Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Cena

Cena

  • 169,00 zł - 599,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
Legrand Valena Life
Pokazano 1-5 z 5 pozycji
189,00 zł 259,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 259.00 zł
169,00 zł 229,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 229.00 zł
489,00 zł 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 599.00 zł
189,00 zł 249,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 249.00 zł

Odkryj serię osprzętu elektroinstalacyjnego Valena Life oferowanego przez renomowanego producenta Legrand z Francji. Kolekcja Legrand Valena Life obejmuje zróżnicowaną gamę produktów wyróżniających się prostym, nowoczesnym wyglądem, wygodnym użytkowaniem oraz szeroką gamą funkcjonalności, które pozwalają na dobranie ich do konkretnych potrzeb. Zobacz wszystkie produkty wchodzące w skład serii Legrand Valena Life dostępne w sklepach Audio Forum – Denon Store!

Rozbudowana paleta produktów

Legrand Valena Life to seria produktów o stylowej estetyce, które pozwalają na przygotowanie funkcjonalnego zestawu osprzętu dedykowanego do wielu wnętrz. Gniazdka Legrand Valena Life to rozbudowana paleta komponentów, które umożliwiają podłączenie do instalacji wielu sprzętów. W kolekcji znajdują się gniazda wtyczkowe wyposażone w zaciski śrubowe i sprężynowe, także ze wskaźnikami LED oraz przysłoną wtyków. Poza nimi dostępne są także gniazdka Legrand Valena Life przeznaczone do ładowania sprzętu przez USB, gniazda telefoniczne i przesyłu danych, gniazdka telewizyjne oraz gniazdka multimedialne, które można podłączyć do komputera, telewizora, projektora czy odtwarzacza muzyki. Wyłączniki Legrand Valena Life obejmują wyłączniki tradycyjne, które charakteryzują się ergonomiczną budową klawiszy dla jeszcze wygodniejszego użytkowania, włączniki automatyczne, które pozwalają na automatyczne wyłączenie oświetlenia po określonym czasie, wyłączniki bezprzewodowe, które nie wymagają kucia ścian w celu przeprowadzenia ich montażu. Seria Legrand Valena Life zawiera również inne produkty w tej samej stylistyce, między innymi ściemniacze do oświetlenia, osprzęt przeznaczony do sterowania roletami, poziomem temperatury, wentylacją, systemy dystrybucji dźwięków umożliwiające odbiór stacji radiowych, odtwarzanie muzyki z różnych źródeł dźwięku, bezprzewodowe przesyłanie muzyki za pomocą smartfona z użyciem technologii Bluetooth.

Kompletne zestawy startowe osprzętu

Legrand oferuje gotowe zestawy startowe zawierające dostosowane do siebie elementy, które umożliwiają szybkie przygotowanie instalacji w różnych miejscach – domach, mieszkaniach, obiektach usługowych, komercyjnych czy biurach. Dostępne zestawy startowe dedykowane są również do montażu bezprzewodowego, dzięki czemu nie wymagają one prowadzenia kucia ścian, co stanowi bardzo dobry wybór w przypadku istniejących już budynków.

Bezprzewodowe instalacje Connected

Seria Legrand Valena Life obejmuje osprzęt dedykowany do tworzenia bezprzewodowych instalacji Connected, które wykorzystują komunikację radiową ZigBee o częstotliwości 2,4 GHz dla niezawodnego przesyłu sygnałów. Pozwalają one na sterowanie oświetleniem, gniazdami elektrycznymi i innego rodzaju sprzętami, na przykład roletami. Instalacje Connected od Legrand przeznaczone są do stosowania zarówno w nowych, jak i w istniejących instalacjach. Współpracują one z elementami przewodowymi i można sterować nimi za pomocą aplikacji mobilnej oferującej dostęp do rozbudowanych funkcjonalności. Montaż bezprzewodowych instalacji Connected Legrand odbywa się bardzo łatwo i można przeprowadzić go także we własnym zakresie. Montaż może odbywać się w istniejących już puszkach elektroinstalacyjnych albo można wykonać go natynkowo za pomocą taśmy klejącej. W zestawach dostępne są niezbędne elementy montażowe.

Scenariusze pracy urządzeń

Atutem osprzętu Legrand Valena Life jest możliwość tworzenia scenariuszy pracy instalacji, by jeszcze łatwiej korzystać z podłączonych do niej sprzętów. Instalacje mogą między innymi obsługiwać scenariusze „Dzień” i „Noc” albo scenariusze „Powrót do domu” i „Wyjście z domu”, pozwalając na zaoszczędzenie czasu związanego z włączaniem i sterowaniem urządzeniami elektrycznymi.

Współpraca z aplikacją Home + Control

Seria produktów Legrand Valena Life współpracuje z aplikacją Legrand Home + Control. Za pomocą tej aplikacji można łatwo i wygodnie zarządzać gniazdkami i łącznikami oraz podłączonymi do nich urządzeniami z dowolnego miejsca. Za pomocą aplikacji Home + Control można między innymi kontrolować, zarządzać i wybierać odpowiednie godziny działania urządzeń, na przykład sterować oświetleniem, roletami, instalacją grzewczą i pozostałymi urządzeniami, aby przez cały czas pozostać w kontakcie ze swoim domem. Aplikacja pozwala również na obsługiwanie różnego rodzaju scenariuszy zaprojektowanych według własnych preferencji.

Ponadczasowe i eleganckie wzornictwo

Dużym atutem serii Legrand Valena Life jest również jej stylowe wzornictwo. Wyłączniki i gniazdka Legrand Valena Life oraz inne rodzaje elementów wchodzących w skład serii charakteryzują się stylowym i eleganckim wyglądem, który można dopasować do wielu aranżacji. Poznaj dokładnie serię osprzętu elektroinstalacyjnego Legrand Valena Life w naszym sklepie internetowym Audio Forum – Denon Store i złóż zamówienie online!

Zwiń Rozwiń