Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 279,00 zł - 849,00 zł

Kolor

Kolor

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
PRZEDWZMACNIACZE PHONO
Pokazano 1-3 z 3 pozycji
279,00 zł 369,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 369.00 zł

Wybierz najwyższej jakości przedwzmacniacze PHONO opracowane przez PRO-JECT Audio Systems wykorzystujące zaawansowane technologie redukujące pojawianie się zniekształceń, wibracji oraz innych niedoskonałości, aby uzyskać klarowny dźwięk ze swojego gramofonu. Teraz popularne wśród fanów muzyki audiofilskie przedwzmacniacze marki PHONO możesz zamówić również w naszym salonie Audio Forum – Denon Store w internecie lub kupić je w jednym z naszych punktów stacjonarnych!

Wysoka moc brzmienia

Głównym zadaniem przedwzmacniacza jest uzyskanie jeszcze mocniejszego brzmienia, ale oferowane przez markę PRO-JECT Audio Systems przedwzmacniacze PHONO mogą zaoferować swoim użytkownikom o wiele więcej – lepszą jakość dźwięku oraz skuteczną redukcję zakłóceń.

Przedwzmacniacze PHONO zostały opracowane z myślą o audiofilach, którym zależy najwyższej jakości brzmienia podczas korzystania ze swoich gramofonów i odsłuchu muzyki z płyt winylowych, która niekiedy może nie znajdować się na najwyższym poziomie ze względu na ryzyko pojawiania się zniekształceń, dlatego sprzęt PRO-JECT Audio Systems nie tylko je eliminuje, ale również dodatkowo sprawia, że dźwięki są płynne, wyrównane i bogatsze, a przy tym nie tracą swojego unikatowego charakteru.

Wyrównany dźwięk bez zniekształceń

Stosowane przez markę PRO-JECT Audio Systems rozwiązania powodują, że odsłuch muzyki podczas korzystania z gramofonu znajduje się na jeszcze wyższym poziomie, ponieważ pozwala on na skorygowanie i na wzmocnienie sygnału dochodzącego z wkładki gramofonowej.

Sygnały te mogą cechować się obniżoną jakością ze względu na swoją specyfikę, dlatego też rekomendowane jest ich skorygowanie z wykorzystaniem przedwzmacniacza, który może zarówno współpracować z wkładkami typu MM (Moving Magnet), jak i MC (Moving Coil) w zależności od konkretnego zapotrzebowania.

Konstruktorzy PRO-JECT Audio Systems przez długi czas pracowali nad tym, aby opracować przedwzmacniacz, który będzie mógł gwarantować optymalną jakość dźwięku pochodzącego z gramofonu, a rezultatem ich starań stały się przedwzmacniacze PHONO umożliwiające uzyskanie audiofilskiego brzmienia.

Innowacyjne technologie i materiały

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty zarówno w zakresie wzmocnienia sygnału, jak i poprawy jego jakości, marka PRO-JECT Audio Systems wykorzystała innowacyjne technologie oraz materiały, dzięki którym możliwe jest oczyszczenie dźwięków z zakłóceń oraz wyrównanie ich brzmienia.

Oferowane przez PRO-JECT Audio Systems przedwzmacniacze PHONO charakteryzują się wykorzystaniem zaawansowanych modułów wzmacniających, kondensatorów polipropylenowych WIMA, wykorzystują obwody SMD oraz mają pozłacane gniazda RCA, co przekłada się na osiągnięcie wyjątkowego, audiofilskiego brzmienia o niskim poziomie szumów, a ponadto atutem oferowanych przez markę sprzętów jest możliwość samodzielnego regulowania ich pracy, między innymi poziomów wzmocnienia, parametrów filtra poddźwiękowego oraz impedancji – pojemności wejściowej.

Wykorzystanie zaawansowanych rozwiązań technologicznych sprawiło, że przedwzmacniacze PHONO pozwalają na uzyskanie perfekcyjnego dźwięku, który pozbawiony jest zauważalnych wibracji, przeskoków oraz niedociągnięć, dzięki czemu odtwarzane utwory mogą brzmieć jeszcze lepiej.

Szerokie przeznaczenie

Przedwzmacniacze PRO-JECT Audio Systems przeznaczone są do stosowania z różnymi gramofonami, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość brzmienia podczas odsłuchu płyt winylowych ulubionych artystów.

Można wykorzystywać je razem z gramofonami oferowanymi przez PRO-JECT Audio Systems, ale również podłączyć je z urządzeniami sygnowanymi innymi markami, które wyposażone są we wkładki typu MM (Moving Magnet) oraz MC (Moving Coil), dlatego też mają one szerokie przeznaczenie i można dopasować je indywidualnie do własnych potrzeb pod względem ich zastosowania.

Właśnie dlatego wykorzystanie przedwzmacniaczy PHONO to najlepszy wybór dla właścicieli gramofonów, którym zależy na osiągnięciu jeszcze lepszego brzmienia niezależnie od tego, jakiej muzyki słuchają na swoim gramofonie.

Solidna obudowa

Dodatkowo przedwzmacniacze PHONO opracowane przez PRO-JECT Audio Systems charakteryzują się wykorzystaniem solidnych obudów, dzięki czemu są nie tylko bardzo wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia, ale również charakteryzują się one efektownym, minimalistycznym wyglądem, dzięki któremu mogą stanowić elegancki dodatek do zestawu audio w każdym wnętrzu.

Ze względu na swoje niewielkie rozmiary oferowane przez PRO-JECT Audio Systems przedwzmacniacze można bez problemów zamontować w pobliżu gramofonu, a także zamaskować je, aby nie były one widoczne w trakcie użytkowania.

Jeżeli chcesz zamówić przedwzmacniacze PHONO, jesteś w dobrym miejscu, ponieważ w naszym sklepie internetowym oraz w naszych salonach stacjonarnych możesz znaleźć je w wielu wariantach do wyboru, dlatego nie czekaj, ale już teraz wybierz sprawdzony sprzęt do swojego gramofonu i ciesz się z najwyższej jakości muzyki!

Zwiń Rozwiń