Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 139,00 zł - 2 248,00 zł

Kolor

Kolor

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
SECURITY
Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich razem z inteligentnym systemem Netatmo Security Smart Home! Netatmo oferuje rozbudowaną gamę urządzeń wspomagających bezpieczeństwo, które precyzyjnie wykrywają zagrożenia i szybko informują o tym użytkowników. Teraz można zakupić je również w salonach Audio Forum – Salony Denon!

 

Nadzoruj swój dom i posesję

Netatmo Security Smart Home to zaawansowany system, który dedykowany jest przede wszystkim dla wszystkich właścicieli domów i mieszkań. Dzięki niemu można na bieżąco nadzorować swoją nieruchomość oraz otaczającą ją posesję, aby dzięki temu zwiększyć poziom bezpieczeństwa zarówno swój i swoich bliskich, jak i swojego mienia.

W skład systemu Netatmo Security Smart Home wchodzi pełna gama współpracujących ze sobą urządzeń bazujących na nowoczesnych technologiach i podzespołach, aby zadbać o optymalny poziom ochrony bez konieczności prowadzenia skomplikowanych prac montażowych.

System Netatmo Security Smart Home obejmuje inteligentne kamery wewnętrzne oraz kamery zewnętrzne do monitoringu wyposażone we wbudowane syreny alarmowe, wideodomofony, alarmy przeciwpożarowe, czujniki przeznaczone do szybkiego wykrywania zagrożeń oraz inteligentne zamki i klucze. Razem pozwalają one na stworzenie kompleksowego i inteligentnego systemu zabezpieczeń.

 

Inteligentny system alarmowy

Głównym zadaniem systemu alarmowego jest wykrywanie i przekazywanie informacji o zagrożeniach, co pozwala na szybkie podjęcie dalszych decyzji – kontrolę, ewakuację, wezwane odpowiednich służb.

Alarm Netatmo Security Smart Home został opracowany specjalnie po to, aby ułatwiać nadzorowanie domu oraz jego otoczenia w celu błyskawicznego identyfikowana zagrożeń, między innymi wejścia do budynków, pojawienia się pożaru czy tlenku węgla.

Czujniki tworzące inteligentny alarm Netatmo Security Smart Home działają bezprzewodowo, co powoduje, że ich montaż nie jest skomplikowany, a ponadto idealnie nadają się one dla tych osób, którym zależy na większej elastyczności, na przykład wynajętych mieszkaniach. Czujniki umożliwiają kontrolowanie drzwi i okien – informują o zagrożeniu w przypadku ich otwarcia, a także monitorują pomieszczenia pod kątem obecności dymu świadczącego o pożarze oraz tlenku węgla, który może być efektem niesprawnego kotła gazowego lub kominka.

Do wyboru są gotowe systemy alarmowe Netatmo Security Smart Home, dzięki którym można błyskawicznie przygotować własną instalację alarmową. Również można uzupełniać ją o dodatkowe elementy, aby dzięki temu uzyskać jeszcze wyższy poziom dopasowania i bezpieczeństwa.

 

Zaawansowane kamery wewnętrzne i zewnętrzne

Inteligentny system Netatmo Security Smart Home obejmuje kamery wewnętrzne przeznaczone do zamontowania w budynkach oraz kamery zewnętrzne, dzięki którym można monitorować posesję znajdującą się wokół nich.

Ze względu na wykorzystane technologie inteligentne kamery Netatmo pozwalają na bardzo szybkie wykrycie zagrożeń i błyskawiczne poinformowanie o tym użytkowników. Wysoka skuteczność w rozpoznawaniu zagrożeń powoduje, że kamery nie wywołują fałszywych alarmów.

Systemy monitoringowe Netatmo Security Smart Home umożliwiają rozpoznawanie osób, zwierząt i samochodów, natychmiast po ich rozpoznaniu przekazują stosowną informację do użytkownika, a ponadto za ich pomocą można również tworzyć konkretne strefy przeznaczone do monitorowania.

Kamery Netatmo Security Smart Home zintegrowane z syrenami pozwalają jednocześnie na wszczęcie alarmu o zagrożeniu, który ma głośność aż 105 dB, dzięki czemu pozwalają na odstraszenie intruzów. Wykorzystują one również inteligentny system oświetlenia, które uruchamiane jest w przypadku wejścia intruzów na posesję w trakcie nocy. Można też używać go do oświetlenia ścieżek.

 

Wygodna obsługa z użyciem aplikacji mobilnej

System Netatmo Security Smart Home obsługiwany jest za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej, która przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w systemy Android i Apple. Aplikacja daje natychmiastowy dostęp do danych niezależnie od tego, w którym miejscu znajduje się jej użytkownik, więc w efekcie monitorowanie domu i jego otoczenia staje się jeszcze skuteczniejsze.

Korzystanie z systemu bezpieczeństwa Netatmo Security Smart Home nie jest związane z żadnymi dodatkowymi opłatami abonamentowymi, dzięki czemu jego użytkownicy mogą korzystać ze wszystkich funkcjonalności oraz aktualizacji aplikacji bez ponoszenia dodatkowych wydatków. Dane gromadzone przez inteligentne kamery Netatmo mogą być przechowywane w chmurze albo z użyciem karty microSD.

Systemy współpracują również z Apple Homekit, Alexa i Google Assistant, co pozwala na ich jeszcze prostszą obsługę za pomocą poleceń głosowych. Wybierz nowoczesny system Netatmo Security Smart Home, aby zadbać o swoje bezpieczeństwo – wszystko, czego potrzebujesz, zakupisz w sklepach Audio Forum – Salony Denon!

Zwiń Rozwiń