Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Kolor

Kolor

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
Wharfedale Denton
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Ponadczasowe wzornictwo w połączeniu z nowoczesnymi technologiami oraz z niesamowitą jakością wykonania, które gwarantuje wyjątkowe wrażenia podczas odsłuchu – poznaj głośniki Denton od znanego brytyjskiego producenta Wharfedale. Głośniki Wharfedale Denton zostały stworzone specjalnie z myślą o osobach doceniających wyważone i bogate brzmienie muzyki. Zakupisz je już teraz w sklepie internetowym Audio Forum – Salony Denon lub w naszych sklepach stacjonarnych!

Doskonały element zestawu audio

Marka Wharfedale od wielu lat specjalizuje się w dostarczaniu głośników dla najbardziej wymagających klientów. Została ona założona w 1932 roku przez Gilberta Briggsa, którego zamiarem stało się stworzenie wysokiej klasy głośników dostępnych dla każdego. Zaprojektowane przez nią kolumny Wharfedale Denton mogą stanowić idealny element każdego zestawu audio hi-fi, którego celem jest uzyskanie wyjątkowej jakości brzmienia bez kompromisów.

Najnowsze głośniki Wharfedale Denton znajdujące się w ofercie marki zostały opracowane z myślą o uczczeniu 85. rocznicy marki. Są to głośniki dwudrożne, wyposażone w przetworniki niskotonowe oraz wysokotonowe umożliwiające uzyskanie znakomitego brzmienia, które jest zrównoważone, czyste i klarowne, wypełnione zbalansowanymi tonami.

Głośniki Wharfedale Denton mogą być wykorzystane na różne sposoby, między innymi jako element zestawu audio podłączonego do gramofonu albo odtwarzacza CD. Niezależnie od źródła dźwięku mogą zapewnić jego idealne odwzorowanie, zgodnie z założeniami twórcy.

Ponadprzeciętna jakość dźwięku

Opracowane przez Wharfedale głośniki Denton wykorzystują zaawansowane rozwiązania pod względem technologii i materiałów, aby dostarczać najwyższej jakości dźwięk. Wokale są wyjątkowo czyste, klarowne, a także muzykalne, natomiast basy są głębokie, ale jednocześnie nie dominują, co powoduje, że scena muzyczna jest tak zrównoważona i harmoniczna.

Wyposażone są w wysokiej klasy zwrotnicę, która zapewnia płynność i spójność muzyki, niezależnie od materiału źródłowego. Nie potrzebują one jednocześnie mocnych wzmacniaczy, aby uzyskać niesamowity dźwięk.

Konstrukcja obudowy Bass Reflex

Głośniki Wharfedale Denton mają konstrukcję Bass Reflex, dzięki czemu mogą one zaoferować potężne brzmienie niskich tonów, dzięki czemu gwarantują ich niesamowitą jakość. Konstrukcja Bass Reflex wykorzystuje specjalny rodzaj obudowy głośnikowej, która wyposażona jest w tunel rezonansowy. Zastosowanie takiego tunelu powoduje, że można uzyskać niższe pasmo przenoszenia poprzez wykorzystanie energii skierowanej na tylną stronę membrany głośnika. W rezultacie głośniki Bass Reflex zapewniają bogatsze, bardziej intensywne brzmienie niskich tonów, a także pozwalają na zredukowanie zniekształceń nieliniowych. Poprzez wykorzystanie konstrukcji Bass Reflex kolumny Wharfedale Denton mogą oczarować swoim wyjątkowym brzmieniem niskich tonów. Dzięki temu muzyka jest jeszcze pełniejsza i klarowniejsza.

Najlepszej klasy materiały

Głośniki Wharfedale Denton zostały opracowane na bazie najwyższej jakości materiałów, co przekłada się zarówno na ich wspaniałe brzmienie, jak i na wyjątkową trwałość. Dwudrożne kolumny Wharfedale Denton pochodzące z najnowszej kolekcji Wharfedale Denton 85 wyróżniają się wykorzystaniem 1-calowego głośnika wysokotonowego wykończonego tkaną kopułką tekstylną, a także magnesem ferrytowym, aby gwarantować wierną reprodukcję wysokich częstotliwości.

Głośniki średniotonowe o 6,5-calowej membranie wykonane są z Kevlaru. Dzięki sztywności i lekkości tego materiału głośniki idealnie nadają się do reprodukcji tych tonów, by oferować harmonijne brzmienie.

Poprzez wykorzystanie najlepszych materiałów w połączeniu z zaawansowanymi technologiami kolumny Wharfedale Denton mogą zaoferować brzmienie jedyne w swoim rodzaju, które zachwyca od pierwszego odsłuchu.

Ponadczasowe i klasyczne wzornictwo

Kolumny Wharfedale Denton nie tylko zachwycają swoim niesamowitym brzmieniem, ale ich dużym atutem jest również stylowe wzornictwo.

Podczas tworzenia głośników Wharfedale Denton konstruktorom zależało na uzyskaniu wzornictwa charakterystycznego dla głośników pochodzących z lat 80. XX wieku. Właśnie dlatego wykorzystują one wysokiej klasy drewno, wyposażone są w czarną maskownicę i charakteryzują się prostą bryłą, co powoduje, że znakomicie nadają się one do wielu wnętrz.

Do wyboru są trzy klasyczne kolory – jasne wybarwienie drewna w odcieniu orzecha, wybarwienie ciemne, mahoniowe, a także uniwersalna czerń, która również znakomicie sprawdza się w wielu aranżacjach.

W sklepie internetowym oraz w salonach stacjonarnych Audio Forum – Salony Denon możesz poznać bliżej głośniki Wharfedale Denton z najnowszych kolekcji i posłuchać, jak brzmią na żywo. Wybierz najwyższą jakość brzmienia w wyjątkowej odsłonie oferowaną przez brytyjskiego producenta Wharfedale!

Zwiń Rozwiń