Co wyróżnia Salony Denon?

Zobacz, co zyskujesz, robiąc zakupy w naszej sieci.

Do 5 lat darmowej
gwarancji

U nas kupisz
w Ratach 0%

Wykonujemy
instalacje audio

Darmowa dostawa
od 99 zł

Profesjonalny
serwis audio

Wygodny
Leasing

Miejsce gdzie muzyka łączy się z pasją

Poznaj nasze Salony

DENON STORE to nowoczesne sklepy ze sprzętem audio-video, posiadające w swojej ofercie najwyższej klasy sprzęt światowych marek.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, profesjonalnej i fachowej obsłudze, udało nam się zbudować kompleksową ofertę, by zapewnić Państwu wsparcie przy wyborze dedykowanego rozwiązania.

Poznaj naszych Specjalistów

  • profesjonalne doradztwo przy wyborze sprzętu
  • dojazd i realizacja wizji lokalnych u Klienta
  • możliwość przeprowadzenia testów
  • przygotowanie projektu instalacji dla dedykowanego pomieszczenia
  • montaż i wsparcie posprzedażowe
  • kalibracja urządzeń

SPRZĘT AUDIO HI-FI

Wejdź do świata High-end

Jesteś miłośnikiem doskonałego dźwięku w najbardziej luksusowym wydaniu? Denon Store, to miejsce pełne luksusowego brzmienia, szlachetnych materiałów i eleganckich form, gdzie każdy koneser dźwięku najwyższej jakości znajdzie coś dla siebie.

Nasi Specjaliści wychodzą na wprost Twoim potrzebom. Jeżeli szukasz indywidualnego rozwiązania audio w standardzie high-end, dopasowanego do dedykowanego wnętrza, istnieje możliwość organizacji odsłuchu u Klienta oraz wypożyczenia sprzętu.

DENON STORE, TWOJE SALE ODSŁUCHOWE

Przyjdź, usiądź, posłuchaj...

Jeśli należysz do osób, dla których oglądanie i porównywanie cen w internecie to za mało, jeżeli szukasz miejsca, gdzie masz możliwość na własnej skórze przetestować interesujące Cię rozwiązania audio/video, to salony Denon Store są miejscem właśnie dla Ciebie! Sieć salonów Denon Store, to nie tylko sklepy posiadające w swojej ofercie produkty ponad 30 światowej klasy marek audio/video.

To miejsce, skierowane do wszystkich miłośników dobrego brzmienia. To specjalnie dla Was i waszego komfortu, w większości naszych salonach czekają profesjonalnie przygotowane sale odsłuchowe, pozwalające na przetestowanie na własnej skórze różnego rodzaju sprzętu zarówno audio jak i video.

Nasze sale odsłuchowe znajdziesz w

Gdańsku – Galeria Bałtycka
Katowicach – Silesia City Center
Krakowie – Galeria Krakowska
Poznaniu – Stary Browar
Warszawie – Arkadia, oraz Salon Marantz ul. Poznańska 24
Wrocław – Magnolia Park, Wroclavia

STWORZYMY DLA CIEBIE
INSTALACJE AUDIO-VIDEO

Szukasz rozwiązania audio-video skrojonego do
wymagań Twojego pomieszczenia? Dobrze trafiłeś!

INSTALACJA
W DOMU

INSTALACJA
W FIRMIE

INSTALACJA
W MIESZKANIU

SZYBKO • SPRAWNIE • PROFESJONALNIE

Nasi specjaliści Audio-Video pomogą Tobie w doborze
odpowiedniego sprzętu oraz zajmą się całą instalacją.

TWOJE CENTRUM MULTIMEDIALNE

  • Przyjdź do naszego salonu
  • Powiedz nam, jakie posiadasz pomieszczenie
  • Ciesz się instalacją Audio-Video

Planujesz zakup urządzeń audio-video lub chciałbyś wyposażyć swój dom w inteligentny, wielostrefowy system muzyczny? Skorzystaj z kompleksowej oferty wsparcia projektowego. Naszymi największymi atutami są wszechstronne doświadczenie oraz profesjonalizm wykonywanych instalacji, a zespół ekspertów jest zawsze do Państwa dyspozycji.

Specjalne warunki gwarancyjne

Standardowo, wszystkie z oferowanych przez nas produktów posiadają 24-miesięczną gwarancję producenta lub polskiego dystrybutora. 

Współpracując z najlepszymi na rynku dostawcami produktów oferujemy pełnię możliwości wsparcia posprzedażowego. Ponieważ satysfakcja naszych klientów z użytkowania sprzętu elektronicznego zakupionego w naszych salonach jest najważniejsza, dla większości oferowanego przez nas sprzętu audio/wideo oferujemy specjalne warunki gwarancyjne na wybrane produkty poniższych marek, jakie znajdziecie w naszej ofercie 

Warunkiem otrzymania przedłużonej gwarancji jest zarejestrowanie zakupionego sprzętu z powyższej listy w ciągu 30 dni od daty jego zakupu na poniższej stronie.

Życzymy wiele radości z użytkowania sprzętu zakupionego u nas!

5 lat gwarancji

na głośniki

BOSTON ACOUSTICS (głośniki)
CANTON
DALI
FOCAL (głośniki pasywne)
SONUS FABER
WILSON
WHARFEDALE
MARANTZ*

3 lata gwarancji

na produkty

DEFINITIVE TECHNOLOGY
DENON (oprócz słuchawek)
FOCAL (elektronika, tj. soundbary, subwoofery, głośniki aktywne)
HEOS
MARANTZ
POLK AUDIO

*) Oferta dotyczy tylko modeli Marantz SR7013, SR8012, AV7705 oraz AV8805, zakupionych u autoryzowanego sprzedawcy Marantz w Europie, w okresie od 1 października 2018 roku do 31 marca 2019 roku.
Aby uzyskać przedłużenie gwarancji konieczna jest rejestracja wykonana nie później niż 3 miesiące po zakupie. Formularz rejestracji dostępny jest na stronie: www.5yearswarranty.marantz.eu

GDZIE MOŻESZ NAS ZNALEŹĆ?

Zobacz mapę naszych salonów

Audio Video Design Sp. z o. o. ul. Kurantów 34, Warszawa 02-873, NIP: 5261036502, REGON: 011254203. Kapitał zakładowy wynosi: 105 000 zł. Spółka jest wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000141174. Kontakt: cok@salonydenon.pl, +48 22 462 87 00