Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Cena

Cena

  • 5 399,00 zł - 35 999,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
1000 SERIES
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Sprzęty audio z kolekcji 1000 SERIES od FOCAL wyróżniają się najwyższą jakością wykonania. To funkcjonalne i niezawodne urządzenia, które gwarantują klarowny, mocny i dynamiczny dźwięk. Są one chętnie wybierane przez miłośników dobrego brzmienia pozbawionego najdrobniejszych wad. Na specjalną uwagę zasługuje również wytrzymałość konstrukcji, które zostały wyprodukowane z certyfikowanych tworzyw. Materiały wolne są od toksycznych związków, które mogłyby negatywnie wpłynąć na ludzi lub otoczenie. Sporym atutem jest także zróżnicowana oferta. Znalezienie wariantu odpowiedniego dla siebie jest tylko kwestią czasu.
   

Wyśmienita jakość dźwięku

Głośniki z kolekcji1000 SERIES od FOCAL zapewniają wyśmienitą jakość dźwięku. Brzmienie pozbawione jest szmerów, trzasków, zniekształceń i innych mankamentów. Pozostaje naturalne, czyli zgodne z zamierzeniami twórców. Nie trzeba obawiać się także pogłosu oraz drgań. Nawet najniższe basy są zbliżone do absolutnej perfekcji! Potwierdzają to liczne pozytywne opinie użytkowników. Oferowane urządzenia audio mogą zostać podłączone do wielu różnorodnych źródeł muzyki. Przekłada się to na szeroki zakres zastosowań. Każdy może zaprojektować system audio w pełni dopasowany do potrzeb.
    

Błyskawiczny montaż

Głośniki z kolekcji1000 SERIES od FOCAL gwarantują błyskawiczny i bezproblemowy montaż, z którym każdy sobie poradzi. Do większości urządzeń dołączone są potrzebne akcesoria, więc nie ma konieczności ich osobnego zakupu. W ciągu kilku minut można przygotować sprzęt do pracy. W przypadku wątpliwości wystarczy zajrzeć do instrukcji producenta. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat interesujących Cię urządzeń? Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą obsługą drogą mailową lub telefoniczną! Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na zadane pytania. Posiadamy bogate doświadczenie w branży.
    

Nieskomplikowana konfiguracja

Sprzęty audio z kolekcji 1000 SERIES od FOCAL nie są skomplikowane w konfiguracji. Użytkownik ma do dyspozycji gotowe tryby pracy, co stanowi udogodnienie dla tych, którzy nie chcą samodzielnie ustalać poszczególnych wartości. Oczywiście możliwe jest dostrojenie sprzętu pod kątem wydajności i jakości brzmienia. Warto podkreślić, że nie jest to zadanie trudne w wykonaniu. Prezentowane urządzenia mogą zostać podłączone do systemu Hi-Fi, komputera, zestawu kina domowego, a także wielu innych systemów. Trzeba wspomnieć, że są one wykorzystywane także do celów profesjonalnych.
   

Mocne obudowy

Urządzenia audio z kolekcji1000 SERIES od Canton posiadają mocne i ergonomiczne obudowy, które przetrwają nawet najcięższe warunki eksploatacji. Nie trzeba obawiać się usterek i awarii, które mogłyby pojawić się na skutek intensywnej eksploatacji. Proponowane głośniki bazują na starannie wyselekcjonowanych podzespołach o znakomitych parametrach technicznych. To świetna wiadomość dla tych, którzy planują korzystać ze sprzętu każdego dnia przez wiele godzin! Warto dodać, że konstrukcje cechują się podwyższoną szczelnością. Oznacza to, że nie przepuszczają one wilgoci lub zanieczyszczeń z otoczenia.
    

Stylowe wzornictwo

Głośniki z serii 1000 SERIES od FOCAL zachwycają już na pierwszy rzut oka. To precyzyjnie wykończone urządzenia, które prezentują się wyjątkowo gustownie. Zapewniają one ogrom możliwości aranżacyjnych, wiec wkomponowanie ich w wystrój pomieszczenia nie stanowi żadnego wyzwania. Nowoczesne sprzęty idealnie wpasowują się w obowiązujące trendy. Do wyboru jest wiele ciekawych wariantów, co stanowi kolejny atut.
    

Oszczędność miejsca

Głośniki z kolekcji 1000 SERIES od FOCAL przeznaczone są do montażu w ścianie lub suficie. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy chcą zaoszczędzić miejsce. Ponadto, konstrukcje mogą zostać umieszczone na dogodnej wysokości, co sprzyja równomiernemu rozprzestrzenianiu się dźwięku. Warto podkreślić, że oferowane sprzęty sprawdzają się nie tylko w domu, ale również obiektach użyteczności publicznej i firmach.

Zwiń Rozwiń