Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Cena

Cena

  • 13 999,00 zł - 42 999,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
300 SERIES
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Wysokiej klasy komponenty, zaawansowane technologie dla wyjątkowej jakości brzmienia, precyzyjna jakość ręcznego wykonania, a także efektowny wygląd – to najważniejsze atuty serii 300 od Naim. W jej skład wchodzi sprzęt, który wyznacza nowe standardy w branży audio, aby zachwycać bogactwem krystalicznie czystych tonów, dynamiczną mocą oraz wyjątkową wydajnością. Sprawdź wszystkie urządzenia Naim z serii 300 dostępne w naszym salonie sprzedaży Audio Forum – Denon Store!
 

Rozbudowana paleta urządzeń

Seria 300 opracowana przez renomowanego angielskiego producenta sprzętu audio – markę Naim została stworzona po to, aby odpowiadać wymaganiom melomanów poszukujących bezkompromisowej jakości odsłuchu.
W skład popularnej serii 300 wchodzą przedwzmacniacze, przedwzmacniacze gramofonowe, wzmacniacze mocy, zasilacze oraz streamery do strumieniowego przesyłania muzyki. W połączeniu z uzupełniającymi komponentami – głośnikami, słuchawkami, gramofonami, odtwarzaczami i innymi urządzeniami audio – pozwalają na stworzenie hi-endowego zestawu o wszechstronnym przeznaczeniu.
Wszystkie elementy doskonale ze sobą współpracują i są łatwe w łączeniu, dzięki czemu możliwe jest szybkie i proste zaprojektowanie zestawu audio dopasowanego do własnych potrzeb.
 

Najwyższa jakość brzemienia z wielu źródeł

Urządzenia wchodzące w skład 300 Series pozwalają na słuchanie muzyki z wielu źródeł, dzięki czemu spełnią one wymagania zarówno melomanów o klasycznych gustach, jak i tych preferujących nowoczesne serwisy streamingowe.
Wchodzące w skład serii 300 przedwzmacniacze gramofonowe idealnie nadają się do wykorzystania razem z gramofonami, aby uzyskać najlepsze muzyczne osiągi podczas słuchania utworów z płyt winylowych. Można wykorzystać je zarówno podczas słuchania muzyki z podłączonych do nich głośników, jak i słuchawek.
Dla użytkowników wykorzystujących serwisy streamingowe powstał streamer Naim, czyli urządzenie dedykowanie do strumieniowania muzyki w wysokiej rozdzielczości, dzięki któremu można cieszyć się znakomitą rozpiętością i bogactwem brzmienia pochodzącego z plików cyfrowych. Streamery Naim obsługują formaty z urządzeń UPnP i współpracują z popularnymi serwisami streamingowymi. Za wygodne sterowanie odpowiada intuicyjna aplikacja.
 

Dwumodułowa konstrukcja

Charakterystyczną cechą przedwzmacniaczy oraz wzmacniaczy oferowanych przez Naim jest ich dwumodułowa budowa, która pozwala na osiągnięcie optymalnej izolacji komponentów dla zredukowania niechcianych zakłóceń wpływających negatywnie na jakość dźwięków.
Oddzielenie od siebie modułu zasilania oraz delikatnych komponentów elektronicznych znajdujących się w urządzeniach marki Naim pozwoliło na skuteczne zminimalizowanie zakłóceń elektromagnetycznych powodujących zniekształcenie tonów.
Na dodatkową uwagę zasługuje dopracowana w najmniejszych detalach topologia okablowania, co również przekłada się na zredukowanie ryzyka powstawania deformacji.
 

Stabilna praca nawet przy 2 omach

Wzmacniacze Naim serii 300 pozwalają na osiągnięcie wyjątkowej jakości brzmienia o maksymalnej stabilności w połączeniu z różnymi rodzajami urządzeń zewnętrznych.
Chociaż wzmacniacze te pozwalają na pracę nawet przy 8 omach, gwarantują stabilność również przy niższym poziomie oporu na poziomie 2 omów bez zauważalnego negatywnego wpływu na odsłuch. Dzięki temu razem z nimi można osiągnąć zarówno wyjątkową moc, jak i czysty dźwięk.
 

Rozwiązania znane z serii Statement

Tym, co wyróżnia urządzenia Series 300, w tym wzmacniacze Naim serii 300, jest również wykorzystanie w nich komponentów znanych z ekskluzywnej linii Statement od Naim.
Na szczególną uwagę zasługują wykorzystane w nim nowe tranzystory oznaczone symbolem NA009, których stworzenie zajęło ekspertom Naim ponad rok. Dodatkowo bazują one na technologii zasilaczy DR (Discrete Regulator) pozwalających na uzyskanie bardzo płynnego oraz stabilnego zasilania, które ma kluczowe znaczenie dla urządzeń audio wyposażonych w delikatne układy elektroniczne.
Wykorzystanie tych dwóch rozwiązań sprawiło, że urządzenia w serii 300 od Naim mogą zaoferować wyjątkową jakość muzyki, między innymi w zakresie jej spójności, rytmiczności oraz tempa. Właśnie dlatego są one uwielbiane przez melomanów.
 

Wydajne systemy chłodzenia

W trakcie pracy przedwzmacniacze i wzmacniacze Naim serii 300 oferują maksymalną wydajność, ponieważ zastosowano w nich wydajne systemy chłodzenia sprawnie odprowadzające nadmiar ciepłego powietrza i doprowadzające do wnętrza urządzenia powietrze chłodne.
Bardzo ciche wentylatory o zmiennej prędkości montowane na dużych radiatorach znajdujących się wewnątrz obudowy jednocześnie skutecznie wspierają cyrkulację powietrza, a także nie powodują pojawiania się drgań.
Jeśli poszukujesz sprawdzonych elementów do hi-endowego systemu audio, zobacz wszystkie wzmacniacze, przedwzmacniacze, streamery oraz zasilacze Naim serii 300 dostępne w naszej ofercie Audio Forum – Denon Store!

Zwiń Rozwiń