Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Kolor

Kolor

Cena

Cena

  • 69,00 zł - 1 499,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
iFi Audio Silent Power
Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Zasilanie sieciowe, zasilacze i fale radiowe mogą wpływać negatywnie na odsłuch muzyki, powodując jej zniekształcenia i hałasy. Właśnie dlatego eksperci z iFi Audio opracowali serię urządzeń Silent Power, które pozwalają na eliminowanie zakłóceń elektromagnetycznych i radiowych oraz na oczyszczenie sygnałów i rozkoszowanie się najlepszą jakością muzyki. Poznaj bliżej serię urządzeń iFi Audio Silent Power dostępnych w sklepach Audio Forum, aby uzyskać znakomitą jakość dźwięku bez kompromisów!

Dedykowane urządzenia poprawiające jakość dźwięku

Seria iFi Audio Silent Power zawiera urządzenia, które zostały opracowane w celu poprawy jakości dźwięku, który zakłócany jest przez sieć elektryczną oraz podłączone do niej sprzęty, a także przez wszechobecne fale radiowe oraz transformatory obecne w urządzeniach audio. Każdy audiofil doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że takie czynniki mogą powodować poważne zniekształcenia tonów, które dają efekt ziarnistości, buczenia i szumów w trakcie słuchania muzyki. Aby temu zapobiec, konieczne jest wykorzystanie dedykowanych urządzeń, które bez mogły oczyścić sygnały i zapewnić niezakłócony odsłuch utworów. W serii iFi Audio Silent Power znalazła się pełna gama produktów przeznaczonych właśnie do tego celu, do których zaliczane są zasilacze, blockery, purifery – oczyszczacze sygnału, kondycjonery mocy oraz kontrolery uziemienia.

Walcz z zakłóceniami elektromagnetycznymi i radiowymi

Zakłócenia elektromagnetyczne, w skrócie określane jako EMI, a także zakłócenia radiowe, czyli RFI mogą powodować problemy z odsłuchem muzyki. Zanieczyszczenia te obniżają jej jakość, dlatego walka z nimi ma kluczowe znaczenie dla satysfakcji z odsłuchu. Dostępne w serii iFi Audio Silent Power potrafią w inteligentny sposób wyeliminować zakłócenia z wykorzystaniem dedykowanych do tego celu komponentów i technologii. Zasilacze dostępne w serii iFi Audio Silent Power zostały zaprojektowane do tego, aby gwarantować płynną, ale jednocześnie cichą moc w połączeniu z DAC, wzmacniaczami i streamerami. Dzięki temu doskonale zastępują standardowe zasilacze, gwarantując najwyższą jakość dźwięków. Oczyszczacze sygnału iFi Audio bazują na technologii Active Noise Cancellation, która została zainspirowana przez inżynierię wojskową i aktywnie redukuje szumy. Dzięki systemowi Intelligent Ground zapobiegają powstawaniu pętli uziemienia, gdy nie są one potrzebne. Stosują on także technologię REclock, REgenarate i REbalance2, która powoduje, że sygnał audio pozbawiony jest zniekształceń. Kontrolery uziemienia iFi Audio wykorzystują z kolei rozwiązania AI Ground Detection, które pozwalają na odłączanie uziemienia w urządzeniach, a także funkcję Ground Safe, która automatycznie przywraca połączenia z masą, gdy pojawi się ryzyko usterki.

Wyjątkowa prostota obsługi

Korzystanie z urządzeń iFi Audio Silent Power jest wyjątkowo proste, dlatego idealnie nadają się one zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników sprzętu audio. Wystarczy podłączyć je do używanych obecnie urządzeń, aby natychmiast zaczęły działać i mogły odczuwalnie poprawić jakość dźwięków. Urządzenia iFi Audio Silent Power współpracują z wieloma urządzeniami audio, między innymi ze wzmacniaczami, DAC oraz ze streamerami. Obsługują one różne moce urządzeń, w tym 880 W lub VA na 220 V, 440 W lub VA na 110 V, a także występują w różnych wersjach, między innymi 5V, 9V, 12V lub 15V, dlatego można dostosować je do regionu.

Przygotowane do pracy na lata

Zastosowane w sprzęcie iFi Audio Silent Power komponenty zostały starannie dobrane w taki sposób, aby gwarantować trwałość na długi czas. Renomowanej klasy podzespoły przekładają się na ich wysoką odporność. Na uwagę zasługuje również udoskonalone, grubsze okablowanie, co dodatkowo pomaga w jeszcze skuteczniejszej redukcji szumów zarówno na wejściu, jak i na wyjściu. Oczyszczacze sygnału oferowane przez iFi Audio wyróżniają się również najnowszymi komponentami, między innymi mogą one współpracować z formatami PCM, DSD i DXD, które już teraz stają się coraz bardziej popularne. Dzięki temu stanowią doskonały wybór na lata.

Dyskretny i stylowy wygląd

Dodatkowym atutem sprzętów iFi Audio Silent Power jest ich dopracowane wzornictwo. Wyróżniają się dyskretnym i stylowym wyglądem, który sprawia, że idealnie komponują się z używanymi sprzętami oraz różnymi aranżacjami wnętrz. Niewielkie, kompaktowe wymiary sprawiają, że nie zajmują dużej ilości miejsca, dlatego nie przeszkadzają w korzystaniu z posiadanego wyposażenia, a przy tym gwarantują doskonałą jakość muzyki. Poznaj bliżej wszystkie zasilacze, oczyszczacze sygnału oraz inne urządzenia wchodzące w skład serii iFi Audio Silent Power dostępne w naszym sklepie online i w salonach Audio Forum – Salony Denon. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalną pomoc w doborze najlepszych sprzętów poprawiających jakość muzyki!

Zwiń Rozwiń