Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 1 499,00 zł - 3 699,00 zł

Kolor

Kolor

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
Subwoofery Wharfedale
Pokazano 1-7 z 7 pozycji
1 499,00 zł 1 699,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1699.00 zł
1 999,00 zł 2 299,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2299.00 zł

Subwoofery, głośniki niskotonowe opracowane przez brytyjską markę Wharfedale doskonale nadają się do stworzenia wydajnego systemu audio hi-fi, który zachwyca brzmieniem niskich tonów. Bazując na zaawansowanych technologiach oraz wysokiej klasy materiałach, subwoofery Wharfedale mogą stanowić doskonały dodatek do innych głośników marki. Poznaj już teraz pełną kolekcję głośników niskotonowych Wharfedale dostępną w sklepie internetowym oraz w salonach stacjonarnych sygnowanych marką Audio Forum – Salony Denon!

Poszerz swój zestaw audio o subwoofer Wharfedale

Subwoofery to głośniki, które zostały opracowane specjalnie z myślą o emisji najniższych tonów. Dodanie ich do zestawu audio sprawi, że prezentowane przez niego brzmienie będzie mogło stać się jeszcze bogatsze i pełniejsze.

Opracowane przez brytyjskiego producenta Wharfedale subwoofery stanowią idealne uzupełnienie systemów audio i pozwalają na poszerzenie ich pasma o nowe, bogate tony niskie w porównaniu do konwencjonalnych przetworników basowych stosowanych w innych rodzajach głośników.

Doskonale nadają się one do stosowania jako element systemów audio stosowanych do odtwarzania muzyki z odtwarzaczy CD, gramofonów oraz muzyki streamowanej z internetu, ale również można wykorzystać je w celu przygotowania wydajnego kina domowego lub systemu gwarantującego niezwykłe wrażenia w trakcie grania w gry.

Bogata kolekcja aktywnych głośników niskotonowych

Kolekcja głośników niskotonowych Wharfedale obejmuje modele o różnych wielkościach, w tym głośniki 8-calowe, 10-calowe, 12-calowe, a także 15-calowe, dzięki czemu można dobrać je do różnych pomieszczeń w zależności od ich wielkości, a także od oczekiwanej wydajności system audio.

Wharfedale oferuje przede wszystkim subwoofery aktywne, co oznacza, że wyposażone są one już we własne wzmacniacze. Dzięki temu nie ma konieczności stosowania dodatkowego wzmacniacza, co powoduje, że są one natychmiast gotowe do pracy.

Doskonała reprodukcja niskich tonów

Zadaniem głośników niskotonowych jest reprodukowanie niskich tonów basowych. Głośniki opracowane przez Wharfedale pozwalają na uzyskanie ich doskonałej ekspozycji, dzięki czemu zapewniają one nieprzeciętną jakość brzmienia.

Konstruktorzy Wharfedale stworzyli głośniki niskotonowe, które wyróżniają się przemyślaną budową oraz wieloma zaawansowanymi funkcjami, aby gwarantować audiofilską jakość dźwięku. Wyjątkowy poziom wydajności powoduje, że mogą być one wykorzystane w wielu systemach audio, również w większych pomieszczeniach, w których wysoka moc jest kluczowa.

Głośniki niskotonowe Wharfedale wyposażone są między innymi w nieprasowane papierowe stożki, które powodują zwiększenie tłumienia własnego oraz wyróżniają się wysoką sztywnością strukturalną. Centralnie zlokalizowane otwory wentylacyjne, które wykończone są z użyciem miedzi, powodują zredukowanie zakłóceń magnetycznych, a przy tym pozwalają na skuteczniejsze odprowadzenie ciepła.

Praktyczne funkcje

W subwooferach Wharfedale wykorzystane są również praktyczne funkcje, dzięki którym można korzystać z nich jeszcze wygodniej. Głośniki obsługują między innymi automatyczne włączanie i wyłączanie, dzięki czemu nie trzeba uruchamiać ich osobno. Dodatkowo wybrane modele pozwalają na wykorzystanie funkcji inwersji fraz.

Proste i szybkie podłączenie

Włączenie głośników niskotonowych Wharfedale do systemu audio jest bardzo proste i szybkie, dzięki czemu swój hi-endowy system audio można przygotować bez żadnych problemów. Głośniki wyposażone są w niezbędne wejścia pozwalające na łatwe podłączenie ich do istniejącego już systemu audio. Zawierają one wejścia liniowe stereofoniczne (2x RCA Phono), wejście liniowe (LFE) oraz wejście monofoniczne (RCA Phono).

Zachwycające wzornictwo

Głośniki niskotonowe Wharfedale nie tylko oferują wspaniałą jakość dźwięku, ale również zachwycają swoim ponadprzeciętnym wzornictwem, które doskonale wpasowuje się w różne przestrzenie. Każdy subwoofer Wharfedale jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, na co składają się starannie dobrane materiały oraz drobiazgowe wykończenie, by zachwycać od pierwszego spojrzenia.

Subwoofery Wharfedale oferowane są w różnych kolorach do wyboru, w tym w ponadczasowej bieli oraz czerni, także w wykończeniu z drewna. Dzięki temu można dostosować je specjalnie do wystroju wnętrza oraz do swojego gustu.

Idealny wybór do każdego wnętrza

W kolekcji Wharfedale dostępne są subwoofery o różnych kształtach, w tym minimalistyczne sześciany oraz subwoofery typu slim, które idealnie nadają się do miejsc, gdzie liczy się każdy wolny centymetr. Dzięki temu można dostosować je do wielu przestrzeni, także tych o mniejszych gabarytach.

Poznaj już teraz wszystkie głośniki niskotonowe, subwoofery Wharfedale dostępne w naszym sklepie internetowym oraz w salonach stacjonarnych Audio Forum – Denon Store!

Zwiń Rozwiń