Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Cena

Cena

  • 2 199,00 zł - 2 999,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
Poznaj wyjątkowe brzmienie muzyki razem z serią iFi Audio X
Pokazano 1-1 z 1 pozycji
2 199,00 zł 2 999,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Poznaj wyjątkowe brzmienie muzyki razem z serią iFi Audio X! Marka iFi Audio specjalizuje się w dostawie zaawansowanych urządzeń dedykowanych wszystkim fanom wysokiej jakości brzmienia bez kompromisów. W serii X znajduje się pełna gama urządzeń przeznaczonych do wzmacniania sygnału audio, które mogą być wykorzystane z różnymi źródłami dźwięku. Poznaj bliżej możliwości sprzętu iFi Audio X, aby rozkoszować się muzyką na nowo!

Studyjna jakość dźwięku

Celem iFi Audio jest tworzenie sprzętu, dzięki któremu można słuchać muzyki w jeszcze lepszej jakości, między innymi ze smartfonów, laptopów, tabletów, telewizorów oraz innych urządzeń, które używane są przez nas na co dzień. Wzmacniacze iFi Audio X zostały zaprojektowane specjalnie po to, aby uzyskać najwyższej jakości brzmienie, separując od siebie sekcję cyfrową z torem analogowym. Dzięki temu pozwala na uzyskanie idealnie czystego i wyważonego dźwięku w każdej sytuacji. Za osiągnięcie idealnego efektu odpowiada dodatkowo szeroka gama technologii zastosowanych we wzmacniaczach iFi Audio X, między innymi najwyższą wydajność gwarantują technologie S-Balanced oraz PureWave, które pozwalają na uzyskanie wysokiej mocy, wzmacniacze słuchawkowe Cyberdrive, technologie 3D + Holographic oraz XBass II pozwalające na uzyskanie jeszcze bogatszych wrażeń dźwiękowych czy technologia iEMatch dla usuwania szumów.

Dostrój brzmienie do swoich preferencji

Wzmacniacze iFi Audio X umożliwiają nie tylko uzyskanie potężnego wzmocnienia podczas słuchania muzyki, ale również pozwalają na stworzenie idealnie dobranego do preferencji brzmienia. Zastosowane w nich autorskie układy dają możliwość dostosowania dźwięków pod względem dolnych częstotliwości, wrażeń przestrzennych oraz redukcji szumów, dzięki czemu można uzyskać idealnie zbalansowane tony, które pozbawione są hałasów.

Zaawansowana technologia Cyberdrive

Wzmacniacze iFi Audio X wykorzystują technologię Cyberdrive, która umożliwia osiągnięcie jak najniższego poziomu szumów podczas słuchania muzyki, niezależnie od używanych słuchawek. Wzmacniacze słuchawkowe Cyberdrive wykorzystują cyfrowe sterowniki, dzięki którym możliwe jest idealne dopasowanie parametrów analogowego układu wzmacniacza zależnie od wykrytych warunków. Wystarczy tylko ustawić odpowiedni poziom głośności, a technologia Cyberdrive zadba o to, aby dźwięk był perfekcyjny.

Łączność przewodowa i bezprzewodowa

Korzystaj z przewodowych i bezprzewodowych źródeł muzyki razem ze sprzętem wchodzącym w skład serii iFi Audio. Użyte we wzmacniaczach iFi Audio X technologie pozwalają na odbiór sygnałów na dwa sposoby, dzięki czemu mogą być one używane we współpracy z różnymi urządzeniami, między innymi ze smartfonami, tabletami czy laptopami. Wzmacniacze te wykorzystują bezprzewodową łączność Bluetooth, która pozwala na odbieranie muzyki bez konieczności korzystania z przeszkadzających kabli. Wyposażone są one również w przewodowe – cyfrowe złącza USB, S/PDIF co-axial oraz w analogowe złącza 3,5 mm. Wzmacniacze w serii X współpracują z formatem MQA, który wykorzystywany jest między innymi w serwisie muzycznym Tidal. Dzięki temu wystarczy wpiąć wzmacniacz do swojego komputera lub smartfona z Tidalem, ustawić opcję MQA i cieszyć się z wyjątkowej jakości muzyki.

Wytrzymałe akumulatory

Urządzenia w serii iFi Audio X wykorzystują również specjalne systemy zarządzania pracą akumulatora, które pozwalają na wydajne wykorzystanie jego potencjału. Dzięki temu można stworzyć swój własny hi-endowy system audio, który dostępny jest w każdym miejscu, aby słuchać najlepszej jakości muzyki bez ograniczeń.

Osobne wejście zasilania i ładowania

Wykorzystanie osobnego wejścia przeznaczonego do zasilania oraz do ładowania wzmacniacza powoduje, że nie pobiera on energii z podłączonego do niego urządzenia odtwarzającego, na przykład ze smartfona. Dzięki temu nie przyczynia się do szybszego wyczerpania jego baterii.

Wyjątkowo prosta obsługa

Sprzęt iFi Audio X jest wyjątkowo prosty w użyciu, ponieważ wymaga jedynie podłączenia do źródła dźwięku oraz do słuchawek albo głośników, a także ustawienia odpowiadających potrzebom parametrów. Dzięki temu stosowanie wzmacniaczy iFi Audio jest wyjątkowo proste, dlatego każdy, kto chce poznać najlepszą jakość dźwięków, może zrobić to bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy.

Przenośna konstrukcja

Wzmacniacze iFi Audio X wyróżniają się kompaktową konstrukcją, dzięki czemu idealnie nadają się do użycia nie tylko w domowym zaciszu, ale również w pracy, podczas podróży lub wypoczynku na wakacjach. Urządzenia zaliczane do serii iFi Audio X wykończone są wysokiej klasy obudowami wykonanymi ze stopów aluminium i magnezu, które natychmiast przyciągają uwagę, a przy tym gwarantują wysoką odporność na uszkodzenia. Poznaj serię urządzeń iFi Audio X w naszym sklepie Audio Forum i przygotuj się na doznanie zadziwiającej jakości dźwięku!

Zwiń Rozwiń