Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 1 299,00 zł - 1 399,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
DISAPPEARING
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Głośniki instalacyjne Definitive Technology Disappearing powstały z myślą o stworzeniu niewidocznego systemu audio, który będzie idealnie nadawał się do wielu przestrzeni. Dzięki możliwości szerokiej regulacji parametrów pozwalają na uzyskanie wysokiej klasy udźwiękowienia wielu przestrzeni w domach, mieszkaniach oraz w budynkach komercyjnych czy biurowych. Poznaj możliwości systemu audio bazującego na głośnikach Definitive Technology Disappearing dostępnych w naszym sklepie Audio Forum!
    

Głośniki instalacyjne dla wymagających użytkowników

Głośniki Definitive Technology Disappearing to idealny wybór dla tych osób, które poszukują najwyższej jakości nagłośnienia montowanego w ścianach oraz w sufitach w różnych pomieszczeniach, między innymi w salonach, domowych salach kinowych czy pomieszczeniach szkoleniowych lub konferencyjnych. Dzięki wykorzystaniu tego wyposażenia od Definitive Technology można przygotować zaawansowany, dopasowany do własnych potrzeb system audio, który będzie doskonale nadawał się do słuchania muzyki, oglądania filmów albo spotkań sportowych w kinie domowym lub do przeznaczenia komercyjnego. Głośniki wchodzące w skład serii Definitive Technology Disappearing mogą być wykorzystane na różne sposoby, w tym jako głośniki frontowe, głośniki centralne albo jako głośniki dźwięku otaczającego dla uzyskania przestrzennego efektu. To powoduje, że pozwalają one na przygotowanie systemu audio dopasowanego do konkretnych wymagań użytkowników.
    

Zaawansowana konstrukcja dla lepszej jakości dźwięku

Nowoczesne technologie oraz dopracowana w najmniejszych detalach konstrukcja głośników Definitive Technology Disappearing przekładają się na idealną czystość dźwięków niezależnie od ich źródła. W głośnikach marki wykorzystywana jest technologia BDSS, która pozwala na uzyskanie jeszcze lepszej jakości dźwięku. Kosze oraz membrany w technologii BDSS pozwalają na zminimalizowanie zniekształceń głosowych, ponieważ są jeszcze sztywniejsze i skutecznie blokują niechciane hałasy, które mogą powstawać na skutek pojawienia się wibracji. Efektem jest doskonała czystość zróżnicowanych tonów oraz większa głębia dźwięków.
    

Szeroka regulacja parametrów

Na szczególną uwagę zasługują również szerokie możliwości regulacji głośników w serii Definitive Technology Disappearing, co pozwala na dopasowanie ich do każdego pomieszczenia. Głośniki instalacyjne Definitive Technology Disappearing umożliwiają regulację czułości zwrotnicy, a także pozwalają na łatwą regulację kąta nachylenia przetwornika, co powoduje, że można uzyskać wtedy większą kontrolę nad dyspersją tonów. W efekcie brzmienie jest bardzo czyste i bogate. Taka regulacja powoduje, że głośniki Definitive Technology Disappearing pozwalają na dopasowanie ich do różnych typów przestrzeni, na przykład do pomieszczeń, które są pozbawione umeblowania, ale również do pomieszczeń, w których znajdują się zasłony albo dywany pochłaniające dźwięki.
    

Rozbudowane możliwości montażowe

Głośniki Definitive Technology Disappearing są przeznaczone zarówno do montażu ściennego, jak i do montażu sufitowego, dzięki czemu mogą być one rozmieszczone w różnych punktach pomieszczenia, aby osiągnąć dzięki temu rezultat przestrzennego, trójwymiarowego brzmienia oraz docierać do wszystkich odbiorców nawet w większych wnętrzach. Klasyczny wygląd okrągłego głośnika powoduje, że pozwalają one na przygotowanie idealnie dopasowanych systemów nagłośnieniowych pod kątem liczby oraz rozmieszczenia głośników we wnętrzu. Głośniki instalacyjne Disappearing mogą być dzięki temu wykorzystane w wielu różnych pomieszczeniach, niezależnie od ich wielkości oraz ich przeznaczenia, by przygotować idealnie działający system audio do odsłuchu muzyki, kina domowego czy nagłośnienia przestrzeni o komercyjnym przeznaczeniu.
    

Idealne dopasowanie do otoczenia

Tym, co również wyróżnia głośniki instalacyjne Definitive Technology Disappearing jest ich dyskretna konstrukcja, co powoduje, że doskonale nadają się one do wykorzystania w wielu aranżacjach. Konstrukcja bez widocznego kołnierza oraz maskownica nadająca się do pomalowania na dowolny kolor powodują, że głośniki nie rzucają się w oczy. Podtynkowy montaż powoduje, że można zlicować je z nawierzchnią sufitu albo ściany. W ten sposób głośniki Definitive Technology Disappearing znakomicie wpisują się w wystrój każdego pomieszczenia. Głośniki są przy tym bardzo proste i szybkie w montażu ze względu na ich budowę oraz możliwości podłączenia, co powoduje, że system audio można przygotować również we własnym zakresie. Poznaj bliżej głośniki instalacyjne Definitive Technology Disappearing dostępne w naszej ofercie w sklepie internetowym Denon Store – Audio Forum lub odwiedź nas w jednym z naszych salonów, aby posłuchać płynącej z nich muzyki na żywo i skonsultować się z naszymi ekspertami!

Zwiń Rozwiń