Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 329,00 zł - 899,00 zł

Kolor

Kolor

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
Wharfedale Diamond 300
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Brytyjska marka Wharfedale od lat dostarcza hi-endowe kolumny głośnikowe dla najbardziej wymagających klientów. Wharfedale Diamond 300 jest jedną z jej popularnych serii, która została opracowana z myślą o poszukiwaczach czystego, klarownego brzmienia. Poznaj wchodzące w skład serii Diamond 300 kolumny głośnikowe i stwórz własny zestaw razem z Audio Forum!

Kompletna seria głośników w dobrej cenie

Wharfedale Diamond 300 to seria głośników dedykowana do stworzenia wielokanałowego systemu audio, który może być połączony z różnymi urządzeniami – telewizorem, kinem domowym, gramofonem albo innym odtwarzaczem muzycznym.

W skład serii wchodzą kolumny głośnikowe centralne, kolumny głośnikowe podstawkowe oraz kolumny głośnikowe surround przeznaczone do tworzenia dźwięku przestrzennego 3D. Dzięki wykorzystaniu tych trzech typów kolumn możliwe jest uzyskanie bardzo bogatego, nasyconego zróżnicowanymi tonami brzmienia, które gwarantuje wyjątkowe wrażenia.

Tym, co wyróżnia serię Wharfedale Diamond 300, jest również jej przystępna cena, dzięki czemu doskonale nadaje się ona dla osób poszukujących wysokiej jakości produktów na swoją kieszeń. Dzięki temu Diamond 300 to również tak popularna kolekcja produktów tego uznanego brytyjskiego producenta.

Do muzyki, kina domowego i gier

Głośniki Wharfedale Diamond 300 dedykowane są do wielu zastosowań i mogą one doskonale sprawdzić się w wielu zadaniach, gdy celem uzyskanie jak najlepszej jakości dźwięku z różnych źródeł. Seria Diamond 300 idealnie nadaje się do słuchania muzyki, dlatego razem z nią można odkryć na nowo swoje ulubione utwory i poszukiwać nowych inspiracji muzycznych. Rozbudowana gama tonalna powoduje, że głośniki Wharfedale Diamond 300 idealnie nadają się do każdego gatunku muzyki.

Kolumny Wharfedale Diamond 300 mogą również posłużyć jako element systemu kina domowego. Dzięki wykorzystaniu głośników surround, które zapewniają efekt dźwięku przestrzennego, możliwe jest osiągnięcie jeszcze bardziej realistycznych wrażeń w trakcie oglądania filmów albo seriali. Seria Wharfedale Diamond 300 znakomicie sprawdzi się również dla graczy, którzy korzystają z konsoli. Bogate brzmienie zapewnia jeszcze lepszą rozrywkę, z którą można poczuć się jak w centrum akcji.

Potężne basy

Głośniki Wharfedale Diamond 300 wykorzystują konstrukcje Bass Reflex, dzięki której możliwe jest uzyskanie jeszcze lepszych dźwięków niskotonowych.

Obudowy Bass Reflex wyposażone są w wentylowane komory wyposażone w tunel rezonansowy, który wykorzystuje energię przenoszoną przez tylną stronę membrany głośnikowej. W efekcie można osiągnąć jeszcze większą wydajność głośnika w ramach niskich tonów, a także zredukować jego zniekształcenia, aby dźwięk był jeszcze czystszy i potężniejszy.

Dzięki temu kolumny Wharfedale Diamond 300 idealnie nadają się do słuchania muzyki oraz oglądania filmów, w których dominują niskie tony, by osiągnąć efekt przeszywającego, dudniącego basu.

Przeszywający dźwięk przestrzenny

Daj się porwać wyjątkowemu bogactwu przestrzennych tonów. Głośniki surround Wharfedale Diamond 300 zostały opracowane specjalnie z myślą o osobach, którym zależy na uzyskaniu unikatowego brzmienia z efektem 3D. Głośniki surround Wharfedale Diamond 300 idealnie nadają się jako element kina domowego, aby osiągnąć jeszcze lepsze wrażenia. Dźwięk dobiegający ze wszystkich stron daje niesamowity, przestrzenny efekt i pozwala na uzyskanie wrażenia otoczenia różnymi tonami. Dzięki temu można poczuć się jak w centrum akcji i jeszcze głębiej zanurzyć się w rozrywce.

Praktyczne podstawki do kompletu
Uzupełnieniem serii Wharfedale Diamond 300 są podstawki – stojaki na kolumny. Zostały one opracowane specjalnie z myślą o kolumnach głośnikowych z tej kolekcji, aby zapewnić perfekcyjne dopasowanie i zapewnić jeszcze lepsze wrażenia podczas odsłuchu.

Kolumny wyróżniają się idealną wysokością, dzięki której można osiągnąć klarowne brzmienie podczas słuchania muzyki czy oglądania filmów w kinie domowym. Ich specjalna konstrukcja zapobiega pojawianiu się wibracji, które mogą spowodować zniekształcenia dźwięku i pogorszyć jego jakość. Dobierając podstawy Wharfedale Diamond 300 do swoich głośników, możesz cieszyć się z jeszcze lepszej jakości dźwięku.

Trzy klasyczne kolory

Kolumny Wharfedale Diamond 300 oferowane są w trzech podstawowych kolorach, które idealnie nadają się do każdego wnętrza. To nowoczesny biały kolor, ponadczasowa i głęboka czerń oraz ciemne wybarwienie drewna, dlatego można doskonale dopasować je do wielu przestrzeni, aby nadać im stylowy wygląd i stworzyć swój hi-endowy zestaw audio dopasowany do własnego gustu.

Poznaj wszystkie kolumny głośnikowe wchodzące w skład serii Wharfedale Diamond 300 dostępne w naszych salonach Audio Forum oraz w sklepie internetowym, aby wybrać dla siebie najlepszy komplet i cieszyć się z najwyższej jakości muzyki!

Zwiń Rozwiń