Poznaj Nas!

Co wyróżnia Salony Denon?

Zobacz, co zyskujesz, robiąc zakupy w naszej sieci.

Do 5 lat darmowej gwarancji

U nas kupisz w Ratach 0%

Wykonujemy instalacje audio

Darmowa dostawa od 99 zł

Profesjonalny serwis audio

Miejsce gdzie muzyka łączy się z pasją

Nasze salony

DENON STORE to nowoczesne sklepy ze sprzętem audio-video, posiadające w swojej ofercie najwyższej klasy sprzęt światowych marek.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, profesjonalnej i fachowej obsłudze, udało nam się zbudować kompleksową ofertę, by zapewnić Państwu wsparcie przy wyborze dedykowanego rozwiązania.

Nasi specjaliści zagwarantują Ci:

 • profesjonalne doradztwo przy wyborze sprzętu
 • dojazd i realizacja wizji lokalnych u Klienta
 • możliwość przeprowadzenia testów
 • przygotowanie projektu instalacji dla dedykowanego pomieszczenia montaż i wsparcie posprzedażowe
 • montaż i wsparcie posprzedażowe
 • kalibracja urządzeń

SPRZĘT AUDIO HI-FI

Wejdź do świata High-end

Jesteś miłośnikiem doskonałego dźwięku w najbardziej luksusowym wydaniu? Denon Store, to miejsce pełne luksusowego brzmienia, szlachetnych materiałów i eleganckich form, gdzie każdy koneser dźwięku najwyższej jakości znajdzie coś dla siebie.

Nasi Specjaliści wychodzą na wprost Twoim potrzebom. Jeżeli szukasz indywidualnego rozwiązania audio w standardzie high-end, dopasowanego do dedykowanego wnętrza, istnieje możliwość organizacji odsłuchu u Klienta oraz wypożyczenia sprzętu.

DENON STORE, TWOJE SALE ODSŁUCHOWE

Przyjdź, usiądź, posłuchaj...

Jeśli należysz do osób, dla których oglądanie i porównywanie cen w internecie to za mało, jeżeli szukasz miejsca, gdzie masz możliwość na własnej skórze przetestować interesujące Cię rozwiązania audio/video, to salony Denon Store są miejscem właśnie dla Ciebie! Sieć salonów Denon Store, to nie tylko sklepy posiadające w swojej ofercie produkty ponad 30 światowej klasy marek audio/video.

 

To miejsce, skierowane do wszystkich miłośników dobrego brzmienia. To specjalnie dla Was i waszego komfortu, w większości naszych salonach czekają profesjonalnie przygotowane sale odsłuchowe, pozwalające na przetestowanie na własnej skórze różnego rodzaju sprzętu zarówno audio jak i video.

STWORZYMY DLA CIEBIE INSTALACJE AUDIO-VIDEO

Szukasz rozwiązania audio-video skrojonego do wymagań Twojego pomieszczenia? Dobrze trafiłeś!

INSTALACJA W DOMU

GŁOŚNIKI ŚCIENNE

INSTALACJA W FIRMIE

GLOŚNIKI SUFITOWE

INSTALACJA W MIESZKANIU

GŁOŚNIKI NAŚCIENNE

SZYBKO • SPRAWNIE • PROFESJONALNIE

Nasi specjaliści Audio-Video pomogą Tobie w doborze odpowiedniego sprzętu oraz zajmą się całą instalacją.

TWOJE CENTRUM MULTIMEDIALNE

Przyjdź do naszego salonu
Powiedz nam, jakie posiadasz pomieszczenie
Ciesz się instalacją Audio-Video

Planujesz zakup urządzeń audio-video lub chciałbyś wyposażyć swój dom w inteligentny, wielostrefowy system muzyczny? Skorzystaj z kompleksowej oferty wsparcia projektowego. Naszymi największymi atutami są wszechstronne doświadczenie oraz profesjonalizm wykonywanych instalacji, a zespół ekspertów jest zawsze do Państwa dyspozycji.

Specjalne warunki gwarancyjne

Standardowo, wszystkie z oferowanych przez nas produktów posiadają 24-miesięczną gwarancję producenta lub polskiego dystrybutora.


Współpracując z najlepszymi na rynku dostawcami produktów oferujemy pełnię możliwości wsparcia posprzedażowego. Ponieważ satysfakcja naszych klientów z użytkowania sprzętu elektronicznego zakupionego w naszych salonach jest najważniejsza, dla większości oferowanego przez nas sprzętu audio/wideo oferujemy specjalne warunki gwarancyjne na wybrane produkty poniższych marek, jakie znajdziecie w naszej ofercie.


Warunkiem otrzymania przedłużonej gwarancji jest zarejestrowanie zakupionego sprzętu z powyższej listy w ciągu 30 dni od daty jego zakupu na poniższej stronie:

Elektroniczna rejestracja produktów

Życzymy wiele radości z użytkowania sprzętu zakupionego u nas!

10 lat gwarancji na pasywne kolumny głośnikowe Wilson.

8 lat gwarancji na pasywne kolumny głośnikowe Sonus faber. Wymagana rejestracja na stronie producenta w ciągu 30 dni od zakupu

5 lat gwarancji na pasywne kolumny głośnikowe
  Canton,
   Dali,
    Focal,
     Q Acoustics,
      Polk Audio,
       Wharfedale,

5 lat gwarancji producenta na produkty Marantz kategorii Premium i Premium Plus. Wymagana rejestracja na stronie producenta

5 lat gwarancji na produkty jubileuszowe Denon A-110 Anniversary. Nie dotyczy wkładki gramofonowej DL-A110.

3 lata gwarancji na produkty
  CLASSE,
   DALI serii: EQUI, Urban,
    Definitive Technology,
     Denon (na gramofony, amplitunery AV i stereo, wzmacniacze, odtwarzacze CD, streamery),
      Marantz kategorii Standard,

3 lata gwarancji na produkty Sonus faber kategorii subwoofery Wymagana rejestracja na stronie producenta w ciągu 30 dni od zakupu

2 lata gwarancji na pozostałe, niewymienione powyżej produkty

GDZIE MOŻESZ NAS ZNALEŹĆ?

Zobacz mapę naszych salonów

Audio Video Design Sp. z o. o. ul. Kurantów 34, Warszawa 02-873, NIP: 5261036502, REGON: 011254203. Kapitał zakładowy wynosi: 105 000 zł. Spółka jest wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000141174. Kontakt: cok@salonydenon.pl, +48 22 462 87 00