Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 49,00 zł - 190,00 zł

Kolor

Kolor

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
PRZEWODY WIDEO - HDMI
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Szukasz wysokiej klasy przewodów HDMI do swojego zestawu audio-video? Sprawdź już teraz ofertę firmy QED dostępną w naszych salonach Audio Forum – Denon Store i poznaj najwyższą jakość połączeń, jaką zapewniają przewody wideo QED, aby cieszyć się z niezakłóconej transmisji podczas korzystania ze kina domowego lub z konsoli do gier!

Najwyższej jakości kable z Wielkiej Brytanii

Firma QED zajmuje się od lat produkcją wysokiej jakości kabli dedykowanych dla osób, którym zależy na nieprzeciętnej jakości akcesoriów przeznaczonych do swoich urządzeń audio oraz wideo.

Obecnie w jej asortymencie znaleźć można pełną gamę produktów, dzięki którym można uzyskać podłączenie z różnymi rodzajami sprzętów, między innymi z telewizorami, odtwarzaczami DVD i Blu-Ray, systemami kina domowego, systemami audio hi-fi, a także urządzeniami przenośnymi, takimi jak laptopy, tablety, smartfony, słuchawki czy przetworniki cyfrowo-analogowe.

Wśród produktów oferowanych przez QED znajdują się również przewody wideo, które pozwalają na szybkie i sprawne podłączenie różnych urządzeń, aby przygotować sprawnie działający system do przesyłu obrazu i dźwięku.

Pełna zgodność ze specyfikacją HDMI

Każdy oferowany przez markę QED przewód HDMI spełnia wszystkie normy wymagane do podłączenia go do urządzeń z tym złączem. Kable zapewniają pełną zgodność ze specyfikacją HMDI 2.0, co powoduje, że współpracują one z różnymi sprzętami, które bazują na tej technologii przesyłu.

Wysoka prędkość przesyłu możliwa jest dzięki Ethernetowi, dzięki czemu sygnały docierają do urządzeń błyskawicznie, nawet w przypadku dłuższych kabli, które często używane są w domowych zestawach audio-wideo, a dodatkowo wybrane rodzaje przewodów wideo wchodzących w skład oferty QED obsługują inne technologie poprawiające przesył danych, między innymi kanał zwrotny audio (ARC) oraz zachowują kompatybilność z sygnałem 3D.

Niezakłócony i bezstratny przesył danych

Oferowane przez markę QED kable do przesyłu wideo są doskonałym wyborem, gdy chce się uzyskać najwyższą jakość przesyłu cyfrowych danych pomiędzy różnymi rodzajami urządzeń, ponieważ pozwalają na nieskompresowany transfer dźwięku, obrazu oraz innych informacji, dzięki czemu gwarantują ich wyjątkową jakość.

Dodatkowym atutem wybranych kabli oferowanych przez markę QED jest wykorzystanie ekranowania chroniącego sygnał oraz technologii aktywnego filtra, dzięki której możliwe jest efektywne przesyłanie obrazów 3D oraz 4K nawet na odległość do 15 metrów bez pojawiania się zakłóceń.

Oferowane przez QED kable nie wymagają również żadnego zewnętrznego źródła zasilania – wystarczy podłączyć je do urządzeń, aby od razu zacząć z nich korzystać.

Przewody bazujące na miedzi beztlenowej

Wybierając kabel HDMI QED, możesz mieć pewność, że będzie on wykonany z najlepszej jakości materiałów, aby zapewnić niezawodny transfer sygnału w każdej sytuacji, niezależnie od tego, czy grasz w gry na konsoli, słuchasz muzyki, czy też oglądasz filmy z użyciem swojego kina domowego.

Na szczególną uwagę zasługują przewodniki wykonane z miedzi beztlenowej, która ma czystość na najwyższym poziomie 99,99%, ponieważ zastosowanie takich przewodników powoduje, że kable wyróżniają się niezakłóconym przesyłem danych – obrazu oraz dźwięku dla jeszcze lepszych wrażeń.

Złącza pokryte 24-karatowym złotem

Aby zapewnić jeszcze lepszą jakość przesyłu danych, przewody wideo QED wykończone są pozłacanymi wtyczkami.

Wykorzystanie 24-karatowego złota powoduje, że przewody te nie tylko wyróżniają się wyjątkową jakością przesyłu z wyeliminowanymi szumami, ale również mają wydłużoną żywotność, dzięki temu można korzystać z nich przez lata bez konieczności wymiany na nowe – to przyszłościowa inwestycja dla każdego, kto poszukuje sprawdzonych produktów.

Elastyczne i trwałe

Tym, co wyróżnia oferowane przez firmę QED przewody, jest również ich wykończenie, dzięki któremu wyróżniają się one nie tylko efektownym wyglądem, ale również wyjątkową trwałością.

Kable QED wykończone są powłokami wykonanymi z PCV o średnicy pozwalającej na uzyskanie zarówno maksymalnej ochrony, jak i wyjątkowej elastyczności. Dzięki temu można bez problemów dopasować je do konkretnego miejsca montażu i nie martwić się o to, że szybko uszkodzą się one na skutek częstego użytkowania.

Pewne dopasowanie

Każdy kabel HDMI QED wyróżnia się budową umożliwiającą uzyskanie pewnego dopasowania do złącz, dzięki czemu gwarantuje niezawodne działanie w każdej sytuacji, a dodatkowo wtyczki znajdujące się w przewodach QED są odpowiednio oznakowane, dzięki czemu możliwe jest łatwe i szybkie podłączenie ich do urządzeń.

Zobacz już teraz wszystkie przewody wideo QED dostępne w naszym asortymencie, aby znaleźć dla siebie najlepsze wyposażenie – zamówienie możesz złożyć zarówno na naszej stronie internetowej, jak i zdecydować się na zakup w jednym z naszych salonów Denon Store – Audio Forum!

Zwiń Rozwiń