Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Kolor

Kolor

Cena

Cena

  • 2 999,00 zł - 6 699,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
LEAK
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Brytyjska marka LEAK została założona w 1934 roku. Od tego czasu specjalizuje się ona w dostarczaniu najwyższej jakości sprzętu audio dedykowanych dla najbardziej wymagających użytkowników. Wzmaczniacze LEAK oraz odtwarzacze CD sygnowane tą marką są dostępne również w naszym sklepie Audio Forum – Denon Store. Poznaj je bliżej, aby wybrać sprawdzony sprzęt dla siebie, by cieszyć się z najwyższej klasy brzmienia!

Historia marki LEAK

LEAK to marka, która już niedługo będzie świętować swoje stulecie. Została założona w 1934 roku przez Brytyjczyka Josepha Leaka, który był jednym z pionierów w dziedzinie sprzętu audio na tamtejszym rynku w połowie XX wieku.

Marka specjalizuje się w dostarczaniu sprzętu audio dopracowanego w najmniejszych szczegółach. Od początku swojej działalności LEAK skupiał się na tworzeniu sprzętów o najwyższej jakości, które dedykowane są wielbicielom najwyższej jakości dźwięku.

W 1945 roku do sprzedaży trafił jej wzmacniacz lampowy Point One, który obecnie znany jest jako wzmacniacz gwarantujący jedynie 0,1% całkowitego zniekształcenia harmonicznego.

Popularność zdobyły również głośniki Sandwich, które bazowały na membranach wykorzystujących ruch liniowy, ponieważ stosowały one piankę polistyrenową oraz powłoki z folii aluminiowej dla poprawy jakości odsłuchu.

Na uwagę zasługuje również tuner FM Trough-Line, który trafił do sklepów w 1957 roku. Do dzisiaj uznawany jest on za jeden z najlepszych tunerów, jakie trafiły do sprzedaży w połowie XX wieku.

Po 1979 roku kultowa marka zaczęła odchodzić w cień. Jej wielki powrót nastąpił w 2020 roku, który stał się 113. rocznicą urodzin założyciela LEAK. Reaktywacja marki stała się możliwa poprzez współpracę z Grupą IAG. Zachowanie tradycyjnego wzornictwa oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii spowodowało, że marka błyskawicznie uzyskała zainteresowanie wielbicieli muzyki.

Wzmacniacze dla wymagających

Naczelne produkty dostępne w ofercie LEAK to wzmacniacze. Nowoczesne wzmaczniacze LEAK, bazujące na kultowych modelach sprzed lat, oferują nieprzeciętną jakość, która może sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników poszukujących wysokiej wierności i niezawodności sprzętów.

Wzmacniacze LEAK projektowane są tak, aby można było wykorzystać je z szeroką gamą źródeł, zarówno analogowych, jak i cyfrowych. Wyposażone są w szeroką gamę wejść, dlatego można bez problemów wykorzystać je w różnych systemach audio.

Stanowią idealny zestaw razem z odtwarzaczami CD LEAK, które dopasowane są do nich pod względem swojej stylistyki. Taki komplet idealnie nadaje się do odsłuchu utworów ulubionych artystów z naciskiem na nieprzeciętną jakość muzyki, którą gwarantują zaawansowane podzespoły od najlepszych producentów.

Wzmacniacze LEAK wykorzystują również wbudowane przedwzmacniacze Moving Magnet przeznaczone dla gramofonów, dzięki czemu pozwalają na ich bezpośrednie podłączenie, bez konieczności stosowania dodatkowych sprzętów.

Również wzmacniacze LEAK wykorzystują nowoczesne technologie i pozwalają na wygodne korzystanie z łączności bezprzewodowej Bluetooth, dzięki której można strumieniować muzykę. Dzięki temu współpracują one ze smartfonami, laptopami i przenośnymi odtwarzaczami muzycznymi, które pozwalają na bezprzewodowe streamowanie muzyki z różnych źródeł.

  Zaawansowane odtwarzacze CD

Odtwarzacze CD marki LEAK to idealny wybór dla wszystkich fanów muzyki. Wykorzystują one ultra-gładkie mechanizmy, aby zapewnić maksymalną niezawodność i jakość odsłuchu muzyki. Dodatkowo oferują możliwość odtwarzania utworów z pamięci USB.

Oferowane przez LEAK odtwarzacze CD wykorzystują ekranowane elektromagnetycznie obudowy i wyposażone są w dedykowane zasilacze. Wykorzystane w nich gniazda optyczne i koncentryczne zapewniają minimalne zniekształcenia dla wyjątkowej precyzji sygnału.

Klasyczna stylistyka

Tym, co wyróżnia wzmacniacze oraz odtwarzacze CD marki LEAK, jest również ich efektowna stylistyka. Nawiązuje ona do klasycznego stylu marki LEAK, który jest wyróżnikiem marki.

Proste, ale wyjątkowo eleganckie i dopracowane w najmniejszych szczegółach urządzenia LEAK powstają na bazie starannie dobranych materiałów, by przyciągać uwagę swoim unikatowym wzornictwem. Dzięki temu dopasowane do siebie pod względem stylistyki wzmacniacze oraz odtwarzacze CD LEAK tworzą idealny zestaw, który będzie ozdobą każdego pomieszczenia.

Wśród dostępnych modeli znajduje się także wyjątkowa linia WOOD, która wykorzystuje wykończenia na bazie naturalnego drewna, tak popularnego przed laty i docenianego również dzisiaj przez fanów klasycznych sprzętów audio. Wykorzystanie naturalnego drewna powoduje, że prezentują się one tak efektownie zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach wnętrz.

W salonach Denon Store – Audio Forum przygotowaliśmy szeroką gamę sprzętów marki LEAK przeznaczonych dla najbardziej wymagających miłośników muzyki. Zobacz je w tej chwili online albo odwiedź nas osobiście, aby uzyskać pomoc naszych specjalistów. Poznaj bliżej możliwości sprzętu audio oferowanego przez markę LEAK!

Zwiń Rozwiń