Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 1 299,00 zł - 10 499,00 zł

Kolor

Kolor

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
DOME
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Urządzenia audio z serii DOME od FOCAL to wyśmienita propozycja dla osób stawiających na wysoką jakość wykonania, niezawodność, atrakcyjny design. Głośniki znajdujące się w tej kategorii zapewniają brzmienie o nieprzeciętnej jakości. Dźwięk nasycony jest detalami, co usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających słuchaczów. Tutaj nie ma miejsca nawet na najdrobniejsze niedoskonałości. Nie można również nie wspomnieć o eleganckim designie, który przyciąga wzrok. Solidne konstrukcje przetrwają w pierwotnym stanie długie lata. Warto również sprawdzić praktyczne akcesoria (m.in. podstawki głośnikowe), które uprzyjemniają korzystanie ze sprzętu muzycznego.
   

Bezawaryjna praca

Głośniki z kolekcji DOME od FOCAL są chętnie wybierana przez osoby doceniające niezawodną i stabilną pracę. Sprzęty audio zostały kompleksowo przystosowane do intensywnej eksploatacji, co zmniejsza ryzyko wystąpienia niespodziewanej usterki lub awarii. Trudno wyobrazić sobie lepszą inwestycję! Proponowane urządzenia bazują na wysokiej klasy komponentach, które spełniają restrykcyjne normy i standardy. Certyfikowane materiały nie wykazują podatności na negatywne oddziaływanie czynników otoczenia.
  

Dźwięk nasycony detalami

Urządzenia audio z kolekcji DOME od FOCAL oferują brzmienie nasycone detalami. To prawdziwa gratka dla wymagających miłośników muzyki, ale nie tylko. Prezentowane głośniki są na tyle uniwersalne, że dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb nie stanowi żadnego wyzwania. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby podłączyć je do zestawu komputerowego lub kina domowego. Jedynym ograniczeniem są osobiste preferencje! Słuchacz może uniknąć szmerów, trzasków, pogłosów i innych niedoskonałości, które mogłyby wystąpić podczas odtwarzania dźwięku.
   

Wytrzymałe konstrukcje

Głośniki z kolekcji DOME od FOCAL są dedykowane tym, którzy oczekują maksymalnej wytrzymałości. Solidne konstrukcje cechują się wysoką odpornością na usterki mechaniczne. Warto wspomnieć, że zostały one zaprojektowane w zgodzie z restrykcyjnymi normami jakości i bezpieczeństwa. Są w pełni bezpieczne dla użytkownika i otoczenia. Materiały zastosowane do produkcji nie zawierają w swoim składzie żadnych toksycznych dla zdrowia związków. Przedstawiany sprzęt audio może być wykorzystywany nie tylko w domu. To świetna opcja również dla osób poszukujących profesjonalnego wyposażenia.
   

Szybka konfiguracja

Sprzęt audio z kolekcji DOME od FOCAL nie wymaga czasochłonnej i trudnej konfiguracji. Wystarczy kilka minut, aby przygotować go do pracy. Do każdego urządzenia dołączone są potrzebne przewody, dzięki czemu nie ma konieczności ich osobnego zakupu. Z pewnością zadowoli to tych, którzy posiadają ograniczony budżet. W przypadku wątpliwości wystarczy zajrzeć do instrukcji producenta, gdzie można znaleźć niezbędne wskazówki. Głośniki mogą w sposób automatyczny dopasować optymalne parametry odtwarzania. Jest to sporym udogodnieniem dla osób bez doświadczenia, które nie chcą samodzielnie modyfikować poszczególnych wartości.
   

Komfortowa obsługa

Głośniki z kolekcji DOME od FOCAL zapewniają komfortową, a zarazem intuicyjną obsługę. Nie trzeba posiadać specjalistycznej wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii, aby korzystać z profesjonalnego sprzętu audio! Zmiana parametrów pracy nie stanowi żadnego wyzwania. W tej kategorii można znaleźć również bezprzewodowe urządzenia, które gwarantują płynny i niezakłócony przepływ sygnału. W ciągu krótkiej chwili można sparować je z wybranym źródłem muzyki np. smartfonem, laptopem, TV.
    

Staranne wykonanie

Urządzenia audio z serii DOME od FOCAL zostały wykończone z troską o najmniejsze detale. To właśnie dzięki temu sprzęty prezentują się niezwykle elegancko, a jednocześnie nowocześnie. Perfekcyjnie pasują do wielkomiejskich aranżacji, ale nie tylko. Z łatwością można wkomponować sprzęty w wystrój mieszkania. Masz problem z wyborem odpowiedniego produktu? Wystarczy, że skontaktujesz się z nasza obsługą, a otrzymasz niezbędne wsparcie! Odpowiedź zostanie udzielona w możliwie najkrótszym czasie.

Zwiń Rozwiń