Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Kolor

Kolor

Cena

Cena

  • 4 499,00 zł - 11 347,00 zł

Nowości

Nowości
2 199,00 zł 4 197,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2689.00 zł
2 099,00 zł 4 497,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2099.00 zł
2 999,00 zł 5 298,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 2999.00 zł

Bestesellery

Bestesellery
749,00 zł 899,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 899.00 zł
899,00 zł 1 599,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 888.00 zł
EQUI - STEREO
Pokazano 1-3 z 3 pozycji
4 499,00 zł 6 347,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 6347.00 zł
6 999,00 zł 11 347,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 11347.00 zł
5 499,00 zł 7 347,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 7347.00 zł

Zestawy stereo z serii EQUI od Dali to świetna opcja dla osób stawiających jakość na pierwszym miejscu. To wysokiej klasy urządzenia o nieprzeciętnych parametrach użytkowych. Z łatwością można przystosować je do indywidualnych potrzeb. Niezaprzeczalnym plusem jest również prosta konfiguracja i obsługa. Nawet osoby bez doświadczenia nie będą mieć problemów z ustaleniem optymalnych wartości, tak aby cieszyć się dynamicznym, mocnym i czystym dźwiękiem! Proponowane sprzęty zostały wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, które spełniają restrykcyjne normy i standardy. Certyfikowane tworzywa cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia oraz negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Taka inwestycja opłaca się najbardziej! W naszym sklepie internetowym Salony Denon można zakupić oryginalne zestawy stereo z kolekcji EQUI od Dali. Wszystkie produkty objęte są pełną gwarancją producenta. Chcesz dowiedzieć się więcej? Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą obsługą telefonicznie lub mailowo!

Niska podatność na awarie

Zestawy stereo z serii EQUI od Dali powstały na bazie wysokiej klasy podzespołów. Proponowane urządzenia cechują się niską podatnością na awarie, co z pewnością zadowoli osoby ceniące sobie niezawodność. Niska podatność na awarie znacząco wpływa na komfort i swobodę codziennego użytkowania. Warto podkreślić, że oferowane sprzęty mogą zostać wykorzystane do celów profesjonalnych, a wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Zostały one w pełni przygotowane do intensywnej i długotrwałej pracy. Liczne systemy bezpieczeństwa zmniejszają ryzyko wystąpienia wielu groźnych zjawisk np. zwarcia elektrycznego. Ergonomiczne konstrukcje nie stanowią zagrożenia dla użytkownika czy otoczenia. Jeśli nie wiesz, jaki zestaw stereo z kolekcji EQUI Dali będzie najlepszym wyborem, to koniecznie skorzystaj z wsparcia naszej wykwalifikowanej obsługi!

Wytrzymałe konstrukcje

Zestawy stereo z kolekcji EQUI od Dali wyróżniają się nieprzeciętną wytrzymałością, co zmniejsza ryzyko wystąpienia uszkodzeń mechanicznych i nieestetycznych śladów użytkowania. Jest to wyjątkowo trwały sprzęt, który przez długie lata nie utraci pierwotnych parametrów użytkowych. Z pewnością przypadnie to do gustu osobom rozsądnie inwestującym gotówkę! Na specjalną uwagę zasługują solidne obudowy, które stanowią najlepsze zabezpieczenie delikatnych podzespołów. Są one odporne na drgania, które mogłyby wystąpić podczas transportu. Ponadto, ograniczają przenikanie zanieczyszczeń do wnętrza urządzeń. Zestawy stereo z serii EQUI od Dali są odporne na niesprzyjające działanie czynników otoczenia. W naszym sklepie online można zakupić wyłącznie urządzenia objęte pełną gwarancją producenta. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w specyfikacji wybranego produktu.

Wysoka funkcjonalność

Zestawy stereo z kolekcji EQUI od Dali spełnią wymagania osób wybierających funkcjonalne sprzęty. Szeroki zakres parametrów pracy sprawia, że przystosowanie urządzeń do indywidualnych potrzeb nie stanowi żadnego problemu. Osoby bez wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii mogą skorzystać z automatycznego trybu pracy. Poszczególne wartości zostaną zoptymalizowane przez inteligentne systemy. Jest to sporym udogodnieniem dla użytkowników, którzy wymagająca uproszczonego sterowania. Zestawy stereo EQUI od Dali to wydajne urządzenia, dzięki którym można napawać się nawet najmniejszymi detalami brzmienia. Nie trzeba martwić się o niedoskonałości, takie jak np. szmery, trzaski, zniekształcenia. Potwierdzają to liczne pozytywne opinie usatysfakcjonowanych klientów.

Staranne wykonanie

Zestawy stereo z kolekcji EQUI od Dali są niezwykle atrakcyjne pod względem wizualnym. Należy podkreślić, że sprzęty renomowanej marki wykonywane są z maksymalną starannością, więc nie ma tutaj miejsca na niedociągnięcia. Efektowne konstrukcje będą stanowić dopełnienie niejednej eleganckiej aranżacji. Mnóstwo wariantów do wyboru sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni model.


Zwiń Rozwiń