Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 799,00 zł - 10 494,00 zł

Kolor

Kolor

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
FAZON
Pokazano 1-9 z 9 pozycji
5 999,00 zł 7 495,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 7495.00 zł
6 499,00 zł 7 994,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 7994.00 zł
3 999,00 zł 5 994,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 5994.00 zł
8 499,00 zł 10 494,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 10494.00 zł

Kolekcja FAZON marki Dali spełni oczekiwania tych, którzy poszukują ekskluzywnego sprzętu audio o znakomitych parametrach użytkowych. Funkcjonalne urządzenia gwarantują szeroki zakres zastosowań. Na specjalną uwagę zasługują korzystne ceny, które zachęcają do złożenia zamówienia. Jest to idealna propozycja dla każdego, kto rozsądnie inwestuje gotówkę. Nie trzeba obawiać się problematycznych awarii lub usterek. Proponowane sprzęty zostały kompleksowo przystosowane do intensywnej eksploatacji, więc nawet długotrwała praca ciągła nie stanowi dla nich żadnego zagrożenia. Niezaprzeczalnym atutem jest również stylowy i modny design. Jeśli potrzebujesz dokładnych informacji na temat interesujących Cię produktów, to skontaktuj się z naszą obsługą. Z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć sprzęt, który będzie w pełni dopasowany do indywidualnych potrzeb i preferencji. Umożliwiamy kontakt mailowy i telefoniczny, a także konsultację w jednym z naszych salonów stacjonarnych. Wybór należy do Ciebie!

Odporność na czynniki otoczenia

Urządzenia z serii FAZON od Dali zostały wyprodukowane z certyfikowanych materiałów. Spełniają one szereg restrykcyjnych norm jakości i bezpieczeństwa. Taka inwestycja nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Szczelne i wytrzymałe konstrukcje skutecznie ograniczają przenikanie zanieczyszczeń z otoczenia. Zmniejsza to ryzyko uszkodzenia delikatnych podzespołów. Trzeba wspomnieć, że sprzęty są także odporne na drgania, które mogłyby wystąpić podczas odtwarzania lub transportu. Ryzyko pojawienia się przedwczesnych śladów użytkowania znajduje się na bardzo niskim poziomie. Opinie usatysfakcjonowanych klientów potwierdzają, że sprzęty audio z kolekcji FAZON od Dali nie wymagają specjalistycznej konserwacji, a utrzymanie ich w dobrym stanie jest niezwykle prostym zadaniem.

Doskonała jakość dźwięku

Kolejnym atutem urządzeń audio z kolekcji FAZON marki Dali jest wysokojakościowe brzmienie. Jeśli oczekujesz czystego i mocnego dźwięku, to jest to opcja właśnie dla Ciebie! Zaawansowane przetworniki tłumią drgania i inne niedoskonałości, takie jak szmery i trzaski. Słuchacz może również uniknąć charakterystycznego pogłosu. Nie ma znaczenia częstotliwość utworów, czy głośność odtwarzania. W absolutnie każdym przypadku jakość brzmienia nie budzi żadnych zastrzeżeń. Sprzęty z kolekcji FAZON od Dali są chętnie wybierane przez osoby zajmujące się profesjonalną obróbką dźwięku lub materiałów wideo. W dużej mierze wynika to z faktu, że ustawienie optymalnych parametrów pracy nie wymaga zbędnego wysiłku.

Intuicyjna obsługa

Urządzenia audio z kolekcji FAZON od Dali zapewniają intuicyjną obsługę. Jest to niezwykle istotne dla tych, którzy posiadają jedynie podstawową wiedzę z zakresu nowoczesnych technologii. W ciągu kilku minut można przygotować nowy sprzęt do użytku. Do większości produktów dołączone są akcesoria montażowe - więcej informacji na ten temat można znaleźć w specyfikacji konkretnego towaru. Producent zaleca korzystanie z wysokojakościowego okablowania, które zapewnia pożądaną płynność przekazywanie sygnału. Dzięki niemu możliwe jest ograniczenie ryzyka potencjalnych strat jakości. Oferowane sprzęty z serii FAZON od Dali mogą stanowić dopełnienie systemu muzycznego lub zestawu kina domowego. Istnieje możliwość podłączenia ich do stanowiska gracza.

Nowoczesny design

Sprzęty z serii FAZON od Dali wyróżniają się nowoczesnym designem, który zapewnia ogrom możliwości aranżacyjnych. Wpasowanie urządzeń w wystrój pomieszczenia nie stanowi żadnego problemu. Nie trzeba obawiać się, że będą one szpecić otoczenie. Konstrukcje zostały wykończone z mistrzowską precyzją, a więc są pozbawione wszelkich niedociągnięć. Prezentują się nie tylko elegancko, ale również luksusowo. Neutralna kolorystyka stanowi kolejną zaletę. Kolekcja urządzeń FAZON od Dali zyskała uznanie nawet bardzo wybrednych klientów, którzy zwracają uwagę na detale. Nie wiesz, jaki model będzie najlepiej pasował do danego wnętrza? Skontaktuj się z nami, a otrzymasz profesjonalne wsparcie!

Zwiń Rozwiń