Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Kolor

Kolor

Cena

Cena

  • 1 899,00 zł - 7 499,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
TOWNUS
Pokazano 1-7 z 7 pozycji
10 398,00 zł/para 11 998,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 11998.00 zł

Głośniki TOWNUS od Canton to rewelacyjna opcja dla osób, które doceniają eleganckie wzornictwo. To konstrukcje, obok których nie można przejść obojętnie! Z pewnością będą one stanowić ciekawe dopełnienie wielu aranżacji wnętrz. Ogromną rolę odgrywają także wyśmienite parametry użytkowe sprzętów, które zapewniają niezakłóconą i stabilną pracę. Kolumny głośnikowe znajdujące się w tej kategorii przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Na uwagę zasługuje fakt,że zyskały one mnóstwo pozytywnych opinii klientów. Stanowią gwarancję czystego, dynamicznego i niezakłóconego brzmienia pozbawionego niedoskonałości.

Naturalne i mocne brzmienie

Kolumny głośnikowe z kolekcji TOWNUS od Canton oferują naturalne brzmienie, które jest zgodne z zamierzeniami twórcy. To wyśmienita propozycja dla osób zwracających uwagę na detale. Nie trzeba obawiać się nawet najmniejszych niedociągnięć. Dźwięk jest klarowny, dynamiczny i przepełniony detalami. Słuchacz może odkryć swoje ulubione utwory na nowo! Prezentowane urządzenia audio będą stanowić dopełnienie systemu muzycznego czy zestawu kina domowego. Sprawdzą się także w przypadku zestawów komputerowych. Z pewnością usatysfakcjonują nawet bardzo wybrednych graczów.

Wysokiej klasy konstrukcje

Urządzenia audio z kolekcji TOWNUS od Canton to wysokiej klasy konstrukcje, które zostały wyprodukowane z certyfikowanych materiałów. Można mieć pewność, że pozostaną one w nienagannym stanie przez długi czas.Nie trzeba obawiać się usterek fizycznych, ani innych niedoskonałości. Sprzęty znajdujące się w tej kategorii powstały w oparciu o tworzywa spełniające szereg restrykcyjnych norm i standardów. Trzeba podkreślić, że zostały one przystosowane do użytkowania w trudnych warunkach otoczenia. Sporym atutem jest fakt, że są one również łatwe w transporcie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać je do celów zawodowych. Jedynym ograniczeniem są osobiste preferencje!

Nieskomplikowany montaż

Kolumny głośnikowe z serii TOWNUS od Canton są nieskomplikowane w montażu, więc każdy poradzi sobie z tym zadaniem. Ich podłączenie trwa zaledwie kilka minut! Do większości urządzeń dołączone są niezbędne akcesoria montażowe, co pozwala uniknąć dodatkowego zakupu. Warto również zajrzeć do instrukcji producenta, gdyż można w niej znaleźć zbiór przydatnych wskazówek. Proces konfiguracji sprzętów także nie jest trudny, ani czasochłonny. Nie trzeba posiadać specjalistycznej wiedzy, by dostosować prezentowane urządzenia audio do własnych potrzeb.

Ergonomiczna budowa

Głośniki z serii TOWNUS od Canton zostały zaprojektowane w zgodzie z restrykcyjnymi normami bezpieczeństwa i jakości. Zapewniają one oczekiwany poziom bezpieczeństwa użytkowania. Nie stanowią żadnego zagrożenia dla ludzi i otoczenia. Warto wspomnieć o licznych zabezpieczeniach, które zmniejszają ryzyko przegrzania sprzętów i zwarcia instalacji elektrycznej.

Maksimum niezawodności

Kolumny głośnikowe z kolekcji TOWNUS od Canton gwarantują maksimum niezawodności. Z pewnością usatysfakcjonuje to tych, którzy chcą zapomnieć o męczących i kosztownych awariach. Sprzęty bazują na starannie wyselekcjonowanych podzespołach. Inwestując w urządzenia renomowanej marki można mieć pewność, że posłużą one przez długie lata. Trzeba zaznaczyć, że są one przystosowane do intensywnej eksploatacji. Docenią to ci, którzy korzystają z systemu muzycznego każdego dnia przez wiele godzin!

Atrakcyjny design

Urządzenia audio TOWNUS zachwycają ponadprzeciętną precyzją wykonania. Są one chętnie wybierane przez tych, którzy zwracają uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Ogrom wariantów do wyboru sprawia, że znalezienie modelu odpowiedniego dla siebie jest tylko kwestią czasu. Potrzebujesz wsparcia zakupowego? Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą obsługą, a otrzymasz kompleksowe i fachowe wsparcie. Z chęcią doradzimy najkorzystniejsze rozwiązania, a także pomożemy w doborze odpowiedniego modelu. Zapraszamy również do wizyty w jednym z naszych salonów stacjonarnych.

Zwiń Rozwiń