Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 9 999,00 zł - 19 999,00 zł

Kolor

Kolor

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
RUBICON
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Sprzęty audio z kolekcji RUBICON od Dali to gwarancja bezkompromisowego brzmienia, które pozbawione jest wszelkich niedoskonałości. Urządzenia o nieprzeciętnych parametrach użytkowych przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Warto wspomnieć, że bez zbędnego wysiłku można ustalić optymalne parametry pracy, co przekłada się na ponadprzeciętną wydajność. Kolumny głośnikowe znajdujące się w tej kategorii wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Zostały one zaprojektowane przez najlepszych inżynierów dźwięku, więc zakup nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Zróżnicowana oferta naszego sklepu internetowego Salony Denon sprawia, że każdy znajdzie wariant odpowiedni dla siebie. Nie masz pojęcia, jakie urządzenie będzie najlepszym wyborem? Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą doświadczoną obsługą, która z chęcią udzieli niezbędnego wsparcia.

Dźwięk pozbawiony mankamentów

Urządzenia audio z kolekcji RUBICON od Dali zapewniają bezkompromisowe brzmienie, które pozbawione jest wszelkich mankamentów. Z pewnością usatysfakcjonuje to osoby, które pragną napawać się najmniejszymi detalami dźwięku. Zaawansowane technologicznie przetworniki odpowiadają za aktywną redukcję szmerów, trzasków, drgań i innych niedoskonałości, które mogłyby pojawić się podczas odtwarzania muzyki. Należy jednak podkreślić, że utwory pozostają naturalne, czyli zgodne z zamierzeniami autora. Można zapomnieć o deformacjach, które negatywnie wpływają na odczucia słuchacza. Nie ma tutaj znaczenia częstotliwość emitowanego dźwięku czy poziom głośności. Urządzenia z serii RUBICON od Dali sprawdzają się nie tylko w warunkach domowych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać je do celów zawodowych. Jedynym ograniczeniem są osobiste potrzeby i oczekiwania!

Wysoka wydajność działania

Sprzęty audio z serii RUBICON marki Dali gwarantują ponadprzeciętną wydajność działania. Jest to szczególnie istotne dla osób, które planują intensywną eksploatację systemu muzycznego lub zestawu kina domowego. Brak uciążliwych opóźnień w przesyle sygnału sprawia, że brzmienie w absolutnie każdym przypadku jest doskonałe. Proponowane sprzęty nie wykazują podatności na usterki i awarie. W dużej mierze wynika to z faktu, że zostały wyprodukowane z najwyższej klasy komponentów, które spełniają restrykcyjne normy i standardy. Nie bez znaczenia jest również wyjątkowa ergonomia. Konstrukcje są w pełni bezpieczne dla użytkownika oraz otoczenia, a liczne systemy zabezpieczeń zmniejszają prawdopodobieństwo nagłego uszkodzenia podzespołów. Niweluje to ryzyko wystąpienia np. zwarcia elektrycznego. Potrzebujesz szczegółowych informacji? Zachęcamy do kontaktu lub osobistej wizyty w jednym z naszych salonów stacjonarnych. Z przyjemnością udzielimy niezbędnego wsparcia, tak aby zakup był w stu procentach udany.

Mocne konstrukcje

Urządzenia audio z serii RUBICON od Dali cechują się niezwykłą wytrzymałością, więc można mieć pewność, że niezawodnie posłużą przez długie lata. Mocne konstrukcje nie wykazują podatności na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania czy inne usterki. Trzeba dodać, że zostały one w pełni przystosowane do niesprzyjających warunków otoczenia. Ponadto, oferowany sprzęt może być bez obaw transportowany, co ma znaczenie dla osób wykorzystujących go do celów zawodowych. Kolumny głośnikowe z kolekcji RUBICON od Dali można z łatwością utrzymać w nienagannym stanie. Nie wymagają one skomplikowanej konserwacji, co stanowi zaletę dla osób stawiających na wygodę i oszczędność czasu. Szczelne obudowy ograniczają przepływ zanieczyszczeń do wnętrza urządzeń.

Mistrzowskie wykonanie

Sprzęty z serii RUBICON od Dali zostały wykonane z mistrzowską precyzją. Z pewnością przypadnie to do gustu tym, którzy zwracają uwagę na szczegóły. Urządzenia prezentują się wyjątkowo elegancko, a jednocześnie luksusowo. Będą stanowić fantastyczne dopełnienie niejednego wystroju. Klasyczny design zapewnia mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Należy wspomnieć, że oferowane urządzenia audio występują w wielu wariantach kolorystycznych.

Zwiń Rozwiń