Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 99,00 zł - 3 399,00 zł

Kolor

Kolor

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
EUFY
Pokazano 1-30 z 61 pozycji
859,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
399,00 zł 699,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 749.00 zł
699,00 zł 1 099,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1099.00 zł

Marka EUFY słynie z wysokojakościowych urządzeń zwiększających poziom bezpieczeństwa życia. Na specjalną uwagę zasługują funkcjonalne i niezawodne systemy monitoringu, dzięki którym możliwe jest monitorowanie domu, biura czy miejsc użyteczności publicznej. To urządzenia, które oferują szeroki zakres zastosowań. Nie można nie wspomnieć o wydajnych i bezawaryjnych robotach sprzątających. Ułatwiają one utrzymanie porządku i zaoszczędzenie cennego czasu. Zostały one zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Nie masz pojęcia, jaki sprzęt sprawdzi się najlepiej? Nasza wykwalifikowana obsługa pomoże Ci podjąć właściwą decyzję zakupową! Zapraszamy do nawiązania kontaktu drogą mailową lub telefoniczną.
  

Inteligentny dom

Marka EUFY oferuje nowoczesne urządzenia, które podbiły serca osób marzących o inteligentnym domu. Dzięki prezentowanym sprzętom możliwe jest znaczące podniesienie komfortu codziennego funkcjonowania. Na uwagę zasługuje fakt, że są one proste w montażu i obsłudze. Nie bez znaczenia jest również fakt, że proponowane produkty bazują na certyfikowanych materiałach i podzespołach. To właśnie dzięki temu wykazują one niską podatność na awarie i usterki. Trudno wyobrazić sobie lepszą propozycję dla wymagających osób! Zróżnicowany asortyment sprawia, że znalezienie czegoś dla siebie jest jedynie kwestią czasu. Jeśli masz z tym problem, to koniecznie skorzystaj z pomocy naszych fachowców!
  

Niezawodne systemy zabezpieczeń

Systemy zabezpieczeń marki EUFY zyskały ogromne uznanie klientów. W dużej mierze wynika to z faktu, że są one niezawodne i niepodatne na awarie. Podłączenie poszczególnych elementów przebiega w pełni intuicyjnie, więc każdy poradzi sobie z tym zadaniem. Wystarczy jedynie postępować zgodnie ze wskazówkami, które można znaleźć w instrukcji. Nie ma konieczności korzystania z usług profesjonalnego montażysty. Na specjalną uwagę zasługują kamery bezprzewodowe, dzięki którym można zapomnieć o uciążliwych przewodach. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy nie mają pojęcia, w jaki sposób poprowadzić kable.
   

Funkcjonalne roboty sprzątające

Marka EUFY oferuje także funkcjonalne roboty sprzątające, które znakomicie sprawdzają się nie tylko w domu, ale również biurach i obiektach użyteczności publicznej. To sprzęty, które mogą być sterowane zdalnie. Wystarczy jedynie posiadać dostęp do aplikacji mobilnej, aby zarządzać ich pracą. Wysoka skuteczność sprawia, że żadne zabrudzenia powierzchni nie zostaną przeoczone. Trzeba także wspomnieć o zaawansowanych systemach bezpieczeństwa, które chronią przed m.in. upadkiem robota ze schodów. Potrzebujesz szczegółowych informacji? Nasza obsługa z chęcią odpowie na wszystkie zadane pytania!
   

Certyfikowane materiały i podzespoły

Sprzęty marki EUFY łączy nieprzeciętna jakość wykonania. Na uwagę zasługuje fakt, że są one produkowane z certyfikowanych materiałów i podzespołów. To właśnie dzięki temu posłużą niezawodnie przez długie lata. Cechują się niską awaryjnością i podatnością na usterki fizyczne. Niepodważalnym plusem jest również fakt, że nie wymagają one czasochłonnej konserwacji. Utrzymanie pierwotnej sprawności i efektywności nie jest trudnym zadaniem. Taka inwestycja opłaca się najbardziej!
   

Komfort obsługi

Urządzenia od EUFY są projektowane w taki sposób, aby zagwarantować maksymalny komfort i swobodę obsługi. Dzięki nim codzienne życie stanie się przyjemniejsze! Ze sprzętów wchodzących w skład systemu inteligentnego domu mogą korzystać nie tylko osoby posiadające wiedzę z zakresu nowoczesnych technologii. Przygotowanie urządzeń do pracy zajmuje zaledwie krótką chwilę. Należy dodać, że do większości z nich dodawane są potrzebne akcesoria montażowe. Spełni to oczekiwania tych, którzy chcą uniknąć nadprogramowych wydatków.
    

Intuicyjne sterowanie

Sprzęty marki EUFY idealnie wpasowują się w aktualnie obowiązujące standardy. Należy zaznaczyć, że zapewniają one intuicyjne sterowanie. Na specjalną uwagę zasługują sprzęty bezprzewodowe, które do działania nie potrzebują dostępu do źródła zasilania. Podczas ich montażu nie trzeba ograniczać się długością kabla, co stanowi ogromną zaletę. Posiadają one pojemne akumulatory, które należy systematycznie ładować. Warto jednak zaznaczyć, że gwarantują one wiele godzin niezakłóconej pracy. Zdalne sterowanie umożliwia sterowanie inteligentnym domem na odległość. Nie ma znaczenia, gdzie znajduje się użytkownik. Wystarczy, aby miał dostęp do aplikacji mobilnej i sieci internetowej.
   

Staranne wykonanie

Urządzenia od EUFY wyróżniają się nie tylko rewelacyjnymi parametrami użytkowymi, ale również starannym wykonaniem. Sprawia to, że konstrukcje prezentują się niezwykle elegancko, a zarazem nowocześnie. Takie elementy można bez wysiłku wkomponować w wystrój mieszkania. Jeśli masz problem z dokonaniem zakupu, to koniecznie skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Zapewniamy indywidualne podejście oraz krótki czas oczekiwania na odpowiedź. Dzięki rozmowie z ekspertem wszystko stanie się jasne

Zwiń Rozwiń