Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Cena

Cena

  • 149,00 zł - 249,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
Płyty gramofonowe
Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Płyty gramofonowe to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla miłośników tradycyjnego brzmienia. Trzeba zaznaczyć, że w naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty najwyższej jakości, które rekomendowane są przez prawdziwych koneserów. Stawiamy na znane i cenione marki, dzięki czemu mamy pewność, że nawet najbardziej wymagające osoby będą zadowolone.. Szeroki wybór płyt ułatwia znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie. Stale rozszerzamy naszą ofertę o nowe produkty, a więc warto zaglądać do nas regularnie.

Kultowe marki

Płyty gramofonowe kultowych marek to inwestycja na długie lata. To najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy rozsądnie inwestują swoje pieniądze. Opisywane artykuły sprawdzą się również, jako niebanalny prezent. Z pewnością sprawi on wiele przyjemności oraz radości. Rozbudowując biblioteczkę muzyczną warto jest inwestować w jakość. Tylko takie płyty nie są podatne na przedwczesne uszkodzenia, czy też deformacje.

Doskonałe brzmienie

Najwyższej klasy płyty gramofonowe zapewniają doskonałe brzmienie. Nie trzeba więc obawiać się drgań, szmerów, czy też innych zakłóceń. Jakość odtwarzanych utworów muzycznych zachwyci wszystkich, którzy zwracają uwagę nawet na najmniejsze detale. Możemy przenieść się w czasie i posłuchać klimatycznej, a zarazem dogłębnie poruszającej muzyki. Całe wnętrze wypełni się perfekcyjnym brzmieniem, które wywoła dreszcze na ciele. Starannie selekcjonujemy nasz asortyment, dzięki czemu klienci mogą zakupić wyłącznie sprawdzone towary.

Odporność na uszkodzenia

Solidne płyty gramofonowe przetrwają w nienaruszonym stanie długie lata. Mogą być one intensywnie eksploatowane. Nie trzeba martwić się o zarysowania powierzchni, czy też inne deformacje. Opisywane płyty wykonywane są z certyfikowanych tworzyw, które spełniają rygorystyczne standardy. Są one w stu procentach przystosowane do częstego użytkowania. Jest to bardzo ważne, gdyż nawet najdrobniejsze ubytki powierzchni mogłyby negatywnie wpłynąć na odtwarzane brzmienie.

Okładka ochronna
W naszej ofercie można znaleźć płyty gramofonowe, które znajdują się w okładkach ochronnych. To właśnie one chronią przed negatywnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Po każdym użyciu warto jest umieszczać płytę w opakowaniu, tak aby nie eksponować jej na kurz, czy też wilgoć. Oczywiście wspomniane okładki są wykonane z bezpiecznych materiałów, które nie wywołają zarysowań, czy też innych niepożądanych wad. Nie bez znaczenia jest również wygląd wizualny. Nieprzeciętne wzornictwo sprawia, że płyty gramofonowe mogą posłużyć również, jako dekoracja wnętrza.

Szeroki wybór tytułów

Proponujemy płyty gramofonowe z różnych kategorii muzycznych. Stawiamy na różnorodność, tak aby każdy mógł znaleźć produkt odpowiedni dla siebie. Trzeba zaznaczyć, że płyty wymagają systematycznego czyszczenia - przedłuża to ich żywotność. W naszym sklepie można znaleźć profesjonalne preparaty czyszczące oraz ochronne, a więc warto rozważyć ich zakup.

Zwiń Rozwiń