Strona główna

Strona główna

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
Uchwyty TV
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Uchwyty do TV to solidne konstrukcje, które nie są podatne na uszkodzenia oraz negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla osób, które jakość stawiają na pierwszym miejscu. Trzeb zaznaczyć, że wytrzymałość opisywanych akcesoriów bezpośrednio wpływa również na bezpieczeństwo sprzętu. Uchwyty muszą gwarantować wysoką stabilność, nawet jeśli urządzenie wyróżnia się wysoką wagą. Plusem jest fakt, że zdecydowana większość nowoczesnych telewizorów jest lekka.

Mocne tworzywa

Przedstawiane uchwyty do TV zostały wykonane z mocnych tworzyw, które spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Są one niezwykle solidne, dzięki czemu pozostaną w nienaruszonym stanie długie lata. Nie deformują się pod wpływem ciężaru sprzętu. Stabilna konstrukcja jest również postawą do tego, aby eksploatacja telewizora była bezpieczna. Docenią to osoby, które posiadają dzieci. Ryzyko zrzucenia odbiornika na podłogę znajduje się na bardzo niskim poziomie. Jest to szczególnie ważne w przypadku ekranu o dużej rozdzielczości, ale nie tylko.

Prosty montaż

Opisywane uchwyty do telewizorów można zamontować w ekspresowym tempie. Zdecydowana większość osób poradzi sobie samodzielnie z tym zadaniem. Oczywiście w zestawie znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria, a więc nie trzeba obawiać się dodatkowych kosztów. Ponadto do dyspozycji mamy instrukcję producenta, dzięki czemu unikniemy wszelkich nieprawidłowości montażowych. Wystarczy krok po kroku stosować się do zaleceń. Uchwyt może zostać zamocowany w niemal dowolnym miejscu, a więc wszystko zależy od osobistych preferencji.

Modele zmotoryzowane

W naszej ofercie nie brakuje zmotoryzowanych uchwytów ściennych, co z pewnością zadowoli tych, którzy stawiają na funkcjonalność. Takie modele gwarantują wyższą swobodę eksploatacji. Bez trudu dopasujemy je do indywidualnych potrzeb. Kąt nachylenia ekranu można dowolnie regulować, co stanowi wielką zaletę. Trzeba zaznaczyć, że położenie telewizora ustala się w sposób zdalny, co zwiększa wygodę obsługi. Jest to propozycja dla najbardziej wymagających.

Staranne wykończenie

Uchwyty do telewizorów znajdujące się w naszej ofercie zostały wykonane z troską o najmniejsze detale. To prawdziwa gratka dla tych, którzy poszukują modelu wytrzymałego, a zarazem atrakcyjnego pod względem wizualnym. Nie trzeba obawiać się, że konstrukcja będzie szpecić wnętrze. Minimalistyczna stylistyka daje wiele możliwości aranżacyjnych. Ponadto powierzchnia uchwytów jest kompleksowo zabezpieczona, a więc przez długie lata prezentuje się, jak w dniu zakupu. Usatysfakcjonuje to tych, dla których liczą się nawet najmniejsze detale.

Korzystne ceny

Przedstawiane uchwyty do telewizorów dostępne są w korzystnych cenach. Warto jest wziąć pod uwagę fakt, że są to akcesoria o podwyższonej jakości. Taka inwestycja zawsze ma sens. Plusem jest również podwyższona uniwersalność prezentowanych produktów - mogą one zostać dopasowane do urządzenia. Systematycznie przeprowadzane są akcje promocyjne, dzięki którym można zaoszczędzić sporą ilość gotówki.

Zwiń Rozwiń