Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Kolor

Kolor

Cena

Cena

  • 9 999,00 zł - 14 999,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
UNICO SERIES
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Najwyższa jakość materiałów, dokładne dopracowanie oraz wyjątkowe brzmienie spowodowały, że wzmacniacze zintegrowane Unison Research Unico są obecnie uznawane za jedne z najlepszych urządzeń w swojej klasie, które znalazły fanów na całym świecie – teraz można zakupić je również w naszych salonach Denon Store – Audio Forum!

Włoska finezja dźwięków Marka Unison Research od 1987 roku specjalizuje się w tworzeniu wyjątkowych urządzeń audio, które przyniosły jej światową popularność – obecnie w jej ofercie znajdują się kultowe wzmacniacze, odtwarzacze CD oraz kolumny głośniowe dla najbardziej wymagających melomanów. W kolekcji marki znajdują się również zintegrowane wzmacniacze Unico, które pozwalają nie tylko na dynamiczne wzmocnienie dźwięków pochodzących z różnych źródeł, ale również umożliwiają ich efektowne wzbogacenie i oczyszczenie, aby oferować wyjątkową jakość brzmienia w ciepłym, włoskim stylu, co uzyskano dzięki innowacyjnej topologii hybrydowej wzmocnienia, a także konstrukcji półprzewodnikowej na bazie wieloletniego doświadczenia projektowego zespołu Unison Research. Dzięki temu, że Unison Research wykorzystuje zaawansowane rozwiązania technologiczne, starannie dobrane materiały, a także kładzie wyjątkowy nacisk na dopracowanie najmniejszych detali, możliwe jest zaspokojenie potrzeb każdego audiofila.

Wzmacniacze o topologii hybrydowej W ofercie marki Unison Research znajduje się rozbudowana gama wzmacniaczy w serii Unico, które wyróżniają się hybrydową topologią dzieloną na dwa etapy – pierwszy z nich bazuje na triodach i pozwala na wzmocnienie sygnału jak w przypadku tradycyjnych wzmacniaczy lampowych, natomiast drugi z nich bazuje na mosfetach mocy, dzięki czemu gwarantuje moc wymaganą przez obciążenie. Oba etapy wzmocnienia we wzmacniaczach Unico Series zostały dobrane w taki sposób, aby osiągnięć szeroką charakterystykę dynamiczną dźwięków, ale jednocześnie zminimalizować zniekształcenia intermodulacyjne, ograniczyć powstawanie dodatkowych harmonicznych, a także uzyskać niski współczynnik sprzężenia zwrotnego, co przekłada się na wyjątkowe bogactwo odtwarzanej muzyki bez pojawiania się defektów, które mogłyby zakłócić jej odbiór. Dzięki temu, że zintegrowane wzmacniacze Unico Series wykorzystują hybrydową topologię, możliwe jest uzyskanie nieprzeciętnego brzmienia dźwięków, które natychmiast przyciągają uwagę swoim rozbudowanym bogactwem pełnym tonalnych niuansów.

Zaawansowane technologicznie rozwiązania Unison Research wykorzystuje zaawansowane rozwiązania technologiczne w swoich wzmacniaczach hybrydowych w serii Unico Series, co powoduje, że pozwalają one na uzyskanie tak dobrej jakości dźwięku. Są to wzmacniacze w czystej klasie A, które wykorzystują podwójne triody w układach push-pull oraz równoległym, dzięki czemu pozwalają na wzmocnienie sygnału wejściowego na tyle, że można wysterować bezpośrednio stopień mocy, a także stosują stabilizowany termicznie stopień wyjściowy w klasie AB. Również oferowane przez Unison Research wzmacniacze wykorzystują ograniczniki prądu wyjściowego, płytki sterujące zapobiegające pojawianiu się uszkodzeń poprzez stałą kontrolę stanu wzmacniaczy, redukują prąd rozruchowy, który wpływa na żywotność komponentów, nie posiadają przekaźników połączonych szeregowo, dzięki czemu bardzo cicho włączają się i wyłączają, a za ich wygodne sterowanie odpowiadają dołączone do zestawów bezprzewodowe piloty.

Idealne do różnych źródeł dźwięku Wzmacniacze Unison Research mogą współpracować z różnymi urządzeniami, dzięki czemu pozwalają one na rozkoszowanie się wysokiej jakości dźwiękami z wielu źródeł oraz mogą współpracować z różnymi głośnikami i słuchawkami, ponieważ wyposażone są w szeroką gamę wejść i wyjść. We wzmacniaczach Unico Series wykorzystywane są między innymi tradycyjne wejścia liniowe RCA, także z opcją podłączenia gramofonu, a także wyjścia liniowe magnetofonowe oraz przeznaczone do aktywnego subwoofera z możliwością regulacji głośności.

Efektowne wzornictwo w nowoczesnym stylu Tym, co cechuje stworzone przez Unison Research wzmacniacze Unico, jest również ich nieprzeciętny wygląd, który doskonale wpisuje się w najnowsze trendy i pozwala na uzyskanie efektownego, współcześnie wyglądającego zestawu audio natychmiast przyciągającego uwagę swoim stylem. Wynika to z faktu, że specjaliści z Unison Research kładą bardzo duży nacisk na dopracowanie swoich urządzeń w najmniejszych szczegółach również pod względem ich designu – do wykończenia wzmacniaczy hybrydowych Unico Series wykorzystane zostały między innymi anodowane aluminium oraz drewniane detale, które charakterystyczne są dla produktów tej włoskiej marki. Jeżeli poszukujesz bezkompromisowej jakości brzmienia, które będzie zachwycało każdym tonem, zapraszamy do sprawdzenia wszystkich modeli wzmacniaczy zintegrowanych wchodzących w skład serii Unico Series od włoskiej marki Unison Research, które dostępne są w naszych sklepach Audio Forum – Salony Denon!

Zwiń Rozwiń