zen Air technologie umożliwiają natychmiastową poprawę brzmienia oraz dostosowanie go do indywidualnych preferencji pod względem odsłuchu oraz używanych sprzętów – słuchawek albo głośników. Technologia XBass pozwala na podbicie tonów niskich, dlatego idealnie nadaje się ona dla użytkowników słuchawek otwartych, w przypadku których niskie częstotliwości często są stłumione. Technologia XSpace w urządzeniach z serii iFi Audio Zen Air pozwala na uzyskanie efektu przestrzennego, który daje wrażenie przebywania w samym centrum akcji, na przykład podczas słuchania koncertu albo filmu.

Strumieniowanie muzyki na najwyższym poziomie

Dostępne w serii iFi Audio Zen Air urządzenia do streamowania muzyki z internetu pozwalają na błyskawiczne uzyskanie dostępu do bogatych bibliotek audio online. Streamowanie muzyki z wykorzystaniem urządzeń iFi Audio Zen Air możliwe jest z najpopularniejszych serwisów online, między innymi Tidal, Spotify, Apple Music oraz Qobuz. Wystarczy uruchomić aplikację, aby natychmiast uzyskać dostęp do zróżnicowanych utworów swoich ulubionych artystów oraz eksplorować nowe gatunki muzyczne. To wszystko w najwyższej jakości, ponieważ marka iFi Audio dba o to, aby tworzone przez nią sprzęty odzwierciedlały pełnię muzyki dokładnie tak, jak została ona skomponowana przez artystów.

Udoskonalone systemy Bluetooth

Wykorzystywana w urządzeniach iFi Audio Zen Air łączność bezprzewodowa Bluetooth została udoskonalona, aby uzyskać wyśmienitą jakość dźwięku. Zastosowane przez iFi Audio rozwiązania technologiczne pozwoliły na uniknięcie 40% spadku jakości dźwięku, który często pojawia się przy przesyłaniu go za pośrednictwem Bluetooth w porównaniu do standardowych przewodów audio. Udoskonalony systemu Bluetooth powoduje, że słuchanie muzyki bezprzewodowo nie jest związane z obniżeniem jej jakości. To idealny wybór wtedy, gdy często korzysta się z tej formy łączności bezprzewodowej, by wygodniej uzyskać dostęp do wielu utworów, na przykład ze swojego smartfona albo laptopa.

Eleganckie wykończenie dla idealnego efektu

Urządzenia iFi Audio Zen Air nie tylko gwarantują niesamowite wrażenia płynące z odsłuchu muzyki, ale również przyciągają wzrok swoim wspaniałym wzornictwem. Marka iFi Audio kładzie duży nacisk na jakość swoich wyrobów, co przekłada się również na wykorzystanie najwyższej jakości materiałów do ich wykończenia. Aluminiowe obudowy, wysokiej klasy detale, stylowe kolory – to wszystko składa się na sprzęt z najwyższej półki, który będzie idealnym dodatkiem do wnętrza lub oryginalnym osobistym gadżetem. Jeśli chcesz zakupić urządzenia z serii iFi Audio Zen Air, możesz zrobić to już teraz w naszym sklepie internetowym lub odwiedź jeden z naszych salonów stacjonarnych. Nasi eksperci pomogą Ci w znalezieniu idealnych rozwiązań, które pozwolą Ci na poznanie prawdziwej jakości muzyki!

Zwiń Rozwiń