Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 259,00 zł - 2 188,00 zł

Kolor

Kolor

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
NUKI
Pokazano 1-17 z 17 pozycji
1 599,00 zł 2 168,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2168.00 zł

Nuki specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych akcesoriów dedykowanych do kontroli dostępu typu inteligentny klucz – smart lock z wykorzystaniem smartfonów. Marka Nuki od 2019 roku jest europejskim liderem w produkcji rozwiązań w zakresie inteligentnego dostępu, a od tego momentu sprzedała już ponad 100 000 swoich produktów i ciągle dociera do nowych odbiorców poszukujących innowacyjnego i niezawodnego wyposażenia. Zobacz akcesoria Nuki dostępne w naszym asortymencie w sklepach Audio Forum – Sklepy Denon, aby wybrać dopasowane do swoich potrzeb wyposażenie!
   

Smartfon zamiast klucza

Założyciele firmy Nuki rozpoczęli produkcję inteligentnych zamków po dużym sukcesie na platformie Kickstarter, a dziś jej oferta jest pełna niezawodnych i wygodnych w obsłudze urządzeń, które pozwalają na blokowanie i otwieranie drzwi za pomocą smartfona. System inteligentnego klucza Nuki Smart Lock został opracowany po to, aby ułatwić dostęp do domów, mieszkań oraz innych wnętrz. Dzięki rozwiązaniom stworzonym przez Nuki codzienne życie staje się jeszcze łatwiejsze, co spowodowało, że obecnie inteligentne zamki Nuki Smart Lock wybierane są przez tak wielu użytkowników – nie tylko przez osoby prywatne, ale również przez firmy, którym zależy na ułatwieniu dostępu do swoich obiektów. Zaawansowane rozwiązania technologiczne powodują, że akcesoria Nuki wyróżniają się najwyższym poziomem bezpieczeństwa i przy tym wygodą oraz niezawodnością użytkowania, a ponadto oferują one również szeroką gamą dodatkowych funkcjonalności, dzięki którym można jeszcze łatwiej kontrolować dostęp.
  

Inteligentne rozwiązania szyte na miarę

System Nuki Smart Lock wykorzystuje skoordynowane ze sobą elementy, dzięki którym można uzyskać dostęp do obiektów, a dokładnie znajdują się w nim zamki Nuki Smart Lock, keypady – klawiatury przeznaczone do wpisywania kodów, czujniki, zestawy zasilające, dedykowane wkładki do zamków, breloki, mostki, otwieracze oraz zestawy otwierające. Wszystkie elementy systemu Nuki Smart Lock współpracują ze sobą, dzięki czemu z ich wykorzystaniem można tworzyć rozbudowane i dopasowane do konkretnych potrzeb systemu inteligentnego zamka do różnych obiektów. W ofercie Nuki znajdują się również gotowe pakiety, które zawierają wszystkie elementy potrzebne do samodzielnego przygotowania zestawu inteligentnego zamka.
  

Najwyższej jakości zabezpieczenia

Marka Nuki tworzy wysokiej klasy systemy Smart Lock, których głównym celem jest uzyskanie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa, dzięki czemu bardzo dobrze chronią one obiekty przed włamaniami, a przy tym znacznie ułatwiają dostęp – nie wymagają stosowania tradycyjnych kluczy do otwierania i zamykania, ponieważ zamiast nich wykorzystać można smartfony i klawiatury. Inteligentne, elektroniczne zamki Nuki Smart Lock montowane są od wewnętrznej strony drzwi na obecnej wkładce zamku, dzięki czemu nie są one widoczne na zewnątrz drzwi, przy czym montaż odbywa się już w ciągu paru minut i nie wymaga wiercenia i wkręcania. Aplikacja Nuki obsługująca system Nuki Smart Lock przeznaczona jest do zainstalowania na telefonach wyposażonych w systemy operacyjne Android oraz Apple – jest ona dostępna do pobrania bez żadnych dodatkowych opłat dla użytkowników inteligentnych zamków Nuki.
  

Wygoda każdego dnia

Otwieranie i zamykanie drzwi wyposażonych w inteligentny zamek Nuki Smart Lock jest wyjątkowo proste, ponieważ dzięki nim można uzyskać pełną kontrolę nad swoimi drzwiami i otwierać je i zamykać z wykorzystaniem aplikacji – także zdalnie i z dowolnego miejsca, ponieważ stosują one bezprzewodową łączność. Z użyciem systemu Nuki Smart Lock można przygotować nawet do 200 – stałych lub powtarzających się – kluczy wirtualnych, które można przekazać między innymi swoim członkom rodziny, przyjaciołom, opiekunom, osobom odpowiedzialnym za sprzątanie, a także wynajmującym z wykorzystaniem aplikacji mobilnej Nuki. Wykorzystanie klawiatury – keypada oferowanego przez Nuki pozwala na wygodne otwieranie i zamykanie drzwi także tym użytkownikom, którzy nie posiadają smartfonów, co powoduje, że jest to idealny wybór również dla rodzin, seniorów czy dla firm wynajmujących mieszkania krótkoterminowo. Marka Nuki umożliwia również korzystanie z praktycznych funkcji Auto Unlock oraz Auto Lock, które pozwalają na automatyczne otwieranie i zamykanie zamków, dzięki czemu korzystanie z nich jest jeszcze łatwiejsze. Dodatkowym atutem systemu Nuki jest możliwość współpracy z innymi usługami w zakresie inteligentnego domu, między innymi z inteligentnymi dzwonkami do drzwi oraz z inteligentnymi asystentami z wykorzystaniem mostka Nuki Brige, ponieważ pozwala on na zdalne zarządzanie drzwiami w dowolnym miejscu za pośrednictwem internetu. Sprawdź już teraz wszystkie dostępne akcesoria Nuki oferowane w sklepie Audio Forum – Salony Denon, aby poznać bliżej systemy inteligentnego zamka opracowane przez Nuki i zamówić je dla siebie!

Zwiń Rozwiń